Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 8 lipca 2024

Wyniki z 43 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 614: J. Kokociński - J. Mścisz, 20.0, WP, WP/439

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1613: B. Bojarska - A. Proniewicz, 9.0, WP 15EW 2 HW S4-3 15010.75
1613: B. Bojarska - A. Proniewicz, 9.0, WP 16EW 4 SN C8-1 5053.56
2602: P. Stanikowski - M. Mizerka, 8.0, WP 13EW 3 DE S9= 11085.29
2602: P. Stanikowski - M. Mizerka, 8.0, WP 14EW 1 NTN S2+1 12033.33
3601: E. Knapik - A. Królak, 8.5, WP 5EW 4 S xE HQ= 59097.20
3601: E. Knapik - A. Królak, 8.5, WP 6EW 4 DN CK= 13059.47
4604: J. Kamiński - M. Wybranowski, 9.0, WP 17NS 4 CW H2-2 10035.65
4604: J. Kamiński - M. Wybranowski, 9.0, WP 18NS 6 NTN C8= 144093.32
5609: J. Rosochowicz - L. Rosochowicz, 9.0, WP 11NS 4 SN S7= 42054.80
5609: J. Rosochowicz - L. Rosochowicz, 9.0, WP 12NS 5 HN D10+1 68081.99
6615: J. Kopras - M. Kanikowski, 9.0, WP 25NS 4 SN C6= 42055.54
6615: J. Kopras - M. Kanikowski, 9.0, WP 26NS 6 HE D3-1 10079.85
7611: M. Węglewska - J. Węglarz, 5.0, LB/WP 21EW 3 CN C6= 11049.69
7611: M. Węglewska - J. Węglarz, 5.0, LB/WP 22EW 3 SE HA= 14081.17
8605: A. Kędzierski - G. Proniewicz, 10.0, WP 19NS 3 SE H10= 14024.30
8605: A. Kędzierski - G. Proniewicz, 10.0, WP 20NS 3 D xW CK-2 50081.11
9603: M. Pabich - P. Fiebig, 10.0, WP 23NS 3 HN DA+1 17074.07
9603: M. Pabich - P. Fiebig, 10.0, WP 24NS 5 CW S3+1 42063.93
10608: G. Wichtowski - M. Szczechowiak, 10.0, WP 27NS 1 CW D8-2 10099.69
10608: G. Wichtowski - M. Szczechowiak, 10.0, WP 28NS 4 SE H10+1 45034.54
11612: R. Kempka - J. Lubczyński, 7.5, WP 7NS 2 HE DA+2 17085.14
11612: R. Kempka - J. Lubczyński, 7.5, WP 8NS 4 DS CA-1 5048.76
12606: B. Świątek - J. Borychowski, 26.0, WP 9EW 6 D xS CA-4 80074.22
12606: B. Świątek - J. Borychowski, 26.0, WP 10EW 3 HE C2+1 17072.75
13616: K. Buzała - R. Szymański, 10.0, WP 1EW 4 HN S2-2 10071.83
13616: K. Buzała - R. Szymański, 10.0, WP 2EW 3 NTE S10+3 49056.85
14610: J. Nowak - A. Dymek, 8.0, WP 29EW TD 41.85
14610: J. Nowak - A. Dymek, 8.0, WP 30EW 6 NTE S9= 99058.16
15607: W. Szczepaniak - B. Podgórska, 10.0, WP 3EW 7 C xS HA-4 80081.27
15607: W. Szczepaniak - B. Podgórska, 10.0, WP 4EW 3 NTW D4+3 69014.29
 +/-
 WYNIK61.81
 MIEJSCE20