Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 25 stycznia 2018

Wyniki z 7 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 7: M. Dorabiała - P. Kulesza, 16.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
112: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP NS 4 SS CK-4 400-6.97
112: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP NS 4 SS D5-1 50-4.14
112: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP NS 3 CS SJ+1 130-2.23
23: K. Kukuła - P. Ilczuk, 23.0, DS/LU EW 3 CN C4= 1101.17
23: K. Kukuła - P. Ilczuk, 23.0, DS/LU EW 2 HN SQ+1 140-2.31
23: K. Kukuła - P. Ilczuk, 23.0, DS/LU EW 4 SW S6+1 6506.89
35: M. Turska-Marcinowska - L. Warężak, 18.0, DS EW 4 HN S5+3 7100.29
35: M. Turska-Marcinowska - L. Warężak, 18.0, DS EW 4 SW C2= 4200.94
35: M. Turska-Marcinowska - L. Warężak, 18.0, DS EW 4 SE H8+2 4803.66
411: B. Radomska - A. Jankowska, 6.0, DS EW 2 NTW SJ= 1204.20
411: B. Radomska - A. Jankowska, 6.0, DS EW 2 SN CK+2 1703.34
411: B. Radomska - A. Jankowska, 6.0, DS EW 3 NTN H2= 4000.37
59: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS NS 4 NTW C4-4 40010.26
59: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS NS 3 CS DA+2 150-4.26
59: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS NS 1 DN CK+3 1300.11
62: W. Majewski - W. Skonieczny, 8.0, DS NS 3 NTN H3-2 100-6.60
62: W. Majewski - W. Skonieczny, 8.0, DS NS 6 HN D8-1 50-9.97
62: W. Majewski - W. Skonieczny, 8.0, DS NS 3 NTW D3+1 430-1.31
710: A. Suchodolski - J. Kowalski, 5.5, DS EW 3 SN C9-4 4004.80
710: A. Suchodolski - J. Kowalski, 5.5, DS EW 2 HS C2= 110-3.80
710: A. Suchodolski - J. Kowalski, 5.5, DS EW 2 HS S6+2 170-1.23
86: W. Szałapak - M. Filak, 4.0, DS NS 6 HN SA-1 50-8.29
86: W. Szałapak - M. Filak, 4.0, DS NS 5 CS SA= 6002.69
86: W. Szałapak - M. Filak, 4.0, DS NS 3 CN CJ-3 150-4.05
98: J. Gładysz - T. Struzik, 17.0, DS EW 6 CS DA-1 505.77
98: J. Gładysz - T. Struzik, 17.0, DS EW 4 SxE DK-1 100-1.43
98: J. Gładysz - T. Struzik, 17.0, DS EW 4 HE CQ-1 100-2.17
 +/-
 WYNIK-14.28
 MIEJSCE53