Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 8 lipca 2024

Wyniki z 43 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 53: T. Kowalik - S. Zimniak, 12.0, DS, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
157: A. Jankowska - D. Kwintkiewicz, 9.0, DS 25NS 4 SN HA= 42055.54
157: A. Jankowska - D. Kwintkiewicz, 9.0, DS 26NS 6 HE D3-1 10079.85
157: A. Jankowska - D. Kwintkiewicz, 9.0, DS 27NS 4 SW SA+1 45037.08
256: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 19EW 3 SE S2= 14075.70
256: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 20EW 2 NTN D2-2 20076.32
256: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 21EW 3 CN C6+1 13036.42
362: M. Drecki - J. Kotwica, 9.5, DS 7EW 4 HE DA= 62059.13
362: M. Drecki - J. Kotwica, 9.5, DS 8EW 3 D xS CK= 4701.24
362: M. Drecki - J. Kotwica, 9.5, DS 9EW 6 SE DA= 143090.99
452: E. Sokolińska - J. Kozioł, 5.5, DS 1NS 2 SS CA= 11081.11
452: E. Sokolińska - J. Kozioł, 5.5, DS 2NS 6 NTW HJ= 9908.72
452: E. Sokolińska - J. Kozioł, 5.5, DS 3NS 5 SE CA= 65059.60
554: T. Pogwizd - K. Deberny, 6.5, DS 4EW 6 NTW D4= 144057.45
554: T. Pogwizd - K. Deberny, 6.5, DS 5EW 4 SE C5= 42071.58
554: T. Pogwizd - K. Deberny, 6.5, DS 6EW 5 D xN CK= 5501.71
651: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 5.0, DS 22EW 5 HS SA-3 15084.57
651: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 5.0, DS 23EW 2 SW CA= 11079.78
651: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 5.0, DS 24EW 4 CW S2+2 1708.98
759: R. Makuch - B. Tabisz, 10.0, DS 13EW 3 SN H5-1 10070.90
759: R. Makuch - B. Tabisz, 10.0, DS 14EW 2 DN H3-1 5088.47
759: R. Makuch - B. Tabisz, 10.0, DS 15EW 2 HW DQ= 11079.59
855: J. Cychowski - E. Małecki, 10.0, DS 28NS 3 NTE CQ-1 5088.03
855: J. Cychowski - E. Małecki, 10.0, DS 29NS 5 DS H5= 60096.69
855: J. Cychowski - E. Małecki, 10.0, DS 30NS 6 NTE H3= 99041.84
960: Z. Patreuha - W. Sękowski, 10.0, DS 10NS 3 HW SQ+1 17027.25
960: Z. Patreuha - W. Sękowski, 10.0, DS 11NS 3 SN S7+1 17015.02
960: Z. Patreuha - W. Sękowski, 10.0, DS 12NS 4 HN D10+2 68081.99
1061: A. Suder - R. Suder, 6.0, DS 16NS 3 SN HJ-1 5046.44
1061: A. Suder - R. Suder, 6.0, DS 17NS 3 S xE HA-2 30095.99
1061: A. Suder - R. Suder, 6.0, DS 18NS 6 HS CQ= 143063.51
 +/-
 WYNIK58.72
 MIEJSCE63