Turniej na maksy
Środa, 11 grudnia 2013
Wyniki z 3 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
6
Kazimierz Latawiec
Hubert Jaworowski
7.0
13.0
MP
MP/89
61.32
24
2
26
Aleksander Wójcik
Wacław Gąssowski
4.0
12.0
MP
MP/89
60.00
23
3
69
Michał Kanikowski
Marian Kanikowski
4.0
2.0
WP
WP/98
57.20
21
4
42
Edmund Pinkiewicz
Bogdan Małysz
12.0
18.0
PM
PM/66
57.04
20
5
3
Henryk Haertel
Jerzy Pasich
4.0
7.0
MP
MP/89
56.93
19
6
48
Monika Suchodolska
Jacek Sikora
0.5
2.0
PM
PM/66
56.88
18
7
17
Marek Górecki
Stanisław Jaros
7.0
4.0
MP
MP/89
56.67
16
8
11
Marcin Krawczyk
Piotr Stopa
7.0
12.0
MP
MP/89
56.51
15
9
38
Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
7.0
12.0
MP
MP/89
56.40
14
10
57
Jacek Piotrowski
Antoni Sękowski
12.0
18.0
PM
PM/66
55.77
12
11
59
Artur Toeplitz
Michał Samet
4.0
0.0
PM
PM/66
54.71
11
12
40
Grażyna Brewiak
Dariusz Chmielewski
18.0
4.0
WP
PM
PM/66
54.60
10
13
7
Piotr Radzikowski
Tomasz Stryszawski
7.0
4.0
MP
MP/89
54.55
8
63
Zofia Szczerkowska
Leszek Zembrowski
1.0
2.5
WP
WP/98
54.55
8
15
27
Magdalena Lankosz
Jacek Kalinowski
7.0
7.0
MP
MP/89
54.50
6
16
54
Józef Pochroń
Aleksander Chrenowski
18.0
13.0
WP
PM
PM/66
54.39
5
17
53
Szczepan Chruścicki
Michał Wróblewski
4.0
2.0
PM
PM/66
54.29
5
18
45
Wacław Janicki
Sylwester Walerowicz
13.0
13.0
PM
PM/66
54.18
5
19
73
Zygmunt Grzegorczyk
Jerzy Roszak
7.0
7.0
WP
WP/98
53.39
5
20
47
Kamil Puczyłowski
Zbigniew Dybizbański
0.0
1.5
AMA
PM
PM/66
53.17
4
21
28
Adam Matyasik
Mieczysław Szwarc
4.0
2.5
MP
MP/89
53.15
4
22
19
Marek Jaworski
Maksymilian Chodacki
7.0
2.0
MP
SL
MP/89
53.12
4
23
51
Marek Parol
Radosław Szczepanowski
2.5
2.0
PM
PM/66
53.07
4
24
22
Szczepan Kaczka
Czesław Myszczyszyn
2.5
2.5
MP
MP/89
52.91
3
33
Tomasz Kluz
Krzysztof Kleinrok
7.0
7.0
MP
MP/89
52.91
3
37
Wojciech Strzemecki
Maciej Kliś
18.0
1.0
PK
MP
MP/89
52.91
3
27
9
Zbigniew Sagan
Mirosław Sady
7.0
7.0
MP
MP/89
52.80
3
43
Krzysztof Dubno
Mirosław Wróblewski
1.0
1.5
PM
PM/66
52.80
3
29
68
Michał Pabich
Łukasz Kaczmarek
2.5
2.5
WP
WP/98
52.59
2
30
71
Andrzej Witkowski
Janusz Zabacki
18.0
0.0
WP
WP/98
52.54
2
31
32
Maciej Stefaniuk
Kazimierz Chłobowski
12.0
7.0
MP
MP/89
52.38
2
32
4
Ewa Kwiecień
Marcin Wilczyński
2.0
2.5
MP
MP/89
52.33
2
33
56
Ireneusz Dzikowski
Aleksander Kasprzak
18.0
18.0
PM
PM/66
51.96
1
34
15
Aleksandra Jurkiewicz
Stanisław Mierzwa
4.0
7.0
MP
MP/89
51.75
1
35
61
Zbigniew Prasek
Robert Krawczyk
4.0
2.0
PM
PM/66
51.53
1
36
12
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
4.0
7.0
MP
MP/89
51.38
1
37
41
Jarosław Drewing
Tadeusz Jakubiak
4.0
2.5
PM
PM/66
50.63
1
38
66
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
13.0
7.0
WP
WP/98
50.58
39
29
Marian Nanke
Jerzy Batko
4.0
4.0
MP
MP/89
50.53
44
Grzegorz Czurylik
Dariusz Milewski
0.0
0.0
AMA
PM
PM/66
50.53
41
21
Tomasz Daniel
Adam Lenda
2.0
2.5
MP
MP/89
50.16
42
67
Aleksander Minta
Wiesław Rakowski
0.0
0.0
WP
WP/98
49.89
43
5
Marek Pietrzak
Dorota Gadaś
1.5
1.5
MP
MP/89
49.84
44
49
Arkadiusz Matyjas
Łukasz Kuczewski
0.0
0.0
AMA
KP
PM/66
49.47
45
30
Grzegorz Superson
Maciej Superson
7.0
2.5
MP
MP/89
49.31
46
14
Marek Adamczyk
Andrzej Trygar
4.0
12.0
MP
MP/89
48.99
47
24
Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.0
0.5
MP
MP/89
48.89
48
23
Janusz Szyszkowski
Tadeusz Garbacik
12.0
7.0
MP
MP/89
48.20
49
50
Krzysztof Niemkiewicz
Krzysztof Przybielski
4.0
2.5
PM
PM/66
48.10
52
Gabriela Gnacińska
Witold Kaliński
7.0
12.0
PM
PM/66
48.10
65
Ryszard Nowicki
Piotr Tyranowski
2.5
4.0
WP
WP/98
48.10
52
18
Małgorzata Praszałowicz
Katarzyna Michałek
4.0
7.0
MP
SL
MP/89
47.56
53
25
Andrzej Lubojemski
Waldemar Rybka
12.0
2.5
MP
MP/89
47.51
54
31
Maciej Mąka
Piotr Zięba
4.0
4.0
MP
MP/89
47.35
55
64
Witold Szczepaniak
Karol Mońko
4.0
2.5
WP
WP/98
47.30
56
74
Andrzej Milde
Eugeniusz Dota
19.0
1.5
WP
WP/98
47.20
57
20
Zdzisław Gędłek
Krzysztof Pomorski
4.0
4.0
MP
MP/89
46.08
58
10
Leszek Kirsz
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MP
MP/89
45.71
59
39
Dariusz Podfigurny
Marta Harat
2.5
0.5
PM
PM/66
44.23
60
70
Włodzimierz Kwiatkowski
Jacek Kokociński
12.0
4.0
WP
WP/98
44.18
61
55
Artur Klein
Marek Piętak
0.0
0.0
AMA
PM/66
42.70
62
16
Adam Owoc
Jan Pawlikowski
1.5
1.5
MP
MP/89
42.54
63
62
Kazimierz Dominiak
Grażyna Płocka
7.0
0.0
PM
AMA
PM/66
42.49
72
Paweł Szczygieł
Piotr Śmieliński
2.0
2.0
WP
WP/98
42.49
65
46
Marzena Banach
Wiesław Korpoliński
0.5
0.0
PM
AMA
PM/66
41.27
66
34
Jan Kaleta
Eugeniusz Cieśla
0.5
0.5
MP
MP/89
41.01
67
2
Adam Serafin
Bogusław Wardzała
4.0
7.0
MP
MP/89
40.95
68
1
Aleksander Jezioro
Jerzy Michałek
19.0
18.0
MP
SL
MP/89
40.83
69
35
Marek Heichel
Robert Podsiadły
2.0
2.0
MP
MP/89
40.54
70
58
Adam Suchodolski
Marcin Wasłowicz
0.5
1.5
PM
PM/66
39.21
71
60
Ryszard Kamiński
Andrzej Pella
2.5
2.5
PM
PM/66
38.89
72
13
Włodzimierz Wala
Tytus Bisping
19.0
4.0
MP
MP/89
38.71
73
8
Janusz Natorski
Janusz Wrześniak
2.5
1.0
MP
MP/89
35.12
Statystyka ośrodków...