Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 28 marca 2019

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 40: Z. Świderek - L. Gabriel, 11.0, MP, MP/317

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
142: M. Surmiak - A. Pietrucha, 12.0, MP 7NS 6 SW D3-2 2006.27
142: M. Surmiak - A. Pietrucha, 12.0, MP 8NS 3 NTN H7+2 4600.83
142: M. Surmiak - A. Pietrucha, 12.0, MP 9NS 5 SS H4+2 510-6.17
237: Z. Sacha - J. Wielgus, 5.0, MP 19NS 1 NTW S3= 901.24
237: Z. Sacha - J. Wielgus, 5.0, MP 20NS 3 NTS S10+1 6302.63
237: Z. Sacha - J. Wielgus, 5.0, MP 21NS 1 HE C8+1 110-0.37
345: W. Kotelon - S. Drwal, 5.0, MP 25NS 5 CN D8= 4007.37
345: W. Kotelon - S. Drwal, 5.0, MP 26NS 3 SS D5-2 200-3.80
345: W. Kotelon - S. Drwal, 5.0, MP 27NS 4 SN H10+1 450-0.48
444: W. Sypień - M. Rodzaj, 14.0, MP 4NS 2 SS CJ-1 1000.07
444: W. Sypień - M. Rodzaj, 14.0, MP 5NS 3 DE HK+2 150-1.40
444: W. Sypień - M. Rodzaj, 14.0, MP 6NS 4 HS S2+1 4502.10
543: A. Stono - J. Stępień, 15.0, MP 28EW 4 SW H4+2 480-4.89
543: A. Stono - J. Stępień, 15.0, MP 29EW 3 CW H2= 110-0.83
543: A. Stono - J. Stępień, 15.0, MP 30EW 3 SS DQ-1 501.50
739: B. Micek - K. Banek, 14.0, MP 10NS 4 SE H6+1 650-0.53
739: B. Micek - K. Banek, 14.0, MP 11NS 4 SE DA+2 4800.03
739: B. Micek - K. Banek, 14.0, MP 12NS 4 SW HA-2 100-1.80
841: S. Reising - R. Mostek, 8.0, MP 13EW 3 NTN DJ+3 690-2.57
841: S. Reising - R. Mostek, 8.0, MP 14EW 3 NTE HK-2 100-5.83
841: S. Reising - R. Mostek, 8.0, MP 15EW 2 HW SK+3 200-4.60
938: R. Skotarski - J. Jurkiewicz, 25.0, MA/PK 1EW 3 NTS S6-2 1008.47
938: R. Skotarski - J. Jurkiewicz, 25.0, MA/PK 2EW 3 NTE CJ+3 4901.30
938: R. Skotarski - J. Jurkiewicz, 25.0, MA/PK 3EW 3 NTS SJ= 400-7.53
1036: Z. Szkołut - T. Murczek, 16.0, MP 22EW 4 SE D8= 6204.73
1036: Z. Szkołut - T. Murczek, 16.0, MP 23EW 2 SN CK+2 1701.50
1036: Z. Szkołut - T. Murczek, 16.0, MP 24EW 4 SE C7+2 4801.03
 +/-3.60
 WYNIK1.88
 MIEJSCE32