Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2023

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 517: P. Stanikowski - J. Borychowski, 17.0, LB/WP, WP/300

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1518: M. Ropelewski - L. Nowak, 1.0, WP 5NS 2 HN SA+2 17073.52
1518: M. Ropelewski - L. Nowak, 1.0, WP 6NS 2 NTW D10+1 15055.40
2528: J. Piłat - J. Zwierzyński, 15.0, WP 9NS 2 HE S10+1 14038.25
2528: J. Piłat - J. Zwierzyński, 15.0, WP 10NS 3 NTN H5= 60029.12
3515: B. Latowska - R. Wojciechowski, 4.5, WP 13NS 4 DW HK+1 15061.32
3515: B. Latowska - R. Wojciechowski, 4.5, WP 14NS 6 NTW CQ= 99020.38
4519: J. Kamiński - J. Rodziewicz, 8.0, WP 23NS 4 SE DQ-1 10093.08
4519: J. Kamiński - J. Rodziewicz, 8.0, WP 24NS 6 HN CQ= 98083.68
5522: H. Kempka - A. Dobosz-Sztuba, 4.0, WP 25EW 3 NTE H8+1 63087.90
5522: H. Kempka - A. Dobosz-Sztuba, 4.0, WP 26EW 4 C xN C10= 7104.51
6523: S. Łobaczewski - A. Klaczyńska, 3.5, WP 17EW 2 NTE SK-2 10054.70
6523: S. Łobaczewski - A. Klaczyńska, 3.5, WP 18EW 5 DE SK-1 5058.92
7516: P. Surdyk - A. Peszke, 9.0, WP 15EW 4 SE H6-1 5061.19
7516: P. Surdyk - A. Peszke, 9.0, WP 16EW 1 NTW C2= 9062.24
8526: Z. Przybylczak - A. Dymek, 9.0, WP 19EW 4 SW D7+2 68086.98
8526: Z. Przybylczak - A. Dymek, 9.0, WP 20EW 2 HS CA-1 10077.53
9520: M. Szukała - E. Niewierowski, 30.0, WP 1EW 3 NTN C5-1 5079.09
9520: M. Szukała - E. Niewierowski, 30.0, WP 2EW 1 NTE HJ= 9061.23
10521: O. Bestrzyński - J. Mścisz, 30.0, WP/WM 29EW 3 SS S10+1 17036.55
10521: O. Bestrzyński - J. Mścisz, 30.0, WP/WM 30EW 2 HN S9+1 14021.64
11513: S. Masternak - J. Nowak, 16.0, WP 21EW 2 SS CK= 11066.61
11513: S. Masternak - J. Nowak, 16.0, WP 22EW 2 H xE SK= 67099.83
12525: W. Szczepaniak - B. Podgórska, 10.0, WP 3NS 4 HN D6+1 45050.88
12525: W. Szczepaniak - B. Podgórska, 10.0, WP 4NS 2 HS C8+1 14031.69
13524: M. Gapiński - A. Meller, 7.5, WP 27NS 3 SN DA= 14071.18
13524: M. Gapiński - A. Meller, 7.5, WP 28NS 3 HW CK= 1409.38
14514: K. Staśkiewicz - J. Marczewski, 6.0, WP 11NS 2 CN DQ+1 11027.70
14514: K. Staśkiewicz - J. Marczewski, 6.0, WP 12NS 2 SW H6= 11044.21
15527: J. Zalewski - S. Piechocki, 20.0, WP 7EW 2 SN H10+1 14026.31
15527: J. Zalewski - S. Piechocki, 20.0, WP 8EW 4 CW H7-1 5027.62
 +/-
 WYNIK53.42
 MIEJSCE186