Turniej na maksy

Środa, 25 maja 2016

Wyniki z 6 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
13Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DSDS/6865.0616
241Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
12.0
12.0
MPMP/8963.5416
38Adam Marcinowski
Piotr Marcinowski
7.0
5.0
DSDS/6863.1615
4107Maciej Mizerka
Andrzej Pietrkiewicz
2.5
5.0
WPWP/24763.1014
591Jadwiga Nowak
Kazimierz Omernik
11.0
19.0
WP
PM
WP/24760.9314
673Jerzy Ujma
Jerzy Stworzewicz
12.0
12.0
OP
SL
SL/4160.8413
74Marek Bałdysz
Franciszek Zarzecki
13.0
13.0
DSDS/68-0.4260.7013
835Mirosław Kołton
Piotr Stopa
9.0
13.0
MPMP/8960.3912
958Adam Matyasik
Marek Adamczyk
5.0
7.0
MPMP/8959.2112
1038Katarzyna Michałek
Jerzy Michałek
7.0
21.0
SLMP/8959.1811
11100Zenon Wierzbicki
Paweł Biś
5.0
1.0
LD
WP
WP/24759.1310
1263Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.5
OPOP/27358.7310
1325Jacek Młyńczyk
Andrzej Żurek
13.0
13.0
MPMP/8958.109
14106Beata Bojarska
Sławomir Piechocki
5.0
7.0
WP
LB
WP/24757.299
1513Sławomir Rokicki
Tomasz Sułkowski
1.5
5.0
MAMA/26257.198
16109Włodzimierz Robak
Bogumiła Jakubowska
2.5
2.5
WPWP/24757.178
1720Jacek Gurgul
Jacek Brózda
5.0
3.0
MPMP/8957.047
1846Janusz Wrześniak
Piotr Radzikowski
2.5
7.0
MA
MP
MP/8956.636
1988Józef Turecki
Jacek Kowalewski
2.5
1.0
PK
MA
SL/4156.606
2071Jakub Lenkiewicz
Edward Sajkowski
2.0
3.0
MP
LB
SL/4156.465
2186Stanisław Ciach
Janusz Kuśmierczyk
3.0
2.0
OPSL/4156.265
2214Dariusz Węgrowicz
Paweł Szymaszczyk
5.0
7.0
MAMA/26255.694
2337Tomasz Stryszawski
Marcin Krawczyk
7.0
12.0
MPMP/8955.474
2472Tatiana Verkhos
Błażej Bzowski
3.0
0.0
SW
SL
SL/4155.424
2536Bogusław Wardzała
Jerzy Pasich
7.0
7.0
MPMP/8955.413
2668Tomasz Tapper
Adrian Spyrka
2.0
3.0
OPOP/27355.373
27110Marek Lis
Stefan Masternak
3.0
5.0
WPWP/24755.343
28101Tomasz Kusztal
Janusz Zabacki
0.0
0.0
NZWP/24755.063
2989Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/24754.723
3018Barbara Musiał
Andrzej Musiał
0.0
0.0
MA/26254.333
3124Robert Podsiadły
Janusz Natorski
4.0
4.0
MPMP/8954.093
3259Bernard Broda
Kajetan Olewicz
5.0
7.0
OPOP/27354.083
3352Marcin Wilczyński
Stanisław Mierzwa
4.0
7.0
MPMP/8954.003
3462Grażyna Majchrowska
Piotr Klichta
1.0
4.0
OPOP/27353.903
3556Konrad Ciborowski
Tomasz Radko
11.0
5.0
MPMP/8953.572
3675Bożena Budzyn
Lesław Budzyn
7.0
5.0
SLSL/4153.342
37104Marek Janik
Henryk Duszyński
4.0
3.0
WPWP/24753.102
3823Karol Suchoń
Andrzej Lembas
2.0
2.0
MPMP/8952.842
3982Anna Bułat
Krzysztof Ziewacz
2.5
5.0
MPSL/4152.562
4039Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
5.0
7.0
MPMP/8952.342
4121Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
7.0
2.0
MPMP/8952.302
4250Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MPMP/8952.282
4360Jerzy Jankowski
Henryk Mańka
2.0
2.0
OPOP/27352.062
44105Sławomir Tomaszewski
Michał Zimpel
1.5
1.5
WPWP/24751.742
4580Jadwiga Bakalarska
Bogdan Lipczak
1.5
7.0
SL
OP
SL/4151.711
4695Maciej Masłowski
Krzysztof Galubiński
1.0
0.5
WPWP/24751.481
4740Kazimierz Chłobowski
Zbigniew Sagan
11.0
9.0
MPMP/8950.941
4878Krystyna Grzegorzewska
Stefan Łysek
0.0
0.0
MPSL/4150.861
4911Jerzy Stanaszek
Zdzisław Olszewski
0.0
4.0

MA
MA/26250.381
5016Zofia Szuchnik
Jerzy Cel
3.0
3.0
MAMA/26250.191
5131Rafał Śmiałek
Jarosław Duda
4.0
4.0
MPMP/8950.071
5277Dorota Sikorska-Piesiewicz
Andrzej Piesiewicz
0.5
5.0
MASL/4149.681
5329Tytus Bisping
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MPMP/8949.551
5447Marek Górecki
Stanisław Jaros
7.0
5.0
MPMP/8949.471
5583Joanna Kochanowska
Krzysztof Kochanowski
0.0
0.0
KPSL/4149.24
5674Piotr Wowkonowicz
Piotr Wróblewski
11.0
1.5
MASL/4148.92
5719Aleksander Jezioro
Jacek Stasica
21.0
13.0
MPMP/8948.87
581Włodzimierz Szczepanik
Mariusz Kowalczyk
11.0
5.0
DSDS/6848.85
5954Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MPMP/8948.78
6030Zbigniew Przeginiak
Jan Skuciński
3.0
5.0
MPMP/8948.77
6155Witold Stachnik
Grzegorz Gawron
7.0
11.0
MPMP/8948.72
6298Jerzy Kamiński
Andrzej Kędzierski
2.0
5.0
WPWP/24748.69
6376Janusz Kopras
Jerzy Roszak
3.0
9.0
WPSL/4148.57
6449Artur Korzybski
Sławomir Skocz
1.5
1.5
MPMP/8948.56
6596Jarosław Nowak
Adam Peszke
1.5
4.0
WPWP/24748.53
6664Wiesław Grabowski
Marek Kawałko
1.5
2.0
OPOP/27348.42
6753Andrzej Lubojemski
Edward Warząchowski
13.0
12.0
MPMP/8948.39
6834Jan Skąpski
Kazimierz Gałka
3.0
5.0
WM
MP
MP/8948.01
6927Marzena Kwiecińska-Wilk
Małgorzata Praszałowicz
4.0
5.0
MPMP/8948.01
7069Andrzej Cięciała
Andrzej Rosikoń
1.5
0.0
OPOP/27347.29
7165Piotr Bielecki
Jan Glenz
5.0
3.0
OPOP/27346.87
7297Andrzej Zielonacki
Małgorzata Zielonacka
1.5
1.5
WPWP/24746.71
7333Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.0
4.0
MPMP/8946.70
7479Maja Żabierek
Tomasz Kłys
4.0
4.0
SW
SL
SL/4146.57
7515Eugeniusz Błachnio
Jan Jaworski
1.0
0.0
MA
MA/26246.47
7666Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
OPOP/27346.19
7744Ryszard Calik
Eugeniusz Somogyi
3.0
1.0
MPMP/8945.75
7843Grzegorz Superson
Andrzej Dudzik
11.0
12.0
MPMP/8945.65
79108Włodzimierz Kwiatkowski
Ewa Knapik
12.0
5.0
WPWP/24745.03
8042Barbara Batkiewicz
Adam Lenda
9.0
3.0
MPMP/8945.01
8167Barbara Larysz
Michał Bąk
2.5
2.5
OPOP/27345.00
82102Witold Beger
Maciej Wybranowski
3.0
4.0
WPWP/24744.83
8328Jan Szafraniec
Szczepan Kaczka
2.5
4.0
MPMP/8944.71
8493Janusz Suszczyński
Krzysztof Krause
4.0
5.0
WPWP/24744.66
857Kazimierz Bednarek
Marek Rużyło
9.0
5.0
DSDS/68-0.2144.45
862Lech Kostecki
Andrzej Litwiński
5.0
5.0
DSDS/68-0.4244.30
8792Zdzisław Stryła
Mieczysław Lewandowski
1.0
0.0
WP
NZ
WP/24743.99
8885Danuta Rudzka
Andrzej Rudzki
0.5
0.5
WPSL/4143.77
896Janusz Piernikowski
Andrzej Pliszczyński
7.0
5.0
DSDS/68-0.4243.61
9045Hubert Jaworowski
Wacław Gąssowski
13.0
12.0
MPMP/8943.23
9117Joanna Kilanowicz-Bosek
Hubert Kędziorek
1.5
0.0
MAMA/26242.87
9212Damian Jędrzejewski
Wiesław Miłkowski
5.0
5.0
MAMA/26242.87
9326Józef Gładysz
Hanna Łazarska
5.0
0.0
MPMP/8942.82
9499Piotr Surdyk
Justyna Łaniewska
2.0
1.5
WPWP/24742.70
9561Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
3.0
3.0
OPOP/27342.41
9694Barbara Matuszewska
Piotr Czarnecki
1.0
1.5
WPWP/24741.35
9787Kazimiera Przybyło
Mariusz Bakalarski
1.5
1.5
MP
SL
SL/4141.12
9822Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
1.0
0.5
MPMP/8940.85
9932Włodzimierz Wierzbicki
Leszek Ochał
4.0
2.5
MPMP/8940.81
10057Jacek Surdej
Jan Surdej
0.0
0.0
MPMP/8940.05
10151Krzysztof Skąpski
Elżbieta Skąpska
3.0
1.5
MPMP/8939.98
10248Liliana Korwin-Kossakowska
Czesław Myszczyszyn
0.0
3.0
MPMP/8939.89
10384Piotr Kowalewski
Andrzej Żylis
0.0
0.0
PMSL/4139.78
1045Piotr Klubiński
Lech Warężak
9.0
9.0
DSDS/68-0.4239.47
10510Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DSDS/6838.53
10681Maria Baran
Bogumiła Łyko
0.0
0.0
MPSL/4138.29
10790Aleksander Minta
Wiesław Rakowski
0.0
0.0
WPWP/24737.61
108103Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
1.0
1.0
WPWP/24736.84

Statystyka ośrodków...