Turniej na maksy

Piątek, 10 czerwca 2022

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
19Tymoteusz Zaborowski
Marek Czerniawski
1.5
4.0
DSDS/26978.5412
282Jakub Piłat
Szymon Graś
2.0
2.5
WPWP/27071.8812
337Milena Klimiuk
Kacper Kisielewski
2.5
2.0
MPMP/36067.5111
441Krzysztof Boniek
Marek Pietrzak
2.0
5.0
PMPM/4165.2511
577Marcel Szydłowski
Adam Zalwowski
1.0
2.0
WPWP/27064.4710
633Marcin Kuflowski
Adam Stachura
5.0
1.0
MPMP/36061.919
739Ignacy Kotewicz
Tomasz Trojak
1.5
1.5
MPMP/36060.799
852Bogusław Drozd
Grzegorz Kujawiński
3.0
2.5
ZP
PM
PM/4160.468
981Jakub Nawrocki
Wiktor Chałupniczak
2.5
2.0
WPWP/27060.368
1059Sylwester Sommer
Zbigniew Kozerski
7.0
2.5
MAPM/4160.167
1112Andrzej Suchodolski
Wojciech Skonieczny
5.0
5.0
DSDS/38059.727
128Julianna Sokołowska
Mirosława Stachura
0.0
1.0
DSDS/26959.646
1360Tomasz Kuś
Krzysztof Ziewacz
7.0
5.0
SL
MP
PM/4159.525
1451Piotr Szczygieł
Eugeniusz Zalewski
5.0
9.0
SW
SL
PM/4158.915
1573Piotr Witkowski
Piotr Wróblewski
9.0
3.0
MAPM/4158.114
1670Janusz Zajączkowski
Leszek Grzelak
2.0
0.0
DS
WP
PM/4158.034
1788Anna Kondyjowska
Lech Sulżycki
4.0
7.0
ZPZP/30856.803
1832Karolina Kupczyk
Piotr Trębski
2.5
3.0
MAMA/8656.553
1917Jan Sadowski
Jerzy Gładysz
4.0
12.0
DSDS/38056.313
206Eliza Bolechowska
Zuzanna Wojtczak
0.0
0.0
DSDS/26955.493
2148Joanna Gąsior
Ryszard Gąsior
1.5
1.5
MAPM/4155.443
2280Alicja Kaczmarek
Maria Niklaus
1.5
2.5
WP
KP
WP/27055.432
2365Jarosław Gąsiorowski
Zbigniew Kotliński
13.0
5.0
LDPM/4155.392
2455Ewa Ptak
Ireneusz Ptak
0.0
0.0
PM/4155.352
2524Tadeusz Osiecki
Zenon Filipiak
3.0
3.0
MAMA/8654.902
2683Fryderyk Józefowski
Piotr Cieśliński
1.5
1.5
WPWP/27054.592
2785Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
9.0
5.0
ZPZP/30854.252
2854Elżbieta Rutkowska
Bogdan Kowalczyk
0.0
3.0

KP
PM/4154.192
2972Andrzej Lewandowski
Jerzy Pawelec
2.0
5.0
MAPM/4153.072
3062Zdzisław Gumkowski
Piotr Szewczyk
2.5
2.5
MA
MP
PM/4152.952
3115Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
4.0
DSDS/38052.952
3211Janusz Drozdowski
Zbigniew Sosna
12.0
4.0
DSDS/38052.771
333Hanna Jaworska
Jakub Jaworski
0.0
0.0
DSDS/26952.421
3429Tadeusz Szczepański
Dariusz Kosiorek
2.5
2.0
LDMA/8652.021
3544Jan Druch
Tomasz Brus
2.0
10.0
PK
GB
PM/4151.391
3621Krzysztof Ćwik
Anna Jankowska
5.0
4.0
DSDS/38051.351
3758Sylwester Smoluchowski
Ryszard Nowicki
12.0
5.0
MA
WP
PM/4151.201
3830Ireneusz Liberadzki
Krzysztof Pietruszka
2.5
3.0
MAMA/8651.161
3953Sabina Kaźmierska
Aleksander Kaźmierski
9.0
11.0
ZPPM/4150.381
4020Marta Bojda
Andrzej Bojda
1.5
2.0
DSDS/38049.731
4150Kazimierz Namysł
Kazimierz Wierzbowski
4.0
2.0
KPPM/4149.441
4225Szymon Jakubowski
Zuzanna Bobryk
0.5
1.0
MAMA/8649.31
4316Bogdan Sokół
Sławomir Zagórski
4.0
3.0
DSDS/38049.10
4447Marzena Pancewicz
Ewa Ziółkowska
1.5
1.5
KPPM/4148.59
4536Stanisław Wadowski
Wojciech Wadowski
1.0
0.0
MP
MP/36048.58
4626Wiktoria Ciura
Martyna Gmurek
1.0
1.0
MAMA/8648.52
4767Zbigniew Listewnik
Marek Jaskólski
2.5
3.0
WM
SW
PM/4148.14
4861Zofia Diakowska
Krzysztof Galubiński
4.0
3.0
DS
WP
PM/4148.08
4943Bogusława Szagała
Jan Szagała
5.0
5.0
OPPM/4147.95
5042Jerzy Górecki
Jerzy Galubiński
6.0
0.0
GER
PM/4147.78
5145Krzysztof Wierzbicki
Elżbieta Fiejka
1.5
1.5
MAPM/4147.36
5278Łukasz Józkowiak
Maria Tytyk
2.5
1.0
WPWP/27047.12
5323Wojciech Stencel
Małgorzata Duda
1.5
1.5
MAMA/8647.07
5466Wiesław Gorczewski
Leszek Nowakowski
3.0
2.5
KP
WP
PM/4146.95
5586Maciej Silski
Bogdan Wiliński
0.0
1.5

ZP
ZP/30846.89
567Emilia Berezowska
Hubert Stachura
0.0
1.0
DSDS/26946.56
5771Zbigniew Drozd
Alicja Bartosik
0.0
0.0
PM/4146.45
5814Waldemar Majewski
Dariusz Marczak
4.0
5.0
DSDS/38046.30
5919Dariusz Budnik
Piotr Klubiński
3.0
11.0
DSDS/38046.02
6074Małgorzata Bajerska-Wasilius
Anna Bułat
2.5
3.0
KP
MP
PM/4145.72
6131Sylwester Sokół
Przemysław Nitek
5.0
2.5
LD
MA
MA/8645.66
6249Jarosław Romaniuk
Barbara Jarota-Romaniuk
9.0
9.0
MAPM/4144.93
6328Bartosz Rybak
Tomasz Kopka
0.5
3.0
MAMA/8644.81
6463Zygfryd Olczak
Stanisław Kowalczewski
0.0
1.5

WP
PM/4144.68
6587Zygmunt Kondyjowski
Bolesław Tomaszewski
4.0
0.0
ZP
ZP/308-0.3344.40
6618Kazimierz Komorowicz
Zbigniew Sobczyk
4.0
12.0
DSDS/38043.24
6756Alina Majchrzak
Leszek Haber
0.0
5.0
KP
DS
PM/4143.06
6813Marcin Motykiewicz
Marcin Paplaczyk
5.0
2.5
DSDS/38042.37
6976Kamil Lipkowski
Mateusz Kopaszewski
0.0
0.0
WPWP/27040.03
705Wojciech Nakonieczny
Jan Sopański
0.0
0.0
DSDS/26939.79
712Alina Zapara
Aurelia Żurek
0.0
0.0
DSDS/26939.27
7268Zdzisława Krzyżańska
Barbara Soroko
1.5
3.0
LBPM/4138.82
7334Krzysztof Ziętarski
Mateusz Kisielewski
0.5
0.5
MPMP/36038.23
741Julia Kłębucka
Hankus Oliwia
0.0
0.0
DSDS/26937.44
7557Alina Kujawiak
Andrzej Przybylski
0.0
2.5

WP
PM/4137.11
7638Klara Kozłowska
Jakub Michalski
1.0
2.0
MPMP/36037.11
774Hanna Michalska
Kriuchkova Yelizareta
0.0
0.0
DS
DS/26934.49
7869Józef Skrzypczak
Joanna Drozd
0.0
0.0
PM/4134.23
7935Julia Ziętarska
Weronika Romańska
0.0
0.5
MPMP/36033.49
8079Jędrzej Wołoszczuk
Antoine Farine
0.0
0.0
WPWP/27032.77
8146Tomasz Zataj
Koanna Jakubowska-Wócik
1.5
0.0
MA
PM/4131.98
8275Zofia Zaprzalska
Marta Szymańska
0.0
0.0
WPWP/27029.62

Statystyka ośrodków...