Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 232: J. Komorowski - A. Mielczarek, 5.5, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1231: U. Probulska - J. Łazarski, 1.0, MA 9EW 4 HW CQ= 6201.96
1231: U. Probulska - J. Łazarski, 1.0, MA 10EW 3 NTN H9= 600-5.30
2233: J. Kominek - R. Szczęsny, 0.0, 5EW 3 NTW HQ= 4002.27
2233: J. Kominek - R. Szczęsny, 0.0, 6EW 3 CN H3-3 1501.19
3235: M. Bodnar - R. Mockałło, 0.0, -/MA 1EW 2 HE SA-1 50-1.31
3235: M. Bodnar - R. Mockałło, 0.0, -/MA 2EW 6 HN C10= 1430-3.19
4237: A. Wład - H. Ożibko, 3.5, MA 27EW 4 HW S8+1 4505.87
4237: A. Wład - H. Ożibko, 3.5, MA 28EW 2 NTE S6-1 50-0.87
5239: K. Wądołowski - K. Celmer, 0.0, 23EW 3 SE SK+2 200-0.83
5239: K. Wądołowski - K. Celmer, 0.0, 24EW 3 NTE DA+1 4302.55
6241: M. Hauswirt - M. Swoboda, 5.5, MA 19EW 5 CS H3+1 420-3.08
6241: M. Hauswirt - M. Swoboda, 5.5, MA 20EW 3 NTN S6+1 630-3.51
7203: E. Kajdy - J. Chodorowski, 19.0, MA 13EW 2 C xN S5+1 380-7.65
7203: E. Kajdy - J. Chodorowski, 19.0, MA 14EW 4 D xS SJ-3 5008.60
8205: A. Pawlik - Z. Komorowski, 4.5, MA 17EW 3 HS S7+2 200-1.87
8205: A. Pawlik - Z. Komorowski, 4.5, MA 18EW 5 H xE CK-1 100-7.21
9207: B. Gala - M. Brzozowski, 4.5, MA 21EW 1 NTN H5= 900.23
9207: B. Gala - M. Brzozowski, 4.5, MA 22EW 3 HE DJ+1 1701.07
10209: O. Różański - W. Buszkowska, 4.5, MA 25EW 4 HS D10+1 450-1.79
10209: O. Różański - W. Buszkowska, 4.5, MA 26EW 3 SN C2-1 1004.87
11211: M. Mańkowski - M. Mańkowska, 5.5, MA 29NS 3 NTS H2+2 6601.40
11211: M. Mańkowski - M. Mańkowska, 5.5, MA 30NS 2 SS HA-2 100-0.13
12213: R. Pietrzak - T. Roszkowska-Śliź, 5.5, MA 3NS 3 HE S5-1 1004.10
12213: R. Pietrzak - T. Roszkowska-Śliź, 5.5, MA 4NS 4 SN H9+1 6502.28
13215: A. Rzepecki - M. Rożek, 4.0, MA 7NS 3 HE SQ+1 1706.41
13215: A. Rzepecki - M. Rożek, 4.0, MA 8NS 3 NTW S5-4 2008.04
14217: J. Serwatowska - T. Guberow, 4.0, MA 11NS 4 DE HA+2 1706.09
14217: J. Serwatowska - T. Guberow, 4.0, MA 12NS 4 CS S10= 1301.71
15219: E. Pietrzykowska - A. Szemietowa-Kopeć, 3.0, MA 15NS 2 NTS D8+1 1500.25
15219: E. Pietrzykowska - A. Szemietowa-Kopeć, 3.0, MA 16NS 3 SE D4-1 1001.72
 +/-
 WYNIK23.86
 MIEJSCE134