Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 8 lipca 2024

Wyniki z 43 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 242: K. Kobyliński - M. Kalita, 18.0, MA/OP, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1241: M. Zawiślak - P. Kuźmicz, 7.0, MA 19EW 3 SW HK= 14075.70
1241: M. Zawiślak - P. Kuźmicz, 7.0, MA 20EW 2 D xW HA-1 20037.93
2243: J. Stępiński - P. Sierakowski, 25.0, OP/MA 23EW 3 HN DA+1 17025.93
2243: J. Stępiński - P. Sierakowski, 25.0, OP/MA 24EW 5 CW SK+1 42036.07
3245: B. Chomentowski - G. Szulc, 8.0, MA 27EW 4 SE D8+1 45062.92
3245: B. Chomentowski - G. Szulc, 8.0, MA 28EW 4 SE H10+1 45065.46
4247: M. Kowalski - K. Najda, 19.0, MA 1EW 4 DW HK-1 5033.13
4247: M. Kowalski - K. Najda, 19.0, MA 2EW 4 NTW S7+2 49056.85
5249: R. Łangowski - E. Miszewska, 26.0, MA/PK 5EW 3 NTW CQ+1 43081.83
5249: R. Łangowski - E. Miszewska, 26.0, MA/PK 6EW 4 DN CK+2 17033.70
7223: I. Grynczewski - B. Jacuch, 10.0, MA 13EW 3 SN H5-1 10070.90
7223: I. Grynczewski - B. Jacuch, 10.0, MA 14EW 2 CS S9+1 11045.95
8225: Ł. Grodzicki - A. Polak, 6.5, MA 17EW 2 HS SQ+1 14034.72
8225: Ł. Grodzicki - A. Polak, 6.5, MA 18EW 6 HS H5= 143036.49
9227: E. Fiejka - K. Wierzbicki, 3.5, MA 21EW 2 HW C8= 11062.65
9227: E. Fiejka - K. Wierzbicki, 3.5, MA 22EW 4 HS SA-3 15084.57
10229: M. Powałka - E. Dragańczuk, 3.0, MA 25EW 4 SN HA= 42044.46
10229: M. Powałka - E. Dragańczuk, 3.0, MA 26EW 5 H xE D2= 85054.77
11231: W. Żygulski - D. Płoszaj, 6.0, MA 29NS 3 DS H5+1 13067.10
11231: W. Żygulski - D. Płoszaj, 6.0, MA 30NS 6 NTE S2= 99041.84
12233: H. Koziorowska - S. Więckowski, 6.5, MA 3NS 5 CS HA-1 5093.96
12233: H. Koziorowska - S. Więckowski, 6.5, MA 4NS 6 NTW H5= 144042.55
13235: M. Wachowska - K. Klimczak, 6.0, WM 7NS 4 HE DA= 62040.87
13235: M. Wachowska - K. Klimczak, 6.0, WM 8NS 5 D xN D8-2 30018.73
14237: T. Ryffa - G. Fijałkowski, 16.0, MA 11NS 4 SN S9= 42054.80
14237: T. Ryffa - G. Fijałkowski, 16.0, MA 12NS 4 S xE CA-1 10020.03
15239: J. Oleksiewicz - J. Derewońko, 8.0, MA 15NS 2 CS DA+2 13080.37
15239: J. Oleksiewicz - J. Derewońko, 8.0, MA 16NS 4 SN HJ-2 10021.21
 +/-
 WYNIK50.91
 MIEJSCE310