Turniej na maksy
Środa, 10 kwietnia 2019
Wyniki z 7 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka PK/118
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
2
108
Robert Przybyło
Dariusz Kulpiński
7.0
9.0
PK
PK/118
67.39
21
8
109
Jacek Znamirowski
Jakub Zawada
15.0
7.0
PK
PK/118
61.94
17
12
107
Wincenty Chmiel
Jan Porada
5.0
5.0
PK
PK/118
59.37
15
18
101
Marek Pietraszek
Przemysław Zawada
18.0
19.0
PK
MA
PK/118
57.91
12
21
114
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
5.0
4.0
PK
PK/118
56.89
10
26
120
Stanisław Drobot
Tomasz Jędrzejek
9.0
4.0
PK
PK/118
55.65
8
29
113
Marek Cyrkiel
Roman Opaliński
12.0
18.0
PK
PK/118
55.52
6
31
106
Hieronim Furman
Jan Kadula
9.0
12.0
PK
PK/118
55.16
5
42
91
Wojciech Paszko
Adam Żarnowski
7.0
12.0
PK
PK/118
54.06
4
47
115
Tadeusz Dańczak
Stanisław Cisek
1.0
5.0
PK
PK/118
53.66
3
54
110
Zbigniew Czarnecki
Lesław Chmiel
3.0
5.0
PK
PK/118
52.90
3
67
118
Andrzej Ankiersztejn
Jan Worek
4.0
1.5
PK
PK/118
50.83
1
70
104
Leszek Garbacik
Bogusław Nidecki
5.0
5.0
PK
PK/118
50.69
1
76
95
Janusz Jarząbek
Władysław Chodziński
5.0
7.0
PK
PK/118
50.07
1
77
89
Tomasz Bajorek
Tomasz Ukraiński
9.0
12.0
PK
PK/118
50.02
1
89
92
Leokadia Weryńska-Leja
Stanisław Sadło
1.5
5.0
PK
PK/118
48.70
95
98
Stanisław Zych
Mariusz Kozaczyński
5.0
7.0
PK
PK/118
47.95
96
97
Jerzy Rybarski
Tomasz Czapkiewicz
2.5
1.5
PK
PK/118
47.94
99
112
Stanisław Bąk
Eugeniusz Strzyż
5.0
5.0
PK
PK/118
47.77
100
111
Tadeusz Szemraj
Józef Wrona
5.0
5.0
PK
PK/118
47.75
103
116
Janusz Słonina
Tadeusz Marut
0.0
0.0
PK
PK/118
47.05
105
96
Leszek Jarosz
Jan Rusin
4.0
5.0
PK
PK/118
46.48
113
90
Marian Górecki
Tadeusz Przybyło
5.0
9.0
PK
PK/118
45.55
115
100
Hanna Łazarska
Jadwiga Żulińska
4.0
2.0
PK
PK/118
45.08
118
99
Jerzy Góralczyk
Robert Kwiatkowski
5.0
4.0
PK
PK/118
44.79
125
119
Bogusław Kruczek
Tomasz Magryś
11.0
2.0
PK
PK/118
44.10
128
103
Bolesław Smorąg
Zbigniew Kiełbasa
5.0
4.0
PK
PK/118
43.49
130
117
Stanisław Chlebuś
Jadwiga Roźniatowska
1.0
3.0
PK
PK/118
43.44
139
93
Mieczysław Sipowicz
Zdzisław Baryła
5.0
4.0
PK
PK/118
41.28
142
94
Iwona Malinka
Bogusław Malinka
0.0
0.0
PK
PK/118
39.77
143
102
Andrzej Kulasa
Grzegorz Rusinek
2.5
3.0
PK
PK/118
39.77
Statystyka ośrodków...