Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2023

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 522: H. Kempka - A. Dobosz-Sztuba, 4.0, WP, WP/300

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1521: O. Bestrzyński - J. Mścisz, 30.0, WP/WM 9EW 3 DS H9= 11012.63
1521: O. Bestrzyński - J. Mścisz, 30.0, WP/WM 10EW 6 DS C7= 13700.18
2516: P. Surdyk - A. Peszke, 9.0, WP 7NS 3 SN CQ-1 10024.22
2516: P. Surdyk - A. Peszke, 9.0, WP 8NS 3 NTE HA= 40025.35
3527: J. Zalewski - S. Piechocki, 20.0, WP 11NS 3 CN DQ= 11027.70
3527: J. Zalewski - S. Piechocki, 20.0, WP 12NS 2 SE H3+2 1707.55
4523: S. Łobaczewski - A. Klaczyńska, 3.5, WP 15NS 3 S xE CA= 5309.44
4523: S. Łobaczewski - A. Klaczyńska, 3.5, WP 16NS 1 SE D5+1 11018.01
5517: P. Stanikowski - J. Borychowski, 17.0, LB/WP 25NS 3 NTE H8+1 63012.10
5517: P. Stanikowski - J. Borychowski, 17.0, LB/WP 26NS 4 C xN C10= 71095.49
6525: W. Szczepaniak - B. Podgórska, 10.0, WP 27EW 3 SN DK= 14028.82
6525: W. Szczepaniak - B. Podgórska, 10.0, WP 28EW 2 HW CK-1 5030.89
7514: K. Staśkiewicz - J. Marczewski, 6.0, WP 19EW 4 SW H2= 62018.40
7514: K. Staśkiewicz - J. Marczewski, 6.0, WP 20EW 1 NTS CA= 9031.36
8520: M. Szukała - E. Niewierowski, 30.0, WP 17EW 2 HN H2+2 17016.73
8520: M. Szukała - E. Niewierowski, 30.0, WP 18EW 5 D xE SK-2 30023.08
9518: M. Ropelewski - L. Nowak, 1.0, WP 21EW 3 HE SA-2 10074.82
9518: M. Ropelewski - L. Nowak, 1.0, WP 22EW 4 SN C5-1 5067.88
10528: J. Piłat - J. Zwierzyński, 15.0, WP 3EW 4 HN D6+2 48015.79
10528: J. Piłat - J. Zwierzyński, 15.0, WP 4EW 2 HS C8+2 17048.24
11519: J. Kamiński - J. Rodziewicz, 8.0, WP 1EW 5 DS C9-3 15097.04
11519: J. Kamiński - J. Rodziewicz, 8.0, WP 2EW 5 H xE D8-3 5000.53
12513: S. Masternak - J. Nowak, 16.0, WP 23EW 2 CW D5+1 11012.46
12513: S. Masternak - J. Nowak, 16.0, WP 24EW 3 NTN S3+1 43051.91
13515: B. Latowska - R. Wojciechowski, 4.5, WP 5NS 2 HS C4= 11030.14
13515: B. Latowska - R. Wojciechowski, 4.5, WP 6NS 3 NTW C7+1 6309.58
14526: Z. Przybylczak - A. Dymek, 9.0, WP 29NS 3 SN DA+1 17063.45
14526: Z. Przybylczak - A. Dymek, 9.0, WP 30NS 2 HN S9+1 14078.36
15524: M. Gapiński - A. Meller, 7.5, WP 13NS 4 H xN DA-2 50039.20
15524: M. Gapiński - A. Meller, 7.5, WP 14NS 7 NTW CJ-2 10099.13
 +/-
 WYNIK35.68
 MIEJSCE586