Turniej na maksy
Środa, 11 grudnia 2013
Wyniki z 3 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/89
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
6
Kazimierz Latawiec
Hubert Jaworowski
7.0
13.0
MP
MP/89
61.32
24
2
26
Aleksander Wójcik
Wacław Gąssowski
4.0
12.0
MP
MP/89
60.00
23
5
3
Henryk Haertel
Jerzy Pasich
4.0
7.0
MP
MP/89
56.93
19
7
17
Marek Górecki
Stanisław Jaros
7.0
4.0
MP
MP/89
56.67
16
8
11
Marcin Krawczyk
Piotr Stopa
7.0
12.0
MP
MP/89
56.51
15
9
38
Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
7.0
12.0
MP
MP/89
56.40
14
13
7
Piotr Radzikowski
Tomasz Stryszawski
7.0
4.0
MP
MP/89
54.55
8
15
27
Magdalena Lankosz
Jacek Kalinowski
7.0
7.0
MP
MP/89
54.50
6
21
28
Adam Matyasik
Mieczysław Szwarc
4.0
2.5
MP
MP/89
53.15
4
22
19
Marek Jaworski
Maksymilian Chodacki
7.0
2.0
MP
SL
MP/89
53.12
4
24
22
Szczepan Kaczka
Czesław Myszczyszyn
2.5
2.5
MP
MP/89
52.91
3
33
Tomasz Kluz
Krzysztof Kleinrok
7.0
7.0
MP
MP/89
52.91
3
37
Wojciech Strzemecki
Maciej Kliś
18.0
1.0
PK
MP
MP/89
52.91
3
27
9
Zbigniew Sagan
Mirosław Sady
7.0
7.0
MP
MP/89
52.80
3
31
32
Maciej Stefaniuk
Kazimierz Chłobowski
12.0
7.0
MP
MP/89
52.38
2
32
4
Ewa Kwiecień
Marcin Wilczyński
2.0
2.5
MP
MP/89
52.33
2
34
15
Aleksandra Jurkiewicz
Stanisław Mierzwa
4.0
7.0
MP
MP/89
51.75
1
36
12
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
4.0
7.0
MP
MP/89
51.38
1
39
29
Marian Nanke
Jerzy Batko
4.0
4.0
MP
MP/89
50.53
41
21
Tomasz Daniel
Adam Lenda
2.0
2.5
MP
MP/89
50.16
43
5
Marek Pietrzak
Dorota Gadaś
1.5
1.5
MP
MP/89
49.84
45
30
Grzegorz Superson
Maciej Superson
7.0
2.5
MP
MP/89
49.31
46
14
Marek Adamczyk
Andrzej Trygar
4.0
12.0
MP
MP/89
48.99
47
24
Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.0
0.5
MP
MP/89
48.89
48
23
Janusz Szyszkowski
Tadeusz Garbacik
12.0
7.0
MP
MP/89
48.20
52
18
Małgorzata Praszałowicz
Katarzyna Michałek
4.0
7.0
MP
SL
MP/89
47.56
53
25
Andrzej Lubojemski
Waldemar Rybka
12.0
2.5
MP
MP/89
47.51
54
31
Maciej Mąka
Piotr Zięba
4.0
4.0
MP
MP/89
47.35
57
20
Zdzisław Gędłek
Krzysztof Pomorski
4.0
4.0
MP
MP/89
46.08
58
10
Leszek Kirsz
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MP
MP/89
45.71
62
16
Adam Owoc
Jan Pawlikowski
1.5
1.5
MP
MP/89
42.54
66
34
Jan Kaleta
Eugeniusz Cieśla
0.5
0.5
MP
MP/89
41.01
67
2
Adam Serafin
Bogusław Wardzała
4.0
7.0
MP
MP/89
40.95
68
1
Aleksander Jezioro
Jerzy Michałek
19.0
18.0
MP
SL
MP/89
40.83
69
35
Marek Heichel
Robert Podsiadły
2.0
2.0
MP
MP/89
40.54
72
13
Włodzimierz Wala
Tytus Bisping
19.0
4.0
MP
MP/89
38.71
73
8
Janusz Natorski
Janusz Wrześniak
2.5
1.0
MP
MP/89
35.12
Statystyka ośrodków...