Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 28 marca 2019

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 43: A. Stono - J. Stępień, 15.0, MP, MP/317

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
144: W. Sypień - M. Rodzaj, 14.0, MP 22EW 3 NTW C8+1 6304.77
144: W. Sypień - M. Rodzaj, 14.0, MP 23EW 4 SN D6-1 1006.80
144: W. Sypień - M. Rodzaj, 14.0, MP 24EW 4 SE H6+2 4801.03
241: S. Reising - R. Mostek, 8.0, MP 10EW 4 SW SQ+1 6500.53
241: S. Reising - R. Mostek, 8.0, MP 11EW 3 HW DQ+2 200-6.50
241: S. Reising - R. Mostek, 8.0, MP 12EW 3 SW HK= 1406.30
339: B. Micek - K. Banek, 14.0, MP 1EW 3 NTS S2= 400-2.80
339: B. Micek - K. Banek, 14.0, MP 2EW 6 NTE CJ-1 50-10.57
339: B. Micek - K. Banek, 14.0, MP 3EW 3 CN H2-2 1003.80
435: A. Hycnar - D. Sosin, 18.0, PK/MP 16NS 4 SE D3+1 650-1.70
435: A. Hycnar - D. Sosin, 18.0, PK/MP 17NS 2 SE H3-1 501.80
435: A. Hycnar - D. Sosin, 18.0, PK/MP 18NS 1 NTW H3= 90-0.43
540: Z. Świderek - L. Gabriel, 11.0, MP 28NS 4 SW H4+2 4804.89
540: Z. Świderek - L. Gabriel, 11.0, MP 29NS 3 CW H2= 1100.83
540: Z. Świderek - L. Gabriel, 11.0, MP 30NS 3 SS DQ-1 50-1.50
645: W. Kotelon - S. Drwal, 5.0, MP 4NS 2 SS CJ= 1105.20
645: W. Kotelon - S. Drwal, 5.0, MP 5NS 3 SE HK= 140-1.13
645: W. Kotelon - S. Drwal, 5.0, MP 6NS 4 HS S2+1 4502.10
737: Z. Sacha - J. Wielgus, 5.0, MP 13NS 3 SS D5+1 170-7.70
737: Z. Sacha - J. Wielgus, 5.0, MP 14NS 3 CW HA+2 150-0.50
737: Z. Sacha - J. Wielgus, 5.0, MP 15NS 2 HW HQ+3 2004.60
836: Z. Szkołut - T. Murczek, 16.0, MP 7EW 3 NTE H3= 6006.50
836: Z. Szkołut - T. Murczek, 16.0, MP 8EW 3 NTN S5+3 490-1.73
836: Z. Szkołut - T. Murczek, 16.0, MP 9EW 4 SS C10+3 5106.17
1042: M. Surmiak - A. Pietrucha, 12.0, MP 19NS 2 HE D3+2 170-1.00
1042: M. Surmiak - A. Pietrucha, 12.0, MP 20NS 3 S xW H5-2 500-0.97
1042: M. Surmiak - A. Pietrucha, 12.0, MP 21NS 4 SW CA-1 503.67
 +/-3.60
 WYNIK26.06
 MIEJSCE12