Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 18 lutego 2016

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 16: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
11: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS NS 3 SN H2+1 170-2.06
11: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS NS 1 NTN HA-2 200-5.06
11: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS NS 3 NTW H8= 600-7.25
22: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS NS 2 SxN DA-4 1100-13.06
22: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS NS 2 DS D6+2 1303.44
22: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS NS 6 HW D9= 1430-9.81
33: B. Bernat - M. Krzypkowski, 4.0, DS NS 0-3.20
33: B. Bernat - M. Krzypkowski, 4.0, DS NS 3 NTW S7+3 490-0.75
33: B. Bernat - M. Krzypkowski, 4.0, DS NS 3 NTW S8-1 1002.56
44: A. Poziemski - R. Molenda, 3.5, DS NS 3 HE H3-1 1001.88
44: A. Poziemski - R. Molenda, 3.5, DS NS 2 HN DA= 1104.69
44: A. Poziemski - R. Molenda, 3.5, DS NS 2 SE C5-1 500.29
55: T. Koźlecki - M. Kowalczyk, 8.0, DS NS 3 DW SA= 110-2.38
55: T. Koźlecki - M. Kowalczyk, 8.0, DS NS 5 HxS DA-1 1000.19
55: T. Koźlecki - M. Kowalczyk, 8.0, DS NS 4 SW HQ+2 4800.50
66: L. Warężak - P. Klubiński, 18.0, DS NS 2 SN D8-1 500.69
66: L. Warężak - P. Klubiński, 18.0, DS NS 1 NTN H5+5 240-3.75
66: L. Warężak - P. Klubiński, 18.0, DS NS 3 NTE D4+1 430-0.69
77: J. Pękala - J. Drozdowski, 16.0, DS NS 3 HN S3+1 1701.38
77: J. Pękala - J. Drozdowski, 16.0, DS NS 3 DE C4= 110-1.88
77: J. Pękala - J. Drozdowski, 16.0, DS NS 2 NTW DA-2 1000.63
88: M. Motykiewicz - R. Rolka, 8.0, DS NS 4 CE C7-3 3004.50
88: M. Motykiewicz - R. Rolka, 8.0, DS NS 3 SS H5= 1403.80
88: M. Motykiewicz - R. Rolka, 8.0, DS NS 3 SN CA= 1401.50
99: K. Kukuła - P. Kulesza, 9.0, DS NS 4 SS HK= 4206.00
99: K. Kukuła - P. Kulesza, 9.0, DS NS 4 HS DK+1 6505.94
99: K. Kukuła - P. Kulesza, 9.0, DS NS 3 SS SA-1 50-4.38
1010: S. Robel - J. Gładysz, 16.0, DS NS 2 HN ST-2 200-2.67
1010: S. Robel - J. Gładysz, 16.0, DS NS 4 SW HA+1 6500.17
1010: S. Robel - J. Gładysz, 16.0, DS NS 4 SE C5-3 1505.33
 +/-
 WYNIK-13.47
 MIEJSCE24