Turniej na maksy

Czwartek, 3 sierpnia 2017

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 15: J. Gładysz - S. Szuba, 17.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
12: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 13NS 4 HE HQ= 62042.11
12: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 14NS 3 NTS S2-1 5021.05
23: M. Pastudzki - S. Niewiadomski, 5.0, DS 15NS 4 HN DT= 620100.00
23: M. Pastudzki - S. Niewiadomski, 5.0, DS 16NS 2 HE S8+2 17022.30
34: J. Drozdowski - L. Warężak, 21.0, DS 17NS 3 NTE D2-1 5055.26
34: J. Drozdowski - L. Warężak, 21.0, DS 18NS 3 SW SA= 14022.30
45: R. Korpalski - M. Bałdysz, 15.0, DS 19NS 4 HS SA+2 4805.68
45: R. Korpalski - M. Bałdysz, 15.0, DS 20NS 3 NTS H7-2 20013.82
56: B. Radomska - R. Rolka, 8.0, DS 21NS 1 NTE S4= 9060.53
56: B. Radomska - R. Rolka, 8.0, DS 22NS 3 NTW H5+1 63073.68
67: B. Mazur - J. Krystecki, 16.0, DS 23NS 4 SxS DA-1 2007.89
67: B. Mazur - J. Krystecki, 16.0, DS 24NS 1 HW SJ-1 5076.32
78: S. Zagórski - A. Jankowska, 5.5, DS 25NS 1 NTN HT+1 12071.05
78: S. Zagórski - A. Jankowska, 5.5, DS 26NS 3 HS SK+2 20065.79
89: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 6.5, DS 1NS 2 CN D6-2 10068.42
89: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 6.5, DS 2NS 2 DN HQ+2 13073.68
910: M. Kowalczyk - M. Szymonowicz, 16.0, DS 3NS 4 HW S6= 6200.00
910: M. Kowalczyk - M. Szymonowicz, 16.0, DS 4NS 3 NTN D3+3 69086.84
1011: S. Greszta - S. Korona, 4.5, OP/DS 5NS 3 HE CA-2 10028.95
1011: S. Greszta - S. Korona, 4.5, OP/DS 6NS 5 DE C3-1 10071.05
1112: O. Tokarczuk - W. Okuniewski, 3.5, DS/PM 7NS 3 NTS H2-1 10036.84
1112: O. Tokarczuk - W. Okuniewski, 3.5, DS/PM 8NS 4 SS C2-1 5013.16
1213: M. Krzypkowski - A. Chodowski, 3.0, DS 9NS TD 0.00
1213: M. Krzypkowski - A. Chodowski, 3.0, DS 10NS TD 0.00
131: P. Kulesza - K. Kukuła, 10.0, DS 11NS TD 0.00
131: P. Kulesza - K. Kukuła, 10.0, DS 12NS TD 0.00
 +/-
 WYNIK39.10
 MIEJSCE42