Turniej KMP na maksy
Poniedziałek, 14 maja 2018
Wyniki z 54 ośrodków
Zobacz:
klasyfikacja długofalowa KMP
Oglądasz wyniki par z ośrodka MA/126
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
pdf
18
311
Robert Głowacki
Andrzej Kondeja
13.0
13.0
MA
MA/126
61.72
66
1422
44
317
Tadeusz Laszczak
Artur Rutkowski
7.0
19.0
MA
MA/126
59.77
14
1318
56
297
Sylwester Młynarczuk
Henryk Brodawski
18.0
13.0
MA
MA/126
59.24
1275
62
299
Tomasz Winciorek
Bogdan Szulejewski
18.0
21.0
SW
MA/126
58.82
1257
70
312
Tomasz Paluchowski
Ewa Miszewska
13.0
19.0
MA
WP
MA/126
58.42
1233
82
320
Renata Neronowicz
Tadeusz Filaber
12.0
5.0
MA
MA/126
57.97
1197
97
306
Ewa Banaszkiewicz
Maciej Dąbrowski
15.0
7.0
MA
OP
MA/126
57.24
1152
165
330
Zbigniew Skibicki
Ireneusz Grynczewski
5.0
4.0
MA
MA/126
55.25
948
168
335
Jan Zabrocki
Jerzy Olszewski
7.0
2.0
MA
MA/126
55.19
939
174
321
Włodzimierz Urbanowicz
Krzysztof Bekalarek
4.0
1.5
MA
MA/126
54.91
921
194
325
Andrzej Miszewski
Jerzy Krupka
18.0
3.0
MA
MA/126
54.55
861
206
331
Wanda Buszkowska
Zygmunt Dumała
3.0
5.0
MA
MA/126
54.30
825
221
298
Zofia Zaręba
Helena Stasiewicz
3.0
9.0
MA
MA/126
53.94
780
247
301
Zdzisław Laszczak
Tadeusz Bożek
13.0
5.0
MA
MA/126
53.36
702
257
328
Jan Kandybowicz
Zdzisław Kowalewski
13.0
13.0
MA
MA/126
52.94
672
258
302
Krzysztof Gołaś
Aleksander Waślicki
5.0
4.0
MA
MA/126
52.94
669
259
313
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
18.0
18.0
MA
MA/126
52.91
666
280
333
Jerzy Bejma
Joanna Kilanowicz-Bosek
2.5
2.5
MA
MA/126
52.46
603
282
305
Jerzy Brzózy
Magdalena Głombińska
1.0
2.5
MA
MA/126
52.42
597
328
324
Krzysztof Kobyliński
Andrzej Ziomek
11.0
9.0
WP
MA
MA/126
51.39
459
414
319
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
7.0
19.0
MA
OP
MA/126
49.11
321
429
308
Jacek Korpetta
Janusz Radecki
17.0
18.0
MA
MA/126
48.82
306
477
315
Andrzej Tarlecki
Tomasz Szleszyński
3.0
2.5
MA
MA/126
47.52
258
485
318
Krzysztof Sokół
Edward Krusiewicz
3.0
7.0
MA
MA/126
47.37
250
512
334
Robert Chmielak
Krzysztof Kluf
7.0
12.0
MA
MA/126
46.53
223
515
307
Mirosław Łopaciuk
Tomasz Sułkowski
4.0
5.0
MA
MA/126
46.47
220
520
309
Adam Żelazny
Wiktor Cała
5.0
4.0
MA
MA/126
46.40
215
552
326
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
11.0
5.0
MA
MA/126
45.50
183
572
336
Edward Windorpski
Wojciech Niewiadomski
4.0
2.5
MA
MA/126
44.90
163
573
303
Krzysztof Najda
Krzysztof Kowalczyk
5.0
4.0
MA
MA/126
44.88
162
581
310
Artur Duczmalewski
Arkadiusz Szymiel
4.0
4.0
MA
MA/126
44.68
154
582
329
Waldemar Składanowski
Gerard Czernohorski
5.0
5.0
MA
MA/126
44.62
153
584
332
Stefan Knothe
Lech Sadoś
9.0
12.0
MA
MA/126
44.49
151
595
322
Adam Ziółkowski
Andrzej Miller
0.5
0.5
MA
MA/126
44.04
140
599
327
Wiesław Miłkowski
Janusz Zaręba
5.0
3.0
MA
MA/126
44.01
136
613
300
Kazimierz Marcinkowski
Andrzej Fryszkowski
3.0
4.0
MA
MA/126
43.45
122
645
314
Jadwiga Cała
Ewa Piotrowska
0.0
1.0
MA
MA/126
41.75
90
646
323
Paweł Sierakowski
Tomasz Wolfke
0.5
1.0
MA
MA/126
41.73
89
663
304
Andrzej Nowicki
Ireneusz Wojda
1.5
2.0
MA
MA/126
40.64
72
723
316
Agnieszka Jonczyk
Hanna Koziorowska
3.0
5.0
MA
MA/126
34.69
12
Statystyka ośrodków...