Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 29 marca 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 15: P. Kulesza - K. Kukuła, 12.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
16: J. Krystecki - B. Błęcki, 14.0, DS EW 3 NTW S8= 6005.46
16: J. Krystecki - B. Błęcki, 14.0, DS EW 6 SE HJ= 9807.08
16: J. Krystecki - B. Błęcki, 14.0, DS EW 1 NTE S3+3 1804.42
27: A. Czajka - K. Lewandowski, 12.0, DS EW 4 HS CQ-1 50-0.71
27: A. Czajka - K. Lewandowski, 12.0, DS EW 3 NTN S4= 600-1.17
27: A. Czajka - K. Lewandowski, 12.0, DS EW 4 HN H5-2 1003.46
38: A. Jankowska - J. Chłądowicz, 3.5, DS EW 4 SE DJ= 4205.13
38: A. Jankowska - J. Chłądowicz, 3.5, DS EW 3 NTS H3-1 1007.63
38: A. Jankowska - J. Chłądowicz, 3.5, DS EW 3 HS DK-1 50-1.08
49: M. Pastudzki - B. Yu, 2.5, DS EW 4 SW HT+1 6503.46
49: M. Pastudzki - B. Yu, 2.5, DS EW 4 SS S2+2 480-2.00
49: M. Pastudzki - B. Yu, 2.5, DS EW 3 NTN SA+1 430-1.08
51: L. Warężak - M. Turska-Marcinowska, 18.0, DS EW 6 HS CQ= 1430-10.21
51: L. Warężak - M. Turska-Marcinowska, 18.0, DS EW TD 1.20
51: L. Warężak - M. Turska-Marcinowska, 18.0, DS EW 1 NTE C9+1 1200.54
62: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS EW 3 NTN S4+3 490-6.96
62: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS EW 3 SS CA-1 100-5.88
62: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS EW 5 CW SA+1 420-2.67
73: L. Haber - J. Piernikowski, 12.0, DS NS 2 NTE C7-1 1002.58
73: L. Haber - J. Piernikowski, 12.0, DS NS 4 SS D3-1 1001.42
73: L. Haber - J. Piernikowski, 12.0, DS NS 1 NTN HQ= 904.20
84: A. Suchodolski - R. Rolka, 9.0, DS NS 3 HE ST= 140-6.25
84: A. Suchodolski - R. Rolka, 9.0, DS NS 4 SN S8+1 6503.13
84: A. Suchodolski - R. Rolka, 9.0, DS NS 3 NTE H4+2 660-1.75
95: M. Motykiewicz - W. Kubiński, 8.0, DS NS 4 HN SQ+1 6501.88
95: M. Motykiewicz - W. Kubiński, 8.0, DS NS 4 HN CK-2 100-2.67
95: M. Motykiewicz - W. Kubiński, 8.0, DS NS 2 HW SA+2 1706.38
 +/-
 WYNIK15.53
 MIEJSCE17