Turniej na impy (cav.)

Niedziela, 9 sierpnia 2015

Wyniki z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
126Katarzyna Dufrat
Jakub Patreuha
11.0
2.5
MP
DS
KOIM/24973.8111
219Wojciech Bondarewicz
Robert Cylwik
2.5
5.0
ZPKOIM/24970.2210
327Dominika Ocylok
Artur Wasiak
1.0
12.0
MP
LD
KOIM/24959.519
438Krystian Bojeczko
Angelika Konderak
1.0
1.5
PM
MP
KOIM/2492.4049.378
541Robert Głowacki
Bożena Rakuzy
13.0
1.5
MA
DS
KOIM/2492.4047.257
62Kinga Zawada
Jakub Lenkiewicz
2.0
2.0
SL
MP
KOIM/24846.526
720Kamil Walczyk
Tomasz Erbel
4.0
2.0
SWKOIM/24945.715
87Jakub Andruszkiewicz
Edward Sucharda
2.0
2.0
MAKOIM/24834.944
914Iwona Sarkowska
Zbigniew Armata
1.0
1.5
DSKOIM/24930.243
1037Dominik Krajnik
Adam Suchodolski
1.0
2.0
PMKOIM/2492.4029.983
1130Justyna Żmuda
Patryk Patreuha
13.0
2.5
MP
DS
KOIM/2492.4029.112
1212Zofia Miechowicz
Andrzej Parmonik
2.5
5.0
LBKOIM/24925.842
1332Wojciech Okuniewski
Paul Kokot
1.0
1.0
PM
DS
KOIM/2492.4019.732
146Piotr Pęsiek
Monika Suchodolska
2.5
2.0
MA
PM
KOIM/24818.482
1521Beata Madej
Agnieszka Pietrzyk
2.0
3.0
SLKOIM/24913.842
164Stanisław Mączka
Łukasz Trendak
3.0
2.0
MAKOIM/24813.271
1710Teresa Wojtusiak
Ewa Dziubińska
1.5
1.5
SLKOIM/2495.641
1817Norbert Krzystanek
Ryhor Abramovich
3.0
0.5
SW
PD
KOIM/2493.631
1928Kinga Kiraga
Marcin Kuflowski
1.5
4.0
MA
MP
KOIM/2492.403.521
2036Wojciech Szybowski
Paweł Skałacki
0.0
7.0
PM
MP
KOIM/2492.401.981
213Krzysztof Superson
Witold Petryszyn
4.0
2.5
MPKOIM/248-2.661
2240Tomasz Kanas
Piotr Wowkonowicz
0.0
11.0
PM
MA
KOIM/2492.40-5.08
2333Andrzej Nowakowski
Leszek Hejne
0.0
5.0
LD
KP
KOIM/2492.40-6.70
2429Karolina Piekarz
Andrzej Błachno
1.5
4.0
MP
PD
KOIM/249-9.82
2516Grzegorz Rybacki
Marek Wawrzyniak
5.0
4.0
ZPKOIM/249-13.22
269Joanna Kokot
Adrian Bakalarz
1.0
5.0
DS
SL
KOIM/249-13.52
2711Andrzej Wojnowski
Janusz Jabłoński
2.5
2.0
KP
SL
KOIM/249-14.30
281Krystian Bączek
Piotr Jasiński
2.0
2.0
MAKOIM/248-16.09
2931Jędrzej Radosz
Lech Adamus
0.0
0.0
KOIM/2492.40-23.71
3022Adam Pigulski
Marcin Krupowicz
1.0
21.0
DS
SL
KOIM/249-28.68
3142Ryszard Sakowicz
Maciej Racewicz
15.0
1.0
LB
DS
KOIM/2492.40-32.51
3218Ryszard Kiełczewski
Tytus Żurawski
18.0
0.0
SL
KP
KOIM/249-32.59
3335Anna Litwora
Tomasz Bliński
1.5
5.0
MP
PD
KOIM/2492.40-36.14
3425Szymon Superson
Michał Kuczkowski
1.0
2.0
MPKOIM/249-37.01
3523Zuzanna Moszczyńska
Jeremi Mazur
3.0
1.0
MA
MP
KOIM/249-38.33
3615Anna Nożyńska
Mariusz Bakalarski
0.0
1.0
MA
SL
KOIM/249-43.35
378Mateusz Krzemyk
Roman Madej
1.0
1.0
MPKOIM/248-45.55
3839Piotr Bednarek
Piotr Kołuda
0.0
15.0
LD
LU
KOIM/249-45.58
3913Damian Machura
Wiktoria Hałas
2.0
1.0
SLKOIM/249-48.58
405Mateusz Słuszniak
Maciej Kędzierski
1.5
1.5
MPKOIM/248-48.91
4124Oskar Trybus
Daniel Ryszka
1.5
0.0
MPKOIM/249-49.06

Statystyka ośrodków...