Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 29 marca 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 6: J. Krystecki - B. Błęcki, 14.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
115: P. Kulesza - K. Kukuła, 12.0, DS NS 3 NTW S8= 600-5.46
115: P. Kulesza - K. Kukuła, 12.0, DS NS 6 SE HJ= 980-7.08
115: P. Kulesza - K. Kukuła, 12.0, DS NS 1 NTE S3+3 180-4.42
214: W. Skonieczny - W. Majewski, 9.0, DS NS 5 CS HA-1 50-5.63
214: W. Skonieczny - W. Majewski, 9.0, DS NS 3 CW ST+1 1305.25
214: W. Skonieczny - W. Majewski, 9.0, DS NS 6 CW SA= 920-7.04
313: T. Struzik - J. Gładysz, 17.0, DS NS 3 HS C7-2 100-0.96
313: T. Struzik - J. Gładysz, 17.0, DS NS 3 NTN CJ+1 6302.08
313: T. Struzik - J. Gładysz, 17.0, DS NS 4 HN SA-1 50-1.63
412: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS NS 1 SN H7+2 1403.54
412: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS NS 4 SS D3-2 200-0.79
412: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS NS 1 NTN HQ-2 100-1.27
511: B. Radomska - T. Lubas, 3.0, DS NS 3 SE DJ+1 170-0.13
511: B. Radomska - T. Lubas, 3.0, DS NS 2 SS C6+2 170-2.79
511: B. Radomska - T. Lubas, 3.0, DS NS 1 NTE HT= 900.00
610: S. Bałdysz - M. Bałdysz, 17.0, DS NS 3 SN CK= 1400.71
610: S. Bałdysz - M. Bałdysz, 17.0, DS NS 3 SS C4+2 200-7.04
610: S. Bałdysz - M. Bałdysz, 17.0, DS NS 3 NTW S3+1 630-0.79
718: W. Szałapak - M. Filak, 4.0, DS EW 4 SW HA+1 6503.46
718: W. Szałapak - M. Filak, 4.0, DS EW 4 SS S2= 420-0.21
718: W. Szałapak - M. Filak, 4.0, DS EW 3 NTN SJ+1 430-1.08
816: K. Ćwik - J. Drozdowski, 17.0, DS EW 4 HN SQ+1 650-1.88
816: K. Ćwik - J. Drozdowski, 17.0, DS EW 3 NTN C7-4 2005.17
816: K. Ćwik - J. Drozdowski, 17.0, DS EW 4 HW SA= 420-0.33
917: A. Skorupa - J. Marcinkowski, 9.0, DS EW 6 HS S5-1 10011.33
917: A. Skorupa - J. Marcinkowski, 9.0, DS EW 2 DN S5+1 110-0.23
917: A. Skorupa - J. Marcinkowski, 9.0, DS EW 2 NTS S5-2 2002.75
 +/-
 WYNIK-14.45
 MIEJSCE36