Turniej na maksy
Poniedziałek, 30 maja 2016
Wyniki z 16 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/247
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
4
203
Andrzej Dymek
Maciej Wybranowski
4.0
4.0
WP
WP/247
64.39
28
10
219
Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
2.0
19.0
WP
WP/247
61.50
25
16
205
Jerzy Nowak
Jacek Kokociński
12.0
5.0
WP
WP/247
59.39
22
21
217
Andrzej Mazurek
Przemysław Weymann
11.0
11.0
WP
WP/247
58.48
19
32
199
Sławomir Piechocki
Jerzy Mścisz
7.0
13.0
LB
WP
WP/247
56.86
14
40
195
Mieczysław Szczechowiak
Grzegorz Wichtowski
4.0
5.0
WP
WP/247
56.03
10
48
208
Grzegorz Jędrzejewski
Marcin Szymański
3.0
3.0
WP
WP/247
55.44
7
51
215
Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WP
WP/247
55.28
6
58
198
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WP
WP/247
54.60
6
64
213
Zofia Mikołajczyk
Jerzy Bajka
4.0
5.0
WP
WP/247
-0.58
54.22
5
70
202
Jerzy Rodziewicz
Krzysztof Krause
4.0
5.0
WP
WP/247
54.08
5
81
216
Adam Peszke
Małgorzata Augustyn
4.0
1.5
WP
WP/247
53.40
4
87
221
Włodzimierz Robak
Bogumiła Jakubowska
2.5
2.5
WP
WP/247
52.92
3
88
210
Marian Kanikowski
Stefan Żuberek
3.0
4.0
WP
WP/247
52.54
3
90
223
Janusz Michalec
Ryszard Kapela
4.0
3.0
WP
WP/247
52.45
3
107
222
Grażyna Busse
Piotr Busse
13.0
18.0
LU
SL
WP/247
51.35
2
121
220
Zenon Wierzbicki
Paweł Biś
5.0
1.0
LD
WP
WP/247
49.80
125
200
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Beata Bojarska
5.0
5.0
WP
WP/247
49.75
131
212
Janusz Kopras
Sławomir Tomaszewski
3.0
1.5
WP
WP/247
49.43
135
218
Wojciech Kaniewski
Eugeniusz Dota
4.0
2.0
WP
WP/247
48.83
157
211
Henryk Duszyński
Karol Mońko
3.0
4.0
WP
WP/247
47.14
183
201
Stanisław Drzymała
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WP
WP/247
45.55
199
197
Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
4.0
5.0
WP
WP/247
43.55
202
214
Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WP
WP/247
43.42
206
196
Jacek Wędrychowicz
Ryszard Nowicki
12.0
4.0
WP
WP/247
42.93
218
207
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
2.5
WP
WP/247
41.58
226
204
Przemysław Hauser
Jerzy Roszak
9.0
9.0
WP
WP/247
39.63
228
209
Maciej Masłowski
Krzysztof Galubiński
1.0
0.5
WP
WP/247
39.23
231
206
Włodzimierz Górny
Włodzimierz Jachalski
3.0
3.0
WP
WP/247
37.18
238
224
Aleksander Minta
Wiesław Rakowski
0.0
0.0
WP
WP/247
30.20
Statystyka ośrodków...