Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 8 lipca 2024

Wyniki z 43 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 612: R. Kempka - J. Lubczyński, 7.5, WP, WP/439

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1611: M. Węglewska - J. Węglarz, 5.0, LB/WP 11EW 4 SN S7= 42045.20
1611: M. Węglewska - J. Węglarz, 5.0, LB/WP 12EW 4 HN D10= 62046.27
2601: E. Knapik - A. Królak, 8.5, WP 3EW 5 SE D3+1 68055.42
2601: E. Knapik - A. Królak, 8.5, WP 4EW 6 NTW H5= 144057.45
3606: B. Świątek - J. Borychowski, 26.0, WP 15NS 3 CS HA+1 13080.37
3606: B. Świątek - J. Borychowski, 26.0, WP 16NS 3 SN HJ-1 5046.44
4615: J. Kopras - M. Kanikowski, 9.0, WP 9NS 6 HN SA-3 15090.06
4615: J. Kopras - M. Kanikowski, 9.0, WP 10NS 2 SS DK= 11084.98
5616: K. Buzała - R. Szymański, 10.0, WP 23NS 2 SE DJ= 11020.22
5616: K. Buzała - R. Szymański, 10.0, WP 24NS 5 CW H9+2 44032.97
6603: M. Pabich - P. Fiebig, 10.0, WP 19EW 3 SW HK= 14075.70
6603: M. Pabich - P. Fiebig, 10.0, WP 20EW 3 D xW DA-3 8007.74
7607: W. Szczepaniak - B. Podgórska, 10.0, WP 17NS 2 HS SQ+3 20089.35
7607: W. Szczepaniak - B. Podgórska, 10.0, WP 18NS 6 HS C2= 143063.51
8613: B. Bojarska - A. Proniewicz, 9.0, WP 21NS 3 CN CA+1 13063.58
8613: B. Bojarska - A. Proniewicz, 9.0, WP 22NS 4 HS SA= 42087.96
9604: J. Kamiński - M. Wybranowski, 9.0, WP 25NS 4 SN HA= 42055.54
9604: J. Kamiński - M. Wybranowski, 9.0, WP 26NS 6 NTE SJ= 144015.54
10602: P. Stanikowski - M. Mizerka, 8.0, WP 5NS 4 D xN HK-2 5005.90
10602: P. Stanikowski - M. Mizerka, 8.0, WP 6NS 5 CE SA-1 10034.94
11614: J. Kokociński - J. Mścisz, 20.0, WP 7EW 2 HE DA+2 17014.86
11614: J. Kokociński - J. Mścisz, 20.0, WP 8EW 4 DS CA-1 5051.24
12608: G. Wichtowski - M. Szczechowiak, 10.0, WP 29EW 3 DS H5= 11057.98
12608: G. Wichtowski - M. Szczechowiak, 10.0, WP 30EW 6 NTE H3= 99058.16
13605: A. Kędzierski - G. Proniewicz, 10.0, WP 27EW 4 SW D8+1 45062.92
13605: A. Kędzierski - G. Proniewicz, 10.0, WP 28EW 4 SE H10+1 45065.46
14609: J. Rosochowicz - L. Rosochowicz, 9.0, WP 1EW 2 SS CA-1 5050.15
14609: J. Rosochowicz - L. Rosochowicz, 9.0, WP 2EW 2 NTE D3+3 21014.18
15610: J. Nowak - A. Dymek, 8.0, WP 13EW 2 NTE S9-2 2004.64
15610: J. Nowak - A. Dymek, 8.0, WP 14EW 1 NTN SJ+2 15012.15
 +/-
 WYNIK48.36
 MIEJSCE417