Turniej na impy (cav.)
Czwartek, 13 sierpnia 2015
Wyniki z 3 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka KOIM/248
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
IMP
pkl
1
14
Michał Kaleta
Halina Kaleta
2.0
7.0
SL
KOIM/248
89.21
11
3
19
Tomasz Pawełczyk
Piotr Pęsiek
2.0
2.5
SL
MA
KOIM/248
67.93
10
7
24
Stanisław Mączka
Piotr Jasiński
3.0
2.0
MA
KOIM/248
55.98
7
8
13
Jakub Lenkiewicz
Piotr Wzorek
2.0
2.5
MP
KOIM/248
52.80
6
9
39
Teresa Wojtusiak
Wojciech Bondarewicz
1.5
2.5
SL
ZP
KOIM/248
2.40
45.78
5
10
37
Edward Sucharda
Krystian Bączek
2.0
2.0
MA
KOIM/248
2.40
39.44
5
12
30
Patryk Patreuha
Ryszard Kiełczewski
2.5
18.0
DS
SL
KOIM/248
2.40
32.84
3
14
22
Kinga Zawada
Tomasz Radko
2.0
5.0
SL
MP
KOIM/248
27.88
3
15
27
Wojciech Krawczyk
Witold Petryszyn
2.5
2.5
MP
KOIM/248
27.46
2
16
16
Mateusz Słuszniak
Roman Madej
1.5
1.0
MP
KOIM/248
24.62
2
18
36
Robert Głowacki
Kacper Kopka
13.0
3.0
MA
KOIM/248
2.40
22.51
2
19
17
Maciej Janeczko
Mateusz Krzemyk
7.0
1.0
SL
MP
KOIM/248
21.15
2
20
12
Wojciech Ligman
Piotr Konarski
1.5
2.0
PM
SL
KOIM/248
17.71
2
21
38
Aleksandra Byra
Marcin Szymański
2.0
3.0
MP
WP
KOIM/248
16.38
2
22
44
Beata Madej
Agnieszka Pietrzyk
2.0
3.0
SL
KOIM/248
16.11
2
23
32
Roland Lippik
Jakub Patreuha
5.0
2.5
DS
KOIM/248
2.40
13.48
1
29
43
Jakub Pilachowski
Tomasz Kanas
0.0
0.0
PM
KOIM/248
1.89
1
30
31
Przemysław Picheta
Mikołaj Tomalik
3.0
0.5
MP
SL
KOIM/248
2.40
-0.14
1
31
41
Angelika Konderak
Joanna Kokot
1.5
1.0
MP
DS
KOIM/248
2.40
-0.37
32
45
Karolina Piekarz
Anna Litwora
1.5
1.5
MP
KOIM/248
2.40
-1.73
33
9
Wiktoria Hałas
Gabriel Chrabąszcz
1.0
1.5
SL
MP
KOIM/248
-5.23
35
34
Łukasz Trendak
Jakub Andruszkiewicz
2.0
2.0
MA
KOIM/248
2.40
-6.85
36
25
Adam Pigulski
Michał Kuczkowski
1.0
2.0
DS
MP
KOIM/248
-8.68
39
46
Krzysztof Superson
Tytus Żurawski
4.0
0.0
MP
KP
KOIM/248
2.40
-13.78
41
15
Łukasz Pląder
Maja Mrozek
3.0
1.5
MP
KOIM/248
-15.02
42
11
Adrian Bakalarz
Ewa Dziubińska
5.0
1.5
SL
KOIM/248
-16.54
43
21
Karolina Grzegorzewicz
Katarzyna Urbańczyk
0.5
2.0
SL
KOIM/248
-19.98
45
42
Dominika Ocylok
Oskar Trybus
1.0
1.5
MP
KOIM/248
2.40
-25.90
46
40
Maria Malcherek
Kamila Kiraga
1.0
1.0
SL
MA
KOIM/248
2.40
-27.15
47
23
Justyna Żmuda
Monika Suchodolska
13.0
2.0
MP
PM
KOIM/248
-27.81
48
18
Marianna Pasińska
Krystian Bojeczko
1.0
1.0
MP
PM
KOIM/248
-31.26
49
33
Kinga Kiraga
Wojciech Szybowski
1.5
0.0
MA
PM
KOIM/248
-31.81
51
35
Damian Machura
Kinga Hałas
2.0
0.5
SL
KOIM/248
2.40
-49.50
52
26
Katarzyna Dufrat
Maciej Kędzierski
11.0
1.5
MP
KOIM/248
-51.26
54
20
Wojciech Okuniewski
Dominik Krajnik
1.0
1.0
PM
KOIM/248
-59.40
55
10
Adrian Kużel
Adam Suchodolski
0.5
2.0
PM
KOIM/248
-62.11
59
29
Gordian Czerkawski
Wojciech Wiącek
0.0
0.0
DS
KOIM/248
-87.46
Statystyka ośrodków...