Turniej na maksy
Środa, 25 maja 2016
Wyniki z 6 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/89
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
2
41
Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
12.0
12.0
MP
MP/89
63.54
16
8
35
Mirosław Kołton
Piotr Stopa
9.0
13.0
MP
MP/89
60.39
12
9
58
Adam Matyasik
Marek Adamczyk
5.0
7.0
MP
MP/89
59.21
12
10
38
Katarzyna Michałek
Jerzy Michałek
7.0
21.0
SL
MP/89
59.18
11
13
25
Jacek Młyńczyk
Andrzej Żurek
13.0
13.0
MP
MP/89
58.10
9
17
20
Jacek Gurgul
Jacek Brózda
5.0
3.0
MP
MP/89
57.04
7
18
46
Janusz Wrześniak
Piotr Radzikowski
2.5
7.0
MA
MP
MP/89
56.63
6
23
37
Tomasz Stryszawski
Marcin Krawczyk
7.0
12.0
MP
MP/89
55.47
4
25
36
Bogusław Wardzała
Jerzy Pasich
7.0
7.0
MP
MP/89
55.41
3
31
24
Robert Podsiadły
Janusz Natorski
4.0
4.0
MP
MP/89
54.09
3
33
52
Marcin Wilczyński
Stanisław Mierzwa
4.0
7.0
MP
MP/89
54.00
3
35
56
Konrad Ciborowski
Tomasz Radko
11.0
5.0
MP
MP/89
53.57
2
38
23
Karol Suchoń
Andrzej Lembas
2.0
2.0
MP
MP/89
52.84
2
40
39
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
5.0
7.0
MP
MP/89
52.34
2
41
21
Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
7.0
2.0
MP
MP/89
52.30
2
42
50
Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MP
MP/89
52.28
2
47
40
Kazimierz Chłobowski
Zbigniew Sagan
11.0
9.0
MP
MP/89
50.94
1
51
31
Rafał Śmiałek
Jarosław Duda
4.0
4.0
MP
MP/89
50.07
1
53
29
Tytus Bisping
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MP
MP/89
49.55
1
54
47
Marek Górecki
Stanisław Jaros
7.0
5.0
MP
MP/89
49.47
1
57
19
Aleksander Jezioro
Jacek Stasica
21.0
13.0
MP
MP/89
48.87
59
54
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MP
MP/89
48.78
60
30
Zbigniew Przeginiak
Jan Skuciński
3.0
5.0
MP
MP/89
48.77
61
55
Witold Stachnik
Grzegorz Gawron
7.0
11.0
MP
MP/89
48.72
64
49
Artur Korzybski
Sławomir Skocz
1.5
1.5
MP
MP/89
48.56
67
53
Andrzej Lubojemski
Edward Warząchowski
13.0
12.0
MP
MP/89
48.39
68
34
Jan Skąpski
Kazimierz Gałka
3.0
5.0
WM
MP
MP/89
48.01
69
27
Marzena Kwiecińska-Wilk
Małgorzata Praszałowicz
4.0
5.0
MP
MP/89
48.01
73
33
Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.0
4.0
MP
MP/89
46.70
77
44
Ryszard Calik
Eugeniusz Somogyi
3.0
1.0
MP
MP/89
45.75
78
43
Grzegorz Superson
Andrzej Dudzik
11.0
12.0
MP
MP/89
45.65
80
42
Barbara Batkiewicz
Adam Lenda
9.0
3.0
MP
MP/89
45.01
83
28
Jan Szafraniec
Szczepan Kaczka
2.5
4.0
MP
MP/89
44.71
90
45
Hubert Jaworowski
Wacław Gąssowski
13.0
12.0
MP
MP/89
43.23
93
26
Józef Gładysz
Hanna Łazarska
5.0
0.0
MP
MP/89
42.82
98
22
Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
1.0
0.5
MP
MP/89
40.85
99
32
Włodzimierz Wierzbicki
Leszek Ochał
4.0
2.5
MP
MP/89
40.81
100
57
Jacek Surdej
Jan Surdej
0.0
0.0
MP
MP/89
40.05
101
51
Krzysztof Skąpski
Elżbieta Skąpska
3.0
1.5
MP
MP/89
39.98
102
48
Liliana Korwin-Kossakowska
Czesław Myszczyszyn
0.0
3.0
MP
MP/89
39.89
Statystyka ośrodków...