Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 8 lipca 2024

Wyniki z 43 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 240: K. Dobrzeniecki - L. Korzeb, 4.5, MA, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1239: J. Oleksiewicz - J. Derewońko, 8.0, MA 17EW 3 CW H2-1 5073.30
1239: J. Oleksiewicz - J. Derewońko, 8.0, MA 18EW 4 HS D3+1 65082.14
2241: M. Zawiślak - P. Kuźmicz, 7.0, MA 21EW 3 NTN HJ-2 20071.45
2241: M. Zawiślak - P. Kuźmicz, 7.0, MA 22EW 4 SE HA-1 10057.10
3243: J. Stępiński - P. Sierakowski, 25.0, OP/MA 25EW 4 SN C6= 42044.46
3243: J. Stępiński - P. Sierakowski, 25.0, OP/MA 26EW 6 HW D2-1 10020.15
4245: B. Chomentowski - G. Szulc, 8.0, MA 29EW 4 DN H5= 13032.90
4245: B. Chomentowski - G. Szulc, 8.0, MA 30EW 6 NTE S9= 99058.16
5247: M. Kowalski - K. Najda, 19.0, MA 3EW 5 C xS HA-2 30021.36
5247: M. Kowalski - K. Najda, 19.0, MA 4EW 6 NTW H5= 144057.45
6249: R. Łangowski - E. Miszewska, 26.0, MA/PK 7EW 4 HE DA= 62059.13
6249: R. Łangowski - E. Miszewska, 26.0, MA/PK 8EW 3 SW DK-2 10021.36
8223: I. Grynczewski - B. Jacuch, 10.0, MA 15EW 1 NTW C8+1 12088.78
8223: I. Grynczewski - B. Jacuch, 10.0, MA 16EW 3 SN HJ= 14021.98
9225: Ł. Grodzicki - A. Polak, 6.5, MA 19EW 3 SE H7= 14075.70
9225: Ł. Grodzicki - A. Polak, 6.5, MA 20EW 4 SN H5-4 40092.72
10227: E. Fiejka - K. Wierzbicki, 3.5, MA 23EW 2 SW H9+1 14094.14
10227: E. Fiejka - K. Wierzbicki, 3.5, MA 24EW 5 CW S2+1 42036.07
11229: M. Powałka - E. Dragańczuk, 3.0, MA 27NS 4 SW D8+1 45037.08
11229: M. Powałka - E. Dragańczuk, 3.0, MA 28NS 4 SE CA+1 45034.54
12231: W. Żygulski - D. Płoszaj, 6.0, MA 1NS 3 SS CA-2 10028.17
12231: W. Żygulski - D. Płoszaj, 6.0, MA 2NS 3 NTE D3+2 46071.96
13233: H. Koziorowska - S. Więckowski, 6.5, MA 5NS 2 SE HQ+2 17055.75
13233: H. Koziorowska - S. Więckowski, 6.5, MA 6NS 5 CE SA-2 20073.76
14235: M. Wachowska - K. Klimczak, 6.0, WM 9NS 6 SE DA= 14309.01
14235: M. Wachowska - K. Klimczak, 6.0, WM 10NS 2 SS DK-1 10057.28
15237: T. Ryffa - G. Fijałkowski, 16.0, MA 13NS 4 SN H5-2 2004.64
15237: T. Ryffa - G. Fijałkowski, 16.0, MA 14NS 1 NTN SJ= 9033.96
 +/-
 WYNIK50.52
 MIEJSCE329