Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 13 sierpnia 2015

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
114Michał Kaleta
Halina Kaleta
2.0
7.0
SLKOIM/24889.2111
28Krzysztof Grela
Zdzisław Patreuha
4.0
4.0
DSDS/7282.5211
319Tomasz Pawełczyk
Piotr Pęsiek
2.0
2.5
SL
MA
KOIM/24867.9310
453Maciej Racewicz
Jakub Ryczan
1.0
0.0
DS
SL
KOIM/24964.189
55Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/7258.268
652Maciej Sikora
Piotr Czechak
0.0
0.5
SLKOIM/24957.798
724Stanisław Mączka
Piotr Jasiński
3.0
2.0
MAKOIM/24855.987
813Jakub Lenkiewicz
Piotr Wzorek
2.0
2.5
MPKOIM/24852.806
939Teresa Wojtusiak
Wojciech Bondarewicz
1.5
2.5
SL
ZP
KOIM/2482.4045.785
1037Edward Sucharda
Krystian Bączek
2.0
2.0
MAKOIM/2482.4039.445
1155Jakub Sęk
Jeremi Mazur
0.0
1.0
SL
MP
KOIM/24935.254
1230Patryk Patreuha
Ryszard Kiełczewski
2.5
18.0
DS
SL
KOIM/2482.4032.843
1357Martin Kaleta
Dominik Caus
0.0
0.5
SLKOIM/24930.643
1422Kinga Zawada
Tomasz Radko
2.0
5.0
SL
MP
KOIM/24827.883
1527Wojciech Krawczyk
Witold Petryszyn
2.5
2.5
MPKOIM/24827.462
1616Mateusz Słuszniak
Roman Madej
1.5
1.0
MPKOIM/24824.622
174Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
3.0
DSDS/7223.952
1836Robert Głowacki
Kacper Kopka
13.0
3.0
MAKOIM/2482.4022.512
1917Maciej Janeczko
Mateusz Krzemyk
7.0
1.0
SL
MP
KOIM/24821.152
2012Wojciech Ligman
Piotr Konarski
1.5
2.0
PM
SL
KOIM/24817.712
2138Aleksandra Byra
Marcin Szymański
2.0
3.0
MP
WP
KOIM/24816.382
2244Beata Madej
Agnieszka Pietrzyk
2.0
3.0
SLKOIM/24816.112
2332Roland Lippik
Jakub Patreuha
5.0
2.5
DSKOIM/2482.4013.481
2460Szymon Superson
Barbara Superson
1.0
1.5
MPKOIM/24913.361
2547Filip Trojański
Wiktor Pantak
1.0
1.0
MA
SL
KOIM/2499.321
263Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DSDS/726.001
2758Kajetan Leśniak
Jan Paczkowski
0.5
1.0
MPKOIM/2494.891
2849Oskar Tokarczuk
Dagobert Żarczyński
0.0
0.0
DSKOIM/2492.431
2943Jakub Pilachowski
Tomasz Kanas
0.0
0.0
PMKOIM/2481.891
3031Przemysław Picheta
Mikołaj Tomalik
3.0
0.5
MP
SL
KOIM/2482.40-0.141
3141Angelika Konderak
Joanna Kokot
1.5
1.0
MP
DS
KOIM/2482.40-0.37
3245Karolina Piekarz
Anna Litwora
1.5
1.5
MPKOIM/2482.40-1.73
339Wiktoria Hałas
Gabriel Chrabąszcz
1.0
1.5
SL
MP
KOIM/248-5.23
342Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/72-6.00
3534Łukasz Trendak
Jakub Andruszkiewicz
2.0
2.0
MAKOIM/2482.40-6.85
3625Adam Pigulski
Michał Kuczkowski
1.0
2.0
DS
MP
KOIM/248-8.68
377Edward Boguta
Janusz Kozioł
3.0
2.0
DSDS/72-11.99
3859Daniel Ryszka
Jakub Zembaczyński
0.0
0.5
MPKOIM/249-12.93
3946Krzysztof Superson
Tytus Żurawski
4.0
0.0
MP
KP
KOIM/2482.40-13.78
4050Tomasz Podsiadło
Karolina Kręcioch
0.0
0.0
SLKOIM/249-13.82
4115Łukasz Pląder
Maja Mrozek
3.0
1.5
MPKOIM/248-15.02
4211Adrian Bakalarz
Ewa Dziubińska
5.0
1.5
SLKOIM/248-16.54
4321Karolina Grzegorzewicz
Katarzyna Urbańczyk
0.5
2.0
SLKOIM/248-19.98
4451Kacper Kuflowski
Piotr Bednarek
0.5
0.0
MP
LD
KOIM/249-23.89
4542Dominika Ocylok
Oskar Trybus
1.0
1.5
MPKOIM/2482.40-25.90
4640Maria Malcherek
Kamila Kiraga
1.0
1.0
SL
MA
KOIM/2482.40-27.15
4723Justyna Żmuda
Monika Suchodolska
13.0
2.0
MP
PM
KOIM/248-27.81
4818Marianna Pasińska
Krystian Bojeczko
1.0
1.0
MP
PM
KOIM/248-31.26
4933Kinga Kiraga
Wojciech Szybowski
1.5
0.0
MA
PM
KOIM/248-31.81
5048Kajetan Zimny
Paweł Hermansdorfer
0.0
0.0
SLKOIM/249-36.39
5135Damian Machura
Kinga Hałas
2.0
0.5
SLKOIM/2482.40-49.50
5226Katarzyna Dufrat
Maciej Kędzierski
11.0
1.5
MPKOIM/248-51.26
5356Grzegorz Lech
Jan Michałowski
0.0
0.0
SLKOIM/249-56.64
5420Wojciech Okuniewski
Dominik Krajnik
1.0
1.0
PMKOIM/248-59.40
5510Adrian Kużel
Adam Suchodolski
0.5
2.0
PMKOIM/248-62.11
566Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
0.5
1.5
DSDS/72-73.10
5754Alina Wilk
Zuzanna Kyć
0.0
0.0
KOIM/249-74.18
581Piotr Rapacki
Franciszek Sromek
1.0
0.0
DSDS/72-79.65
5929Gordian Czerkawski
Wojciech Wiącek
0.0
0.0
DSKOIM/248-87.46

Statystyka ośrodków...