Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 464: P. Kierszka - P. Sosnowski, 11.0, WP, WP/293

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1467: S. Gwiazdowski - E. Bociańska, 0.0, -/WP 4NS 4 SN H10+1 6502.28
1467: S. Gwiazdowski - E. Bociańska, 0.0, -/WP 5NS 5 D xW C10-1 1008.38
1467: S. Gwiazdowski - E. Bociańska, 0.0, -/WP 6NS 2 HW CJ= 110-0.03
3463: R. Junik - J. Ziętara, 14.0, WP 16EW 2 SE H6= 1102.89
3463: R. Junik - J. Ziętara, 14.0, WP 17EW 3 HS S7= 140-0.24
3463: R. Junik - J. Ziętara, 14.0, WP 18EW 4 HE SA-1 50-6.16
4465: T. Kasperek - E. Sumińska, 3.0, WP 19NS 5 CN SQ+1 4203.08
4465: T. Kasperek - E. Sumińska, 3.0, WP 20NS 4 HN S6+1 6504.44
4465: T. Kasperek - E. Sumińska, 3.0, WP 21NS 1 NTN H5= 90-0.23
5469: J. Piechowiak - M. Wiśniewski, 3.5, WP 13EW 2 CN D5+1 110-1.60
5469: J. Piechowiak - M. Wiśniewski, 3.5, WP 14EW 4 D xxN S6-3 100013.25
5469: J. Piechowiak - M. Wiśniewski, 3.5, WP 15EW 3 NTN D10-1 1004.50
6471: T. Solarski - K. Granops, 6.0, WP 1NS 1 NTS C9-1 50-1.51
6471: T. Solarski - K. Granops, 6.0, WP 2NS 6 HS D6= 14303.19
6471: T. Solarski - K. Granops, 6.0, WP 3NS 1 NTN H6-2 100-0.68
7470: M. Grobelkiewicz - R. Osiński, 4.5, WP 22EW 4 HE S2-1 100-4.98
7470: M. Grobelkiewicz - R. Osiński, 4.5, WP 23EW 3 NTE HQ+1 6307.72
7470: M. Grobelkiewicz - R. Osiński, 4.5, WP 24EW 3 NTE DA= 4001.84
8466: A. Wilk - G. Horak, 2.5, WP 7EW 3 CW SA+2 150-7.10
8466: A. Wilk - G. Horak, 2.5, WP 8EW 4 S xN HK-1 100-2.07
8466: A. Wilk - G. Horak, 2.5, WP 9EW 4 HW CQ+1 6502.83
9468: J. Stypiński - J. Hilbrecht, 12.0, WP 25NS 4 HS D10= 4200.85
9468: J. Stypiński - J. Hilbrecht, 12.0, WP 26NS 3 CW SA-3 3004.21
9468: J. Stypiński - J. Hilbrecht, 12.0, WP 27NS 2 S xS HK-1 1001.91
 +/-3.60
 WYNIK40.36
 MIEJSCE58