Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 20 lipca 2017

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
119Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
4.0
5.0
DSDS/723.6076.969
214Cathy Bałdysz
Samuel Bałdysz
17.0
4.0
DSDS/6759.329
317Roland Lippik
Waldemar Maciejewski
5.0
3.0
DS
MP
DS/723.6055.918
448Kazimierz Wiliński
Jerzy Schulz
7.0
9.0
ZPZP/30852.847
520Marian Kupnicki
Zdzisław Patreuha
17.0
4.0
WP
DS
DS/723.6044.916
613Michał Wittenbeck
Katarzyna Dufrat
7.0
13.0
DS
MA
DS/6742.015
732Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
4.0
5.0
WPWP/24736.055
831Robert Ciesielski
Jarosław Marczewski
2.0
2.5
WPWP/24733.244
97Bohdan Mazur
Janusz Drozdowski
13.0
12.0
DSDS/673.6032.993
1036Lidia Suszczyńska
Janusz Suszczyński
0.0
4.0
WPWP/24727.192
112Marek Filak
Wojciech Szałapak
0.0
3.0
DSDS/673.6024.912
1239Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
2.5
WPWP/24723.522
1312Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
3.0
DSDS/6721.652
1424Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
3.0
DSDS/723.6019.812
1547Anna Kondyjowska
Krzysztof Orzechowski
3.0
5.0
ZPZP/30817.162
1646Stanisław Kietrys
Lech Sulżycki
7.0
7.0
ZPZP/30817.032
1742Eugeniusz Kozak
Maciej Silski
1.0
0.0
ZP
ZP/30816.631
1816Marcin Pastudzki
Anna Jankowska
2.5
3.0
DSDS/6715.221
1928Adam Peszke
Małgorzata Zielonacka
4.0
2.0
WPWP/24714.381
2040Jarosław Michalski
Dariusz Pawlak
1.5
1.5
WPWP/24711.191
2134Krzysztof Galubiński
Barbara Podgórska
1.5
4.0
WPWP/2478.811
224Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/673.601.071
2335Zygfryd Banecki
Piotr Biderman
4.0
3.0
WPWP/247-0.571
2427Henryk Duszyński
Stefan Żuberek
4.0
4.0
WPWP/247-0.86
253Sławomir Zagórski
Zdzisław Malkiewicz
2.5
4.0
DSDS/673.60-3.50
268Piotr Klubiński
Lech Warężak
9.0
9.0
DSDS/673.60-5.94
2743Jerzy Dziemidowicz
Janusz Linkiewicz
2.5
4.0
ZPZP/308-10.16
2845Jacek Adamczyk
Bogusław Maryńczak
3.0
5.0
ZPZP/308-11.30
2937Justyna Łaniewska
Krzysztof Krause
2.0
5.0
WPWP/247-11.90
3010Arkadiusz Poziemski
Joanna Kokot
2.5
1.5
DSDS/673.60-15.48
3111Andrzej Suchodolski
Lilianna Szatańska
4.0
3.0
DSDS/67-17.10
3225Stanisław Horochowski
Ireneusz Ślęzak
0.5
1.0
DSDS/723.60-18.04
336Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
4.0
4.0
DSDS/673.60-18.28
3423Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/723.60-19.73
3541Zbigniew Kułaczkowski
Franciszek Daniel
11.0
0.0
ZP
ZP/308-24.55
3630Zdzisław Tomyślak
Roman Wojciechowski
0.0
0.0
NZ
WP
WP/247-27.24
379Barbara Radomska
Ryszard Rolka
3.0
5.0
DSDS/673.60-28.58
3833Sławomir Tomaszewski
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
0.5
WPWP/247-29.71
3938Jerzy Wilczek
Jarosław Nowak
3.0
2.0
WPWP/247-30.95
4018Władysław Możdżeń
Piotr Rapacki
0.0
1.5

DS
DS/723.60-33.61
415Marek Bałdysz
Sławek Robel
13.0
5.0
DS
KP
DS/673.60-36.02
421Piotr Ilczuk
Mirosław Fechner
18.0
7.0
WP
DS
DS/673.60-36.27
4322Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DSDS/723.60-38.90
4429Zenon Torzyński
Wiesław Rakowski
0.5
0.5
WPWP/247-53.14
4521Janusz Kozioł
Marek Drecki
2.0
7.0
DSDS/723.60-54.90
4644Tadeusz Mediuch
Józef Kowalczyk
0.5
0.0
ZP
ZP/308-57.65

Statystyka ośrodków...