Turniej KMP na maksy
Poniedziałek, 11 lipca 2022
Wyniki z 38 ośrodków
Zobacz:
klasyfikacja długofalowa KMP
Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/439
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
pdf
13
474
Beata Bojarska
Michał Pabich
5.0
4.0
WP
WP/439
63.30
89
1418
14
449
Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
13.0
WP
WP/439
63.01
88
1412
15
483
Sławomir Piechocki
Jerzy Nowak
11.0
13.0
WP
LB
WP/439
62.98
88
1406
47
451
Witold Szczepaniak
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WP
WP/439
59.36
64
1214
57
466
Danuta Kazmucha
Sophia Bałdysz
19.0
9.0
MA
DS
WP/439
58.76
56
1160
66
469
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
13.0
9.0
WP
WP/439
58.44
49
1115
70
455
Jerzy Mścisz
Krzysztof Jordan
13.0
3.0
WP
WP/439
58.24
46
1095
73
446
Marek Szukała
Janusz Zwierzyński
19.0
12.0
WP
WP/439
58.13
44
1080
83
452
Szymon Graś
Jakub Piłat
2.5
2.0
WP
WP/439
57.43
36
1030
102
472
Paweł Fiebig
Paweł Marek
4.0
5.0
WP
WP/439
56.56
22
935
151
480
Radosław Spychalski
Agnieszka Kwacz
0.0
0.0
WP
WP/439
53.89
14
690
184
470
Piotr Surdyk
Lidia Gapińska
4.0
2.5
WP
WP/439
52.79
10
554
190
467
Maria Tytyk
Aleksandra Imioła
1.5
1.0
WP
WP/439
52.55
9
530
197
447
Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WP
WP/439
52.22
8
502
223
478
Przemysław Hauser
Jerzy Roszak
9.0
9.0
WP
WP/439
51.46
5
398
248
464
Krzysztof Staśkiewicz
Jarosław Marczewski
3.0
2.5
WP
WP/439
50.65
2
298
250
458
Andrzej Gintrowicz
Justyna Łaniewska
3.0
2.5
WP
WP/439
50.59
2
290
265
468
Szymon Łobaczewski
Katarzyna Żabicka-Bajon
1.5
2.0
LB
WP
WP/439
50.13
1
251
270
462
Marek Gapiński
Adam Meller
2.5
5.0
WP
WP/439
49.92
1
246
280
465
Małgorzata Węglewska
Maciej Cieślukowski
2.5
0.5
WP
WP/439
49.61
1
236
307
459
Adrian Foltyn
Piotr Cieśliński
1.5
1.5
LB
WP
WP/439
48.54
1
209
328
477
Łukasz Józkowiak
Karol Maćkowiak
2.5
2.5
WP
WP/439
47.64
1
188
338
456
Grzegorz Proniewicz
Andrzej Kędzierski
4.0
5.0
LB
WP/439
47.19
1
178
348
473
Włodzimierz Kwiatkowski
Małgorzata Zielonacka
12.0
3.0
WP
WP/439
46.90
1
168
349
476
Mirosława Miętkiewska
Tomasz Powęzka
3.0
2.0
WP
WP/439
46.88
1
167
351
475
Adam Peszke
Katarzyna Stachowiak
5.0
1.5
WP
WP/439
46.86
1
165
383
457
Krzysztof Galubiński
Tadeusz Dziadykiewicz
3.0
2.5
WP
WP/439
45.35
1
133
386
445
Ewa Knapik
Barbara Podgórska
5.0
5.0
WP
WP/439
45.22
1
130
390
484
Robert Kempka
Piotr Łagoda
1.5
1.5
WP
WP/439
45.08
1
126
391
479
Krzysztof Buzała
Paweł Biś
5.0
2.5
WP
WP/439
45.03
1
125
402
460
Alicja Stefanowska
Jerzy Kamiński
4.0
3.0
WP
WP/439
44.49
1
114
408
450
Andrzej Dymek
Ryszard Nowicki
5.0
5.0
WP
WP/439
44.13
1
108
421
471
Maciej Kwacz
Marek Stawujak
0.0
0.5
WP
WP/439
43.65
1
95
425
454
Wojciech Witkowski
Zbigniew Kaczorowski
2.5
3.0
WP
WP/439
43.55
1
91
448
461
Andrzej Grześko
Andrzej Dachtera
2.0
2.0
WP
WP/439
41.96
1
68
462
448
Marian Kanikowski
Michał Kanikowski
3.0
5.0
WP
WP/439
40.52
1
54
472
463
Bogna Latowska
Roman Wojciechowski
2.0
2.0
WP
WP/439
39.61
1
44
512
481
Marta Mańkiewicz
Bożena Jakubowicz
0.5
0.5
WP
WP/439
29.50
1
4
Statystyka ośrodków...