Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 29 marca 2018

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
150Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Sławomir Piechocki
11.0
9.0
WP
LB
WP/2472.4053.4010
224Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
4.0
5.0
DSDS/724.8049.9310
310Samuel Bałdysz
Marek Bałdysz
4.0
13.0
DSDS/6748.809
413Tomasz Struzik
Jerzy Gładysz
5.0
12.0
DSDS/6746.068
536Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/2472.4038.957
616Krzysztof Ćwik
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DSDS/6738.277
732Robert Mostek
Sławomir Reising
4.0
4.0
MPMP/31736.706
852Jędrzej Górski
Przemysław Kaczmarek
0.0
3.0
WPWP/2472.4036.125
933Maciej Rodzaj
Andrzej Hycnar
7.0
13.0
MP
PK
MP/31735.564
1031Piotr Markiewicz
Stanisław Prokuszki
5.0
4.0
MPMP/31733.314
1139Ryszard Białkiewicz
Jolanta Materniak
4.0
2.0
WPWP/2472.4031.363
1244Adam Meller
Tadeusz Dziadykiewicz
5.0
1.5
WPWP/2472.4027.562
139Marcin Pastudzki
Baichuan Yu
2.5
0.0
DSDS/6726.742
1421Jan Kulczycki
Janusz Kozioł
2.0
2.0
DSDS/724.8026.322
1541Adam Peszke
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WPWP/2472.4025.852
1630Wacław Sypień
Ryszard Skotarski
5.0
12.0
MP
MA
MP/31721.412
1715Piotr Kulesza
Kamila Kukuła
7.0
5.0
DSDS/6715.532
1854Jerzy Nowak
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
12.0
7.0
WPWP/2472.4011.152
194Andrzej Suchodolski
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DSDS/679.672
202Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/678.881
211Lech Warężak
Małgorzata Turska-Marcinowska
11.0
7.0
DSDS/678.731
2214Wojciech Skonieczny
Waldemar Majewski
5.0
4.0
DSDS/674.431
2322Ryszard Suder
Albina Suder
3.0
2.5
DSDS/724.804.281
2447Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
3.0
5.0
WPWP/2473.441
2518Wojciech Szałapak
Marek Filak
4.0
0.0
DSDS/673.381
2623Marek Drecki
Ewa Sokolińska
7.0
1.0
DSDS/724.800.531
2737Tadeusz Lejwoda
Wojciech Witkowski
3.0
2.0
WPWP/2472.40-2.02
2851Małgorzata Węglewska
Tomasz Powęzka
1.0
1.5
WPWP/2472.40-3.03
2917Aleksander Skorupa
Jan Marcinkowski
5.0
4.0
DSDS/67-3.51
3045Paweł Fiebig
Michał Pabich
2.5
3.0
WPWP/247-5.00
3120Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
4.0
5.0
DSDS/724.80-5.67
3249Ryszard Nowicki
John Catlow
4.0
2.0
WPWP/2472.40-6.35
3346Jerzy Bajka
Jarosław Nowak
5.0
2.0
WPWP/2472.40-6.83
3412Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/67-8.42
355Marcin Motykiewicz
Wiesław Kubiński
4.0
4.0
DSDS/67-11.47
366Jacek Krystecki
Bohdan Błęcki
3.0
11.0
DSDS/67-14.45
3729Artur Łysakowski
Andrzej Pietrucha
3.0
7.0
MPMP/317-15.68
3819Piotr Rapacki
Eugeniusz Swendrowski
1.5
1.5
DSDS/724.80-16.98
3948Krzysztof Pietras
Grzegorz Łuczak
0.0
0.0
WP
NZ
WP/2472.40-20.45
4038Wiesław Rakowski
Andrzej Gruszecki
0.5
0.0
WP
NZ
WP/247-22.75
4125Stanisław Horochowski
Ireneusz Ślęzak
0.5
1.0
DSDS/724.80-24.81
4240Lidia Gapińska
Andrzej Proniewicz
1.5
3.0
WPWP/247-25.89
4327Zbigniew Szkołut
Bronisław Micek
5.0
7.0
MPMP/317-26.48
4435Michał Kokociński
Edward Chojnacki
0.0
0.0
NZWP/247-27.36
4528Stanisław Drwal
Leszek Gabriel
2.5
7.0
MPMP/317-31.51
463Leszek Haber
Janusz Piernikowski
5.0
7.0
DSDS/67-32.82
4742Wojciech Kaniewski
Janusz Kopras
4.0
4.0
WPWP/247-34.62
487Aleksander Czajka
Krzysztof Lewandowski
7.0
5.0
DSDS/67-39.29
4943Roman Wojciechowski
Zdzisław Tomyślak
0.5
0.0
WP
NZ
WP/2472.40-42.33
508Anna Jankowska
Jarosław Chłądowicz
3.0
0.5
DSDS/67-47.77
5111Barbara Radomska
Teresa Lubas
3.0
0.0
DSDS/67-52.74
5234Stefan Bentkowski
Roman Żurowski
1.5
0.0
MP
 
MP/317-53.29

Statystyka ośrodków...