Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 20 lipca 2017

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 11: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
14: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 19EW 1 HxW SK-1 200-5.57
14: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 20EW 6 SS H6= 1430-6.33
14: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 21EW 4 SS CJ-1 1001.57
25: M. Bałdysz - S. Robel, 18.0, DS/KP 22EW 4 HN S5+2 480-2.05
25: M. Bałdysz - S. Robel, 18.0, DS/KP 23EW 2 SE HT= 1101.14
25: M. Bałdysz - S. Robel, 18.0, DS/KP 24EW 2 SE S3+1 1402.62
36: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 25EW 4 HE SQ+1 6504.57
36: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 26EW 4 HE SJ-2 200-4.10
36: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 27EW 4 HW SA= 420-0.07
47: B. Mazur - J. Drozdowski, 25.0, DS 28EW 3 NTN S6+2 660-0.20
47: B. Mazur - J. Drozdowski, 25.0, DS 29EW 3 NTN H3+1 630-8.00
47: B. Mazur - J. Drozdowski, 25.0, DS 30EW 6 HW DK= 98010.17
58: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 1EW 1 NTS H3+1 120-2.62
58: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 2EW 2 SW C8+2 170-3.00
58: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 3EW 3 SxE HK= 73011.29
69: B. Radomska - R. Rolka, 8.0, DS 4EW 2 HE DA-1 100-5.05
69: B. Radomska - R. Rolka, 8.0, DS 5EW 1 NTN S4+1 120-1.43
69: B. Radomska - R. Rolka, 8.0, DS 6EW 4 HS CK+2 480-1.24
710: A. Poziemski - J. Kokot, 4.0, DS 7EW 4 HN H7= 620-6.71
710: A. Poziemski - J. Kokot, 4.0, DS 8EW 3 CN C6-2 1000.67
710: A. Poziemski - J. Kokot, 4.0, DS 9EW 2 HW D2+3 200-3.00
81: P. Ilczuk - M. Fechner, 25.0, WP/DS 10EW 2 HxS SA-3 80010.95
81: P. Ilczuk - M. Fechner, 25.0, WP/DS 11EW 4 SxW D8= 5906.48
81: P. Ilczuk - M. Fechner, 25.0, WP/DS 12EW 4 SE CA-3 150-4.19
92: M. Filak - W. Szałapak, 3.0, DS 13EW 3 NTS S5+2 660-5.05
92: M. Filak - W. Szałapak, 3.0, DS 14EW 4 HN S6= 420-5.00
92: M. Filak - W. Szałapak, 3.0, DS 15EW 2 SW DK= 1101.81
103: S. Zagórski - Z. Malkiewicz, 6.5, DS 16EW 4 HS C9+1 450-1.19
103: S. Zagórski - Z. Malkiewicz, 6.5, DS 17EW 3 NTN DT+1 430-5.86
103: S. Zagórski - Z. Malkiewicz, 6.5, DS 18EW 6 DE CA+1 9402.29
 +/-
 WYNIK-17.10
 MIEJSCE31