Turniej na maksy
Środa, 1 kwietnia 2015
Wyniki z 4 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/89
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
2
58
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
2.0
19.0
MP
SL
MP/89
61.91
21
6
29
Stanisław Urbanowski
Jerzy Pasich
7.0
7.0
MP
MP/89
59.10
18
7
41
Magdalena Lankosz
Adam Lenda
9.0
3.0
MP
MP/89
58.92
17
9
38
Rafał Śmiałek
Jarosław Duda
3.0
3.0
MP
MP/89
58.29
15
11
43
Waldemar Jaworski
Janusz Buksa
13.0
5.0
SL
MP
MP/89
57.65
14
15
30
Aleksandra Jurkiewicz
Kazimierz Latawiec
5.0
11.0
MP
MP/89
56.25
10
16
25
Józef Barczyk
Stanisław Jaros
5.0
5.0
MP
MP/89
56.11
9
17
46
Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MP
MP/89
55.48
9
24
57
Mieczysław Szwarc
Wiesław Sawa
4.0
2.5
MP
MP/89
55.01
5
26
27
Andrzej Borek
Jan Skuciński
5.0
5.0
MP
MP/89
54.23
4
31
56
Tadeusz Garbacik
Kazimierz Dziadkowiec
12.0
4.0
MP
MP/89
53.56
4
32
31
Wit Klapper
Kazimierz Gałka
21.0
5.0
WP
MP
MP/89
53.35
3
36
36
Jerzy Batko
Marian Nanke
4.0
4.0
MP
MP/89
53.04
3
39
42
Marcin Krawczyk
Przemysław Gałek
12.0
7.0
MP
MP/89
52.58
2
41
48
Artur Korzybski
Sławomir Skocz
1.5
1.0
MP
MP/89
52.52
2
42
28
Ewa Kwiecień
Piotr Radzikowski
2.5
7.0
MP
MP/89
52.47
2
43
24
Jan Blajda
Grzegorz Superson
13.0
9.0
MP
MP/89
52.13
2
48
44
Janusz Natorski
Waldemar Rybka
4.0
4.0
MP
MP/89
51.37
1
50
53
Marek Jaworski
Tomasz Stryszawski
12.0
7.0
MP
MP/89
51.29
1
53
40
Maciej Olszewski
Wacław Gąssowski
1.0
12.0
MP
MP/89
50.76
54
39
Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
4.0
MP
MP/89
50.32
58
47
Adam Owoc
Jan Pawlikowski
2.0
2.0
MP
MP/89
48.53
60
34
Marcin Wilczyński
Bogusław Wardzała
3.0
7.0
MP
MP/89
48.38
61
33
Szczepan Kaczka
Jan Szafraniec
3.0
2.5
MP
MP/89
48.33
62
51
Marek Kiepura
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MP
MP/89
48.32
65
54
Konrad Ciborowski
Tomasz Radko
11.0
5.0
MP
MP/89
48.02
67
26
Robert Podsiadły
Bożena Czarska
2.5
7.0
MP
MP/89
47.69
68
32
Małgorzata Praszałowicz
Marek Faber
5.0
4.0
MP
MP/89
47.54
69
49
Marzena Kwiecińska-Wilk
Jerzy Jasiński
4.0
0.0
MP
MP/89
47.40
70
52
Krzysztof Superson
Przemysław Picheta
3.0
3.0
MP
MP/89
47.18
80
35
Zbigniew Przeginiak
Kazimierz Chłobowski
3.0
9.0
MP
MP/89
44.79
81
50
Jacek Gurgul
Jacek Brózda
5.0
3.0
MP
MP/89
44.67
86
45
Ryszard Calik
Czesław Myszczyszyn
3.0
3.0
MP
MP/89
-0.56
43.71
88
23
Andrzej Biernat
Zbigniew Sagan
4.0
9.0
MP
MP/89
43.58
91
55
Zdzisław Burda
Marek Gumuła
0.0
0.5
MP
MP/89
43.08
92
61
Michał Grzemowski
Tomasz Bielaczyc
0.0
0.0
MP
MP/89
42.88
93
62
Tytus Bisping
Adam Serafin
5.0
5.0
MP
MP/89
42.03
94
59
Roman Madej
Magdalena Madej
0.5
2.0
MP
MP/89
41.87
96
60
Sylwester Żelazny
Jan Kasprzyk
0.5
0.5
MP
MP/89
38.15
99
37
Barbara Batkiewicz
Marek Heichel
9.0
3.0
MP
MP/89
37.69
Statystyka ośrodków...