Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 8 lipca 2024

Wyniki z 43 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 241: M. Zawiślak - P. Kuźmicz, 7.0, MA, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1242: K. Kobyliński - M. Kalita, 18.0, MA/OP 19NS 3 SW HK= 14024.30
1242: K. Kobyliński - M. Kalita, 18.0, MA/OP 20NS 2 D xW HA-1 20062.07
2240: K. Dobrzeniecki - L. Korzeb, 4.5, MA 21NS 3 NTN HJ-2 20028.55
2240: K. Dobrzeniecki - L. Korzeb, 4.5, MA 22NS 4 SE HA-1 10042.90
3238: A. Wilk - E. Chmielowska, 3.5, MA 23NS 3 SW D8-2 20083.80
3238: A. Wilk - E. Chmielowska, 3.5, MA 24NS 5 CW SK+1 42063.93
4236: H. Przybysławski - M. Tuczyński, 8.0, MA 25NS 4 SN C6= 42055.54
4236: H. Przybysławski - M. Tuczyński, 8.0, MA 26NS 6 HE SJ= 143035.08
5234: K. Szufnara - M. Chylewski, 4.5, MA 27NS 3 SE D8+2 20085.85
5234: K. Szufnara - M. Chylewski, 4.5, MA 28NS 3 NTE CQ-1 5088.03
6232: K. Stefaniak - M. Komorowski, 7.0, MA 29NS 3 DS H5+2 15088.04
6232: K. Stefaniak - M. Komorowski, 7.0, MA 30NS 3 NTE H5+3 49085.28
7230: M. Łopaciuk - M. Kubicki, 10.0, MA 1NS 3 HS CA= 14091.49
7230: M. Łopaciuk - M. Kubicki, 10.0, MA 2NS 6 NTW S9= 9908.72
8228: R. Chmielak - M. Czajkowska, 10.0, MA 3NS 5 C xS HA-1 10090.09
8228: R. Chmielak - M. Czajkowska, 10.0, MA 4NS 6 NTW H5= 144042.55
9226: M. Buduła - R. Przybysz, 8.0, MA 5NS 4 SE HQ-1 5081.52
9226: M. Buduła - R. Przybysz, 8.0, MA 6NS 4 SN CK-1 5026.40
10224: K. Salak - R. Wajs, 7.0, MA 7NS 4 HE DA= 62040.87
10224: K. Salak - R. Wajs, 7.0, MA 8NS 2 SW DK+2 17023.99
11252: K. Kowalczyk - B. Ćwiek, 10.0, MA 9EW 5 SE DA+1 68048.14
11252: K. Kowalczyk - B. Ćwiek, 10.0, MA 10EW 3 HW CJ+1 17072.75
12250: T. Kozłowski - A. Fengler, 10.0, MA 11EW 4 SN S7= 42045.20
12250: T. Kozłowski - A. Fengler, 10.0, MA 12EW 4 S xE CK-1 10079.97
13248: P. Kopko - W. Biegajło, 16.0, MA 13EW 3 CW C4+1 13091.64
13248: P. Kopko - W. Biegajło, 16.0, MA 14EW 1 NTN DQ+3 1804.36
14246: K. Stenzel - S. Sommer, 12.0, MA 15EW 3 NTW C8-1 5052.65
14246: K. Stenzel - S. Sommer, 12.0, MA 16EW 4 SN HJ-1 5053.56
15244: S. Bąk - P. Tuszyński, 31.0, MA 17EW 5 C xW H2-3 5001.08
15244: S. Bąk - P. Tuszyński, 31.0, MA 18EW 6 HS S8-1 10092.08
 +/-
 WYNIK56.35
 MIEJSCE117