Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 25 stycznia 2018

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
124Roman Żyto
Ryszard Wojtala
4.0
3.0
DSDS/9475.9612
220Piotr Dybicz
Jakub Patreuha
11.0
4.0
MA
DS
DS/723.6047.4412
341Adam Krysa
Jarosław Jurkiewicz
9.0
13.0
PKMP/3172.4038.2911
450Andrzej Hycnar
Marek Surmiak
13.0
5.0
PK
MP
MP/3172.4036.9710
521Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DSDS/723.6036.9610
676Jerzy Schulz
Krzysztof Orzechowski
9.0
5.0
ZPZP/30835.649
765Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WPWP/24735.499
843Piotr Markiewicz
Stanisław Prokuszki
5.0
4.0
MPMP/3172.4033.978
927Małgorzata Golec
Krzysztof Ziewacz
1.5
5.0
SW
MP
MA/413.6033.497
1053Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
4.0
2.0
WPWP/24732.867
1132Zdzisław Gumkowski
Krzysztof Bączyk
0.0
0.0
MAMA/413.6032.826
123Kamila Kukuła
Piotr Ilczuk
5.0
18.0
DS
LU
DS/6729.715
1334Iwona Kręcioch
Jarosłąw Kręcioch
0.0
0.0
SLMA/413.6027.485
1412Aleksander Czajka
Sławek Robel
7.0
5.0
DS
KP
DS/6725.374
1563Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
2.5
19.0
WPWP/24724.914
1666Alicja Stefanowska
Zofia Mikołajczyk
3.0
4.0
WPWP/2472.4023.433
1759Ryszard Nowicki
John Catlow
4.0
2.0
WPWP/2472.4023.313
1826Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/9422.953
1931Elzbieta Horbaczewska
Maria Kaczmarek
0.0
0.0
SLMA/413.6022.803
2080Bogdan Wiliński
Kazimierz Wiliński
0.0
7.0

ZP
ZP/30820.932
2157Włodzimierz Kwiatkowski
Ewa Knapik
12.0
5.0
WPWP/2472.4020.512
2278Władysław Korbutowicz
Lech Sulżycki
4.0
7.0
ZPZP/30817.552
2318Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/723.6017.312
242Waldemar Majewski
Wojciech Skonieczny
3.0
5.0
DSDS/6717.272
2547Ziemowit Sacha
Kazimierz Szkołut
1.0
5.0
MPMP/3172.4016.292
2669Edward Niewierowski
Witold Szczepaniak
11.0
5.0
WPWP/2472.4014.432
2748Maciej Rodzaj
Waldemar Guła
7.0
5.0
MPMP/3172.4014.032
2872Janusz Linkiewicz
Bogusław Maryńczak
4.0
5.0
ZPZP/30813.482
2968Stefan Żuberek
Sławomir Tomaszewski
4.0
2.0
WPWP/2472.4013.432
3075Mirosław Sankiewicz
Marek Tuziemski
5.0
3.0
ZPZP/30813.341
3130Elżbieta Powązka
Robert Czeryna
0.0
0.0
MPMA/413.6013.171
3260Tadeusz Dziadykiewicz
Adam Meller
1.0
5.0
WPWP/2472.4012.571
331Krzysztof Ćwik
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DSDS/6711.281
3449Leszek Gabriel
Marian Kloch
7.0
4.0
MPMP/3172.408.031
358Jerzy Gładysz
Tomasz Struzik
12.0
5.0
DSDS/677.111
3633Małgorzata Wachowska
Krzysztof Klimczak
0.0
0.0
MAMA/413.606.781
3744Wacław Sypień
Ryszard Skotarski
5.0
12.0
MP
MA
MP/3172.405.491
3819Jan Kulczycki
Janusz Kozioł
2.0
2.0
DSDS/723.604.511
396Wojciech Szałapak
Marek Filak
4.0
0.0
DSDS/673.99
4035Elżbieta Olejnik
Grzegorz Olejnik
1.5
1.5
KPMA/413.603.22
4151Tadeusz Murczek
Zbigniew Świderek
11.0
4.0
MPMP/3172.400.74
4274Ryszard Pawłowski
Jerzy Sadowski
5.0
12.0
ZPZP/308-0.54
4355Jarosław Lubczyński
Marek Domagała
5.0
4.0
WPWP/2472.40-0.69
4462Wiesław Rakowski
Andrzej Gruszecki
0.5
0.0
WP
NZ
WP/2472.40-0.74
454Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
13.0
4.0
DSDS/67-0.79
4673Eugeniusz Kozak
Maciej Silski
1.0
0.0
ZP
ZP/308-1.56
4717Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.0
0.5
DSDS/723.60-5.86
4815Patryk Patreuha
Waldemar Siuda
4.0
12.0
DSDS/723.60-7.76
4938Maria Błaszczyk
Krsytyna Brzezińska
0.0
0.0
WPMA/41-8.86
5040Jerzy Wielgus
Robert Mostek
4.0
4.0
MPMP/3172.40-9.20
5154Roman Wojciechowski
Zdzisław Tomyślak
0.5
0.0
WP
NZ
WP/2472.40-10.37
5271Witold Mateńko
Tadeusz Mediuch
4.0
0.5
ZPZP/308-12.69
537Maciej Dorabiała
Piotr Kulesza
9.0
7.0
DSDS/67-14.28
5416Ewa Sokolińska
Marek Drecki
1.0
7.0
DSDS/723.60-14.63
559Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/67-15.59
5629Danuta Szczepanik
Maria Karolewska
0.0
0.0
SL
PK
MA/413.60-16.16
575Małgorzata Turska-Marcinowska
Lech Warężak
7.0
11.0
DSDS/67-16.19
5813Ryszard Suder
Albina Suder
2.5
2.5
DSDS/723.60-16.32
5967Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
3.0
4.0
WPWP/2472.40-16.69
6011Barbara Radomska
Anna Jankowska
3.0
3.0
DSDS/67-17.49
6146Adam Stono
Jerzy Stępień
11.0
4.0
MPMP/3172.40-20.63
6258Irena Wolska
Bogna Latowska
0.0
2.0
NZ
WP
WP/2472.40-24.66
6339Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.5
2.5
MPMP/3172.40-26.43
6442Kazimierz Banek
Bronisław Micek
7.0
7.0
MPMP/3172.40-28.83
6514Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.5
DSDS/723.60-29.26
6610Andrzej Suchodolski
Janusz Kowalski
4.0
1.5
DSDS/67-30.41
6756Wojciech Przybylski
Eugeniusz Kubiak
0.5
0.5
WPWP/247-32.71
6837Ewa Kilarska
Maria Żałopa
0.0
0.0
WPMA/41-35.56
6977Bolesław Tomaszewski
Zygmunt Kwiatkowski
0.0
0.0
ZP/308-37.24
7045Artur Łysakowski
Andrzej Pietrucha
3.0
7.0
MPMP/3172.40-37.51
7125Andrzej Hołówko
Tadeusz Biernat
1.0
2.5
DSDS/94-38.38
7264Adam Peszke
Jerzy Bajka
5.0
5.0
WPWP/2472.40-40.26
7361Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
WP/2472.40-43.63
7428Barbara Krasowska
Leszek Piwowarski
0.0
0.0
MAMA/413.60-44.36
7579Edward Chodźko
Franciszek Daniel
0.0
0.0
ZP/308-48.90
7623Barnard Mikołajczyk
Bernard Zakrzewski
0.0
0.0
DS/94-60.54

Statystyka ośrodków...