Turniej na maksy

Czwartek, 3 sierpnia 2017

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
142Mikołaj Jankowski
Adam Zalwowski
1.5
1.0
WPWP/27064.618
21Piotr Kulesza
Kamila Kukuła
5.0
5.0
DSDS/6761.718
34Janusz Drozdowski
Lech Warężak
12.0
9.0
DSDS/6760.657
45Ryszard Korpalski
Marek Bałdysz
2.0
13.0
DSDS/6759.156
523Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SLMP/10359.055
626Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.0
5.0
MPMP/10358.605
743Laura Klonecka
Szymon Graś
0.0
0.0
WPWP/27056.274
811Stanisław Greszta
Stanisław Korona
1.5
3.0
OP
DS
DS/6755.843
93Marcin Pastudzki
Szymon Niewiadomski
2.5
2.5
DSDS/6755.322
1025Maria Haldenby
Colin Haldenby
0.0
0.0
MPMP/10355.252
117Bohdan Mazur
Jacek Krystecki
13.0
3.0
DSDS/6754.862
1216Marek Filak
Wojciech Szałapak
0.0
3.0
DSDS/6754.482
1321Janusz Natorski
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MPMP/10354.112
1435Tytus Bisping
Andrzej Kopański
5.0
3.0
MPMP/10354.032
1513Marian Krzypkowski
Andrzej Chodowski
1.5
1.5
DSDS/6753.681
1639Jakub Nawrocki
Jerzy Kostański
0.0
0.0
WPWP/27052.211
1740Maria Niklaus
Kajetan Gościański
0.0
1.0
WPWP/27051.461
1810Mariusz Kowalczyk
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/6750.681
1917Andrzej Suchodolski
Lilianna Szatańska
4.0
3.0
DSDS/6750.461
2024Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.5
2.0
MPMP/10349.891
2128Jerzy Bałon
Krystian Blaut
2.0
2.5
MPMP/10349.261
226Barbara Radomska
Ryszard Rolka
3.0
5.0
DSDS/6748.39
2329Marek Heichel
Robert Podsiadły
3.0
4.0
MPMP/10348.28
2441Mateusz Czerwiński
Ewa Morawska
0.0
0.0
WPWP/27048.19
2533Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
0.0
0.0
MPMP/10347.97
2632Zbigniew Gruszecki
Władysław Kaczor
4.0
4.0
MPMP/10347.64
2722Halina Święch
Leszek Faber
7.0
3.0
MPMP/10346.97
282Waldemar Majewski
Dariusz Marczak
3.0
5.0
DSDS/6746.80
2931Andrzej Lasota
Roman Urbański
5.0
1.5
MPMP/10346.32
3038Alicja Kaczmarek
Jan Sibilski
1.0
5.0
WPWP/27046.04
3127Hanna Leskiewicz-Łazarska
Zbigniew Sagan
3.0
9.0
MPMP/10345.64
3234Iwona Gronkiewicz-Marcisz
Waldemar Maciejewski
2.0
3.0
MPMP/10344.85
3344Marcel Szydłowski
Krzysztof Wróblewski
0.5
0.5
WPWP/27044.22
3418Aleksander Czajka
Sławek Robel
7.0
5.0
DS
KP
DS/6743.63
3512Oskar Tokarczuk
Wojciech Okuniewski
1.5
2.0
DS
PM
DS/6743.59
368Sławomir Zagórski
Anna Jankowska
2.5
3.0
DSDS/6743.18
3714Małgorzata Robak
Andrzej Robak
3.0
4.0
DSDS/6742.88
3837Maria Banaszkiewicz
Karol Maćkowiak
1.0
1.5
WPWP/27042.53
3930Barbara Lesiecka
Piotr Stefanów
7.0
2.0
MPMP/10342.22
4019Joanna Zarzycka
Joanna Gołdyn
1.5
1.5
DSDS/6741.52
419Robert Łukomski
Zdzisław Malkiewicz
2.5
4.0
DSDS/6739.90
4215Jerzy Gładysz
Stanisław Szuba
12.0
5.0
DSDS/6739.10

Statystyka ośrodków...