Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 20 lipca 2017

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 12: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
16: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 13NS 5 SS C8= 6505.05
16: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 14NS 4 HN S7= 4205.00
16: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 15NS 3 CE C3= 110-1.81
27: B. Mazur - J. Drozdowski, 25.0, DS 16NS 5 HxS C9-1 100-8.48
27: B. Mazur - J. Drozdowski, 25.0, DS 17NS 3 NTN H8= 4005.38
27: B. Mazur - J. Drozdowski, 25.0, DS 18NS 4 SE D8+3 5105.81
38: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 19NS 1 HW SK-1 1003.10
38: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 20NS 6 HN D8= 14306.33
38: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 21NS 4 SS CJ-1 100-1.57
49: B. Radomska - R. Rolka, 8.0, DS 22NS 4 HN S5+1 4501.14
49: B. Radomska - R. Rolka, 8.0, DS 23NS 2 SE D8= 110-1.14
49: B. Radomska - R. Rolka, 8.0, DS 24NS 3 SW D2-1 502.67
510: A. Poziemski - J. Kokot, 4.0, DS 25NS 4 HE H5+1 650-4.57
510: A. Poziemski - J. Kokot, 4.0, DS 26NS 2 HW CK-1 1001.52
510: A. Poziemski - J. Kokot, 4.0, DS 27NS 4 HW DT= 4200.07
61: P. Ilczuk - M. Fechner, 25.0, WP/DS 28NS 4 HN S6+1 6500.20
61: P. Ilczuk - M. Fechner, 25.0, WP/DS 29NS 3 NTN SQ= 6007.33
61: P. Ilczuk - M. Fechner, 25.0, WP/DS 30NS 4 HW DK+2 480-0.33
72: M. Filak - W. Szałapak, 3.0, DS 1NS 5 DxS D7-2 300-7.52
72: M. Filak - W. Szałapak, 3.0, DS 2NS 4 SE C5+1 450-4.19
72: M. Filak - W. Szałapak, 3.0, DS 3NS 3 HS SQ-1 501.14
83: S. Zagórski - Z. Malkiewicz, 6.5, DS 4NS 3 NTS H4-2 200-1.29
83: S. Zagórski - Z. Malkiewicz, 6.5, DS 5NS 3 SW HK-2 1000.86
83: S. Zagórski - Z. Malkiewicz, 6.5, DS 6NS 6 DN CA-1 50-9.81
94: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 7NS 1 HS CA+2 140-3.95
94: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 8NS 2 DE S8+1 110-0.86
94: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 9NS 4 SE CJ-2 20010.29
105: M. Bałdysz - S. Robel, 18.0, DS/KP 10NS 4 HE CA-1 1004.81
105: M. Bałdysz - S. Robel, 18.0, DS/KP 11NS 2 SW D8+2 1702.29
105: M. Bałdysz - S. Robel, 18.0, DS/KP 12NS 4 SE H3-3 1504.19
 +/-
 WYNIK21.65
 MIEJSCE13