Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 28 marca 2019

Wyniki z 6 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
125Ryszard Wojtala
Roman Żyto
4.0
4.0
DSDS/9497.6011
220Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/7255.2311
361Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
5.0
3.0
WPWP/24751.1310
447Edward Niewierowski
Witold Szczepaniak
11.0
5.0
WPWP/24744.379
533Tadeusz Osiecki
Zenon Filipiak
2.5
2.5
MAMA/8643.219
66Adam Marcinowski
Lech Warężak
7.0
11.0
DSDS/6737.708
741Sławomir Reising
Robert Mostek
4.0
4.0
MPMP/3173.6036.367
831Dariusz Kosiorek
Tadeusz Szczepański
2.0
2.0
LD
MA
MA/8636.277
94Piotr Klubiński
Piotr Kulesza
9.0
7.0
DSDS/6731.976
1037Ziemowit Sacha
Jerzy Wielgus
1.0
4.0
MPMP/3173.6027.985
113Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6726.694
1243Adam Stono
Jerzy Stępień
11.0
4.0
MPMP/3173.6026.064
1359Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
2.0
2.0
WPWP/24724.703
1414Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
3.0
DSDS/7223.633
1562John Catlow
Małgorzata Węglewska
2.5
1.5
WPWP/24721.023
1651Robert Ciesielski
Jerzy Rodziewicz
2.5
5.0
WPWP/24720.642
1738Ryszard Skotarski
Jarosław Jurkiewicz
12.0
13.0
MA
PK
MP/3173.6020.222
188Marcin Motykiewicz
Wiesław Kubiński
4.0
5.0
DSDS/6718.932
191Waldemar Majewski
Wojciech Skonieczny
4.0
5.0
DSDS/6716.592
2042Marek Surmiak
Andrzej Pietrucha
5.0
7.0
MPMP/3173.6015.292
2135Andrzej Hycnar
Dariusz Sosin
13.0
5.0
PK
MP
MP/3173.6014.562
2213Piotr Rapacki
Tadeusz Kazimirowicz
1.5
0.5
DSDS/7214.512
2334Piotr Trębski
Ireneusz Liberadzki
2.5
2.5
MAMA/8613.742
2421Andrzej Kaźmierczak
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/7213.191
2528Anna Liszewska
Sylwester Sokół
2.0
4.0
MA
LD
MA/8611.341
2658Henryk Duszyński
Wojciech Witkowski
4.0
2.5
WPWP/2475.131
277Wojciech Szałapak
Marek Filak
4.0
0.0
DSDS/674.841
2855Zofia Mikołajczyk
Krzysztof Buzała
4.0
4.0
WPWP/2474.771
2957Elżbieta Kamińska
Adam Meller
1.0
5.0
WPWP/2474.261
3016Stanisław Horochowski
Ireneusz Ślęzak
1.0
1.5
DSDS/723.331
3148Jarosław Lubczyński
Jacek Kokociński
5.0
5.0
WPWP/2472.961
3240Zbigniew Świderek
Leszek Gabriel
4.0
7.0
MPMP/3173.601.881
3360Jarosław Nowak
Jerzy Wilczek
2.0
3.0
WPWP/2470.50
3449Paweł Fiebig
Michał Pabich
2.5
3.0
WPWP/247-0.77
3539Bronisław Micek
Kazimierz Banek
7.0
7.0
MPMP/3173.60-1.18
3652Ewa Knapik
Lidia Gapińska
5.0
2.0
WPWP/247-1.59
372Janusz Drozdowski
Kamila Kukuła
12.0
5.0
DSDS/67-1.82
3822Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
3.0
5.0
DSDS/72-5.19
3910Ryszard Rolka
Barbara Radomska
5.0
4.0
DSDS/67-7.67
4032Karolina Kamelak
Przemysław Nitek
1.0
2.5
MAMA/86-8.72
4163Barbara Kaiser
Stanisław Majchrzycki
0.0
0.0
NZWP/247-12.26
4229Piotr Pyrak
Jakub Dziuba
1.0
2.0
MAMA/86-12.34
4323Bartosz Ruciński
Piotr Wybierała
0.5
1.5
DSDS/94-13.31
4454Piotr Czarnecki
Andrzej Gruszecki
2.0
0.0
WP
NZ
WP/247-13.77
4544Wacław Sypień
Maciej Rodzaj
5.0
9.0
MPMP/3173.60-14.70
4664Aleksandra Graczyńska
Jerzy Stefanowski
5.0
4.0
WPWP/247-16.26
4750Piotr Biderman
Zenon Torzyński
4.0
1.0
WPWP/247-16.43
4818Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.5
DSDS/72-18.43
4917Ewa Sokolińska
Marek Drecki
1.5
7.0
DSDS/72-18.74
5026Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/94-24.12
5115Bronisław Tabisz
Joanna Zarzycka
4.0
1.5
DSDS/72-25.02
5236Zbigniew Szkołut
Tadeusz Murczek
5.0
11.0
MPMP/3173.60-25.24
5311Jerzy Gładysz
Dariusz Artmański
12.0
4.0
DSDS/67-28.73
545Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
13.0
5.0
DSDS/67-1.00-29.46
5530Dominik Florczak
Robert Liszewski
1.0
0.5
MAMA/86-32.98
569Aleksander Czajka
Krzysztof Lewandowski
7.0
5.0
DSDS/67-34.64
5712Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
4.0
DSDS/67-35.38
5819Janusz Kozioł
Jan Kulczycki
2.0
2.0
DSDS/72-42.50
5927Małgorzata Duda
Wojciech Stencel
0.5
1.5
MAMA/86-50.51
6053Janina Bellman
Irena Wolska
0.0
0.0
NZWP/247-56.73
6124Andrzej Hołówko
Tadeusz Biernat
1.0
2.5
DSDS/94-60.18
6256Zdzisław Tomyślak
Roman Wojciechowski
0.0
1.5
NZ
WP
WP/247-61.66
6345Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.5
2.5
MPMP/317-65.22

Statystyka ośrodków...