Turniej na maksy

Czwartek, 3 sierpnia 2017

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 16: M. Filak - W. Szałapak, 3.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
113: M. Krzypkowski - A. Chodowski, 3.0, DS 7EW 5 DN C7-2 20092.11
113: M. Krzypkowski - A. Chodowski, 3.0, DS 8EW 4 SS DK-1 5086.84
21: P. Kulesza - K. Kukuła, 10.0, DS 9EW 3 HW CT+3 23016.76
21: P. Kulesza - K. Kukuła, 10.0, DS 10EW 4 HN S9+1 65025.07
32: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 11EW 3 NTW H3= 40072.16
32: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 12EW 050.00
43: M. Pastudzki - S. Niewiadomski, 5.0, DS 13EW 4 HxE C9= 790100.00
43: M. Pastudzki - S. Niewiadomski, 5.0, DS 14EW 1 NTN H5+1 12021.05
54: J. Drozdowski - L. Warężak, 21.0, DS 15EW 3 SxE H3-1 10044.74
54: J. Drozdowski - L. Warężak, 21.0, DS 16EW 3 HE S8= 14044.46
65: R. Korpalski - M. Bałdysz, 15.0, DS 17EW 3 SW DA= 14089.47
65: R. Korpalski - M. Bałdysz, 15.0, DS 18EW 4 SxW HK-1 10044.46
76: B. Radomska - R. Rolka, 8.0, DS 19EW 6 HxS CA+1 131016.76
76: B. Radomska - R. Rolka, 8.0, DS 20EW 3 CN DQ+1 13073.03
87: B. Mazur - J. Krystecki, 16.0, DS 21EW 3 SS DK-1 10052.63
87: B. Mazur - J. Krystecki, 16.0, DS 22EW 3 NTE SQ+2 66055.26
98: S. Zagórski - A. Jankowska, 5.5, DS 23EW 2 HS D6+1 14013.16
98: S. Zagórski - A. Jankowska, 5.5, DS 24EW 2 HW SJ= 11065.79
109: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 6.5, DS 25EW 2 HE DJ+1 14084.21
109: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 6.5, DS 26EW 4 HN DJ-1 10084.21
1110: M. Kowalczyk - M. Szymonowicz, 16.0, DS 1EW 3 CW HJ= 11047.37
1110: M. Kowalczyk - M. Szymonowicz, 16.0, DS 2EW 3 NTN HQ-2 20071.05
1211: S. Greszta - S. Korona, 4.5, OP/DS 3EW 3 HW S6= 14073.68
1211: S. Greszta - S. Korona, 4.5, OP/DS 4EW 3 NTN D3+3 69013.16
1312: O. Tokarczuk - W. Okuniewski, 3.5, DS/PM 5EW 4 DS SK= 13031.58
1312: O. Tokarczuk - W. Okuniewski, 3.5, DS/PM 6EW 3 HS DQ-1 5047.37
 +/-
 WYNIK54.48
 MIEJSCE12