Turniej na maksy
Poniedziałek, 20 listopada 2017
Wyniki z 20 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/247
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
5
276
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Sławomir Piechocki
7.0
9.0
WP
LB
WP/247
66.45
33
6
270
Jerzy Mścisz
Eugeniusz Grzybek
13.0
9.0
WP
WP/247
65.08
33
17
263
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
5.0
5.0
WP
WP/247
61.21
28
21
258
Janusz Suszczyński
Edward Niewierowski
4.0
11.0
WP
WP/247
59.84
26
25
266
Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
12.0
WP
WP/247
59.17
24
38
267
Piotr Jassem
Aleksander Nowakowski
9.0
11.0
WP
WP/247
56.88
18
60
247
Przemysław Hauser
Jerzy Roszak
9.0
9.0
WP
WP/247
54.71
8
64
260
Włodzimierz Kwiatkowski
Krzysztof Galubiński
12.0
1.5
WP
WP/247
54.32
7
69
282
Justyna Stachowiak-Kluz
Ewa Knapik
7.0
5.0
WP
WP/247
54.18
7
73
271
Jerzy Nowak
Jacek Kokociński
12.0
5.0
WP
WP/247
54.02
7
89
284
Marek Górny
Stefan Masternak
5.0
5.0
WP
WP/247
53.62
5
99
248
Jerzy Bajka
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WP
WP/247
53.10
5
100
268
Piotr Czarnecki
Michał Zimpel
2.0
1.5
WP
WP/247
53.06
5
103
249
Alicja Stefanowska
Jerzy Kamiński
3.0
2.5
WP
WP/247
52.69
4
109
261
Eugeniusz Dota
Leszek Zembrowski
2.5
4.0
WP
WP/247
52.51
4
127
246
Tomasz Buchnajzer
Tomasz Wasilewski
5.0
7.0
WP
WP/247
51.40
3
139
245
Michał Kanikowski
Marian Kanikowski
5.0
3.0
WP
WP/247
51.00
2
140
257
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
2.5
WP
WP/247
50.98
2
142
250
Przemysław Weymann
Andrzej Mazurek
11.0
11.0
WP
WP/247
50.86
1
162
255
Grażyna Busse
Piotr Busse
15.0
19.0
WP
SL
WP/247
49.80
173
275
Tadeusz Dziadykiewicz
Adam Meller
1.0
5.0
WP
WP/247
49.31
180
262
Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
4.0
5.0
WP
WP/247
48.92
192
265
Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
2.5
19.0
WP
WP/247
48.17
193
280
Włodzimierz Bąk
Janusz Idziak
5.0
0.0
WP
NZ
WP/247
47.99
194
283
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
1.5
1.5
WP
WP/247
47.93
216
253
Jerzy Rodziewicz
Krzysztof Krause
5.0
5.0
WP
WP/247
47.19
222
279
Leszek Rosochowicz
Wojciech Robiński
5.0
5.0
WP
WP/247
46.43
223
269
Hieronim Nowacki
Maciej Wybranowski
5.0
4.0
WP
WP/247
46.35
224
281
Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
2.5
4.0
WP
WP/247
46.34
225
254
Małgorzata Augustyn
John Catlow
2.0
2.0
WP
WP/247
46.17
250
278
Mikołaj Jankowski
Jan Cieśliński
1.5
1.5
WP
WP/247
44.34
263
256
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.0
WP
WP/247
42.78
273
273
Piotr Boroń
Justyna Łaniewska
4.0
2.0
WP
WP/247
41.83
283
259
Zdzisław Wawrzyniak
Maciej Masłowski
3.0
2.0
WP
WP/247
40.93
285
274
Włodzimierz Górny
Włodzimierz Jachalski
3.0
3.0
WP
WP/247
40.73
287
264
Bogna Latowska
Roman Wojciechowski
2.0
0.5
WP
WP/247
40.53
290
272
Janusz Kopras
Wojciech Kaniewski
3.0
4.0
WP
WP/247
39.93
291
277
Henryk Duszyński
Bogumiła Jakubowska
4.0
3.0
WP
WP/247
39.69
293
252
Adam Peszke
Andrzej Dymek
5.0
4.0
WP
WP/247
39.47
Statystyka ośrodków...