Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 8 lipca 2024

Wyniki z 43 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 61: A. Suder - R. Suder, 6.0, DS, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
154: T. Pogwizd - K. Deberny, 6.5, DS 19EW 3 SW HK= 14075.70
154: T. Pogwizd - K. Deberny, 6.5, DS 20EW 4 D xW CK-4 11003.25
154: T. Pogwizd - K. Deberny, 6.5, DS 21EW 2 NT xE CK-2 30013.27
255: J. Cychowski - E. Małecki, 10.0, DS 22EW 4 HS D7= 42012.04
255: J. Cychowski - E. Małecki, 10.0, DS 23EW 2 SW CA= 11079.78
255: J. Cychowski - E. Małecki, 10.0, DS 24EW 3 NTE H4+4 52082.66
356: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 25EW 4 SN C3= 42044.46
356: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 26EW 6 HE D3-1 10020.15
356: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 27EW 1 SW D8+4 20014.15
457: A. Jankowska - D. Kwintkiewicz, 9.0, DS 28EW 4 SE H10+1 45065.46
457: A. Jankowska - D. Kwintkiewicz, 9.0, DS 29EW 3 H xE CA-1 2008.79
457: A. Jankowska - D. Kwintkiewicz, 9.0, DS 30EW 6 NTE S4= 99058.16
558: A. Zdybel - M. Kupnicki, 26.0, LB/DS 1EW 2 SS CA= 11018.89
558: A. Zdybel - M. Kupnicki, 26.0, LB/DS 2EW 6 NTW S9= 99091.28
558: A. Zdybel - M. Kupnicki, 26.0, LB/DS 3EW 6 C xN SA-3 50030.96
659: R. Makuch - B. Tabisz, 10.0, DS 4EW 6 NTW D4= 144057.45
659: R. Makuch - B. Tabisz, 10.0, DS 5EW 3 SE HQ= 14032.76
659: R. Makuch - B. Tabisz, 10.0, DS 6EW 5 DN C7= 40018.01
760: Z. Patreuha - W. Sękowski, 10.0, DS 7EW 2 HE DA+1 1408.36
760: Z. Patreuha - W. Sękowski, 10.0, DS 8EW 5 S xE DA-2 3004.49
760: Z. Patreuha - W. Sękowski, 10.0, DS 9EW 5 SE DA+1 68048.14
851: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 5.0, DS 10EW 3 SN D7-3 30093.50
851: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 5.0, DS 11EW 3 SN CA+1 17084.98
851: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 5.0, DS 12EW 6 S xE DA-3 50050.16
952: E. Sokolińska - J. Kozioł, 5.5, DS 13EW 4 SN H5-1 10070.90
952: E. Sokolińska - J. Kozioł, 5.5, DS 14EW 3 NTS HJ-2 10097.04
952: E. Sokolińska - J. Kozioł, 5.5, DS 15EW 4 D xE HK-2 3004.67
1053: T. Kowalik - S. Zimniak, 12.0, DS 16EW 3 SN HJ-1 5053.56
1053: T. Kowalik - S. Zimniak, 12.0, DS 17EW 3 S xE HA-2 3004.01
1053: T. Kowalik - S. Zimniak, 12.0, DS 18EW 6 HS CQ= 143036.49
 +/-
 WYNIK42.78
 MIEJSCE578