Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 465: T. Kasperek - E. Sumińska, 3.0, WP, WP/293

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1469: J. Piechowiak - M. Wiśniewski, 3.5, WP 1NS 1 NTW S2= 90-2.48
1469: J. Piechowiak - M. Wiśniewski, 3.5, WP 2NS 5 HN S10+2 710-8.22
1469: J. Piechowiak - M. Wiśniewski, 3.5, WP 3NS 2 HE D7+1 140-1.72
2468: J. Stypiński - J. Hilbrecht, 12.0, WP 7NS 4 HE DQ+1 650-2.90
2468: J. Stypiński - J. Hilbrecht, 12.0, WP 8NS 3 NTW S5-2 1006.24
2468: J. Stypiński - J. Hilbrecht, 12.0, WP 9NS 4 HW CQ= 620-1.96
4464: P. Kierszka - P. Sosnowski, 11.0, WP 19EW 5 CN SQ+1 420-3.08
4464: P. Kierszka - P. Sosnowski, 11.0, WP 20EW 4 HN S6+1 650-4.44
4464: P. Kierszka - P. Sosnowski, 11.0, WP 21EW 1 NTN H5= 900.23
5466: A. Wilk - G. Horak, 2.5, WP 22NS 3 NTS D6-7 350-4.86
5466: A. Wilk - G. Horak, 2.5, WP 23NS 4 SE D4-1 1007.28
5466: A. Wilk - G. Horak, 2.5, WP 24NS 3 NTE D5-2 1008.36
6470: M. Grobelkiewicz - R. Osiński, 4.5, WP 16EW 3 SE H6-1 100-1.72
6470: M. Grobelkiewicz - R. Osiński, 4.5, WP 17EW 3 HS D5+1 170-1.16
6470: M. Grobelkiewicz - R. Osiński, 4.5, WP 18EW 3 HW S10+1 170-1.66
7463: R. Junik - J. Ziętara, 14.0, WP 4NS 4 HS D6= 6201.34
7463: R. Junik - J. Ziętara, 14.0, WP 5NS 3 NTW D7= 400-2.27
7463: R. Junik - J. Ziętara, 14.0, WP 6NS 3 HW DA-1 1005.10
8471: T. Solarski - K. Granops, 6.0, WP 25EW 4 HS CQ+1 450-1.79
8471: T. Solarski - K. Granops, 6.0, WP 26EW 3 CW SK-4 400-6.32
8471: T. Solarski - K. Granops, 6.0, WP 27EW 2 S xS HK-2 3002.64
9467: S. Gwiazdowski - E. Bociańska, 0.0, -/WP 10EW 3 NTN D4-1 1007.71
9467: S. Gwiazdowski - E. Bociańska, 0.0, -/WP 11EW 3 DE HA+3 170-6.09
9467: S. Gwiazdowski - E. Bociańska, 0.0, -/WP 12EW 4 HN DA-2 2005.75
 +/-3.60
 WYNIK-2.43
 MIEJSCE305