Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 25 stycznia 2018

Wyniki z 7 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 11: B. Radomska - A. Jankowska, 6.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
14: M. Bałdysz - S. Bałdysz, 17.0, DS NS 4 HS D7+3 710-0.29
14: M. Bałdysz - S. Bałdysz, 17.0, DS NS 4 SW DT= 420-0.94
14: M. Bałdysz - S. Bałdysz, 17.0, DS NS 4 SE D2+1 450-2.91
25: M. Turska-Marcinowska - L. Warężak, 18.0, DS NS 3 NTN H6= 4004.83
25: M. Turska-Marcinowska - L. Warężak, 18.0, DS NS 4 HN D5+1 4501.31
25: M. Turska-Marcinowska - L. Warężak, 18.0, DS NS 3 NTW C8+2 460-2.29
36: W. Szałapak - M. Filak, 4.0, DS NS 2 HxN CQ-2 300-5.14
36: W. Szałapak - M. Filak, 4.0, DS NS 3 NTN SQ+1 6305.74
36: W. Szałapak - M. Filak, 4.0, DS NS 3 DN CA= 110-0.77
47: M. Dorabiała - P. Kulesza, 16.0, DS NS 2 NTW SJ= 120-4.20
47: M. Dorabiała - P. Kulesza, 16.0, DS NS 2 SN CK+2 170-3.34
47: M. Dorabiała - P. Kulesza, 16.0, DS NS 3 NTN H2= 400-0.37
58: J. Gładysz - T. Struzik, 17.0, DS NS 4 HS S7+1 4502.57
58: J. Gładysz - T. Struzik, 17.0, DS NS 3 NTN S3= 6002.69
58: J. Gładysz - T. Struzik, 17.0, DS NS 3 CS SK-2 100-2.80
69: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS NS 4 HN DQ-1 50-5.77
69: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS NS 5 DE C5-2 1001.43
69: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS NS 4 HW C6-1 1002.17
71: K. Ćwik - J. Drozdowski, 17.0, DS NS 3 CS C7= 110-1.17
71: K. Ćwik - J. Drozdowski, 17.0, DS NS 2 HN SQ-2 200-6.23
71: K. Ćwik - J. Drozdowski, 17.0, DS NS 4 SW HJ-1 1007.86
82: W. Majewski - W. Skonieczny, 8.0, DS NS 2 SN C9-3 300-2.60
82: W. Majewski - W. Skonieczny, 8.0, DS NS 3 HS S2-2 100-1.29
82: W. Majewski - W. Skonieczny, 8.0, DS NS 2 NTN SK-1 50-4.77
93: K. Kukuła - P. Ilczuk, 23.0, DS/LU NS 3 CE H2= 110-0.17
93: K. Kukuła - P. Ilczuk, 23.0, DS/LU NS 3 SS D5+1 1701.20
93: K. Kukuła - P. Ilczuk, 23.0, DS/LU NS 3 DN SA+1 130-2.23
 +/-
 WYNIK-17.49
 MIEJSCE60