Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 236: J. Jaworski - W. Duda, 4.0, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1235: M. Bodnar - R. Mockałło, 0.0, -/MA 5EW 3 NTE SQ+1 4302.98
1235: M. Bodnar - R. Mockałło, 0.0, -/MA 6EW 2 HW DA-1 100-5.10
2237: A. Wład - H. Ożibko, 3.5, MA 1EW 2 HE C6-2 100-2.66
2237: A. Wład - H. Ożibko, 3.5, MA 2EW 6 HS CJ= 1430-3.19
3239: K. Wądołowski - K. Celmer, 0.0, 27EW 4 HW SQ= 4205.21
3239: K. Wądołowski - K. Celmer, 0.0, 28EW 1 SN HK-2 2004.66
4241: M. Hauswirt - M. Swoboda, 5.5, MA 23EW 3 SE C3+2 200-0.83
4241: M. Hauswirt - M. Swoboda, 5.5, MA 24EW 4 HW S10+1 4503.44
5203: E. Kajdy - J. Chodorowski, 19.0, MA 9EW 4 HW CQ+1 6502.83
5203: E. Kajdy - J. Chodorowski, 19.0, MA 10EW 3 NTN H9+1 630-5.97
6205: A. Pawlik - Z. Komorowski, 4.5, MA 13EW 2 CN S5+2 130-2.39
6205: A. Pawlik - Z. Komorowski, 4.5, MA 14EW 4 CS DJ-2 1000.68
7207: B. Gala - M. Brzozowski, 4.5, MA 17EW 4 CW H6-2 1000.76
7207: B. Gala - M. Brzozowski, 4.5, MA 18EW 4 H xE SA= 5906.85
8209: O. Różański - W. Buszkowska, 4.5, MA 21EW 1 NTN H5= 900.23
8209: O. Różański - W. Buszkowska, 4.5, MA 22EW 4 HE DJ= 6209.19
9211: M. Mańkowski - M. Mańkowska, 5.5, MA 25EW 4 HS CQ+1 450-1.79
9211: M. Mańkowski - M. Mańkowska, 5.5, MA 26EW 3 SN C2-1 1004.87
10213: R. Pietrzak - T. Roszkowska-Śliź, 5.5, MA 29EW 3 DN H6+3 1708.10
10213: R. Pietrzak - T. Roszkowska-Śliź, 5.5, MA 30EW 2 HW CQ+1 1401.22
11215: A. Rzepecki - M. Rożek, 4.0, MA 3NS 1 NTN S10= 904.06
11215: A. Rzepecki - M. Rożek, 4.0, MA 4NS 5 SN DA= 6502.28
12217: J. Serwatowska - T. Guberow, 4.0, MA 7NS 4 HE DQ= 620-2.06
12217: J. Serwatowska - T. Guberow, 4.0, MA 8NS 5 CW S5= 400-4.35
13219: E. Pietrzykowska - A. Szemietowa-Kopeć, 3.0, MA 11NS 3 NTE H6+4 520-2.10
13219: E. Pietrzykowska - A. Szemietowa-Kopeć, 3.0, MA 12NS 4 CS D2+1 1502.40
14221: E. Lewandowska - K. Rojek, 2.0, MA 15NS 3 NTS D7-1 100-4.50
14221: E. Lewandowska - K. Rojek, 2.0, MA 16NS 3 SE H6= 140-3.80
15223: T. Przegaliński - J. Stachowski, 3.5, MA 19NS 4 CN SQ+2 170-2.95
15223: T. Przegaliński - J. Stachowski, 3.5, MA 20NS 5 DN S6= 6002.77
 +/-
 WYNIK20.86
 MIEJSCE153