Turniej na impy (cav.)
Niedziela, 9 sierpnia 2015
Wyniki z 2 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka KOIM/249
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
IMP
pkl
1
26
Katarzyna Dufrat
Jakub Patreuha
11.0
2.5
MP
DS
KOIM/249
73.81
11
2
19
Wojciech Bondarewicz
Robert Cylwik
2.5
5.0
ZP
KOIM/249
70.22
10
3
27
Dominika Ocylok
Artur Wasiak
1.0
12.0
MP
LD
KOIM/249
59.51
9
4
38
Krystian Bojeczko
Angelika Konderak
1.0
1.5
PM
MP
KOIM/249
2.40
49.37
8
5
41
Robert Głowacki
Bożena Rakuzy
13.0
1.5
MA
DS
KOIM/249
2.40
47.25
7
7
20
Kamil Walczyk
Tomasz Erbel
4.0
2.0
SW
KOIM/249
45.71
5
9
14
Iwona Sarkowska
Zbigniew Armata
1.0
1.5
DS
KOIM/249
30.24
3
10
37
Dominik Krajnik
Adam Suchodolski
1.0
2.0
PM
KOIM/249
2.40
29.98
3
11
30
Justyna Żmuda
Patryk Patreuha
13.0
2.5
MP
DS
KOIM/249
2.40
29.11
2
12
12
Zofia Miechowicz
Andrzej Parmonik
2.5
5.0
LB
KOIM/249
25.84
2
13
32
Wojciech Okuniewski
Paul Kokot
1.0
1.0
PM
DS
KOIM/249
2.40
19.73
2
15
21
Beata Madej
Agnieszka Pietrzyk
2.0
3.0
SL
KOIM/249
13.84
2
17
10
Teresa Wojtusiak
Ewa Dziubińska
1.5
1.5
SL
KOIM/249
5.64
1
18
17
Norbert Krzystanek
Ryhor Abramovich
3.0
0.5
SW
PD
KOIM/249
3.63
1
19
28
Kinga Kiraga
Marcin Kuflowski
1.5
4.0
MA
MP
KOIM/249
2.40
3.52
1
20
36
Wojciech Szybowski
Paweł Skałacki
0.0
7.0
PM
MP
KOIM/249
2.40
1.98
1
22
40
Tomasz Kanas
Piotr Wowkonowicz
0.0
11.0
PM
MA
KOIM/249
2.40
-5.08
23
33
Andrzej Nowakowski
Leszek Hejne
0.0
5.0
LD
KP
KOIM/249
2.40
-6.70
24
29
Karolina Piekarz
Andrzej Błachno
1.5
4.0
MP
PD
KOIM/249
-9.82
25
16
Grzegorz Rybacki
Marek Wawrzyniak
5.0
4.0
ZP
KOIM/249
-13.22
26
9
Joanna Kokot
Adrian Bakalarz
1.0
5.0
DS
SL
KOIM/249
-13.52
27
11
Andrzej Wojnowski
Janusz Jabłoński
2.5
2.0
KP
SL
KOIM/249
-14.30
29
31
Jędrzej Radosz
Lech Adamus
0.0
0.0
KOIM/249
2.40
-23.71
30
22
Adam Pigulski
Marcin Krupowicz
1.0
21.0
DS
SL
KOIM/249
-28.68
31
42
Ryszard Sakowicz
Maciej Racewicz
15.0
1.0
LB
DS
KOIM/249
2.40
-32.51
32
18
Ryszard Kiełczewski
Tytus Żurawski
18.0
0.0
SL
KP
KOIM/249
-32.59
33
35
Anna Litwora
Tomasz Bliński
1.5
5.0
MP
PD
KOIM/249
2.40
-36.14
34
25
Szymon Superson
Michał Kuczkowski
1.0
2.0
MP
KOIM/249
-37.01
35
23
Zuzanna Moszczyńska
Jeremi Mazur
3.0
1.0
MA
MP
KOIM/249
-38.33
36
15
Anna Nożyńska
Mariusz Bakalarski
0.0
1.0
MA
SL
KOIM/249
-43.35
38
39
Piotr Bednarek
Piotr Kołuda
0.0
15.0
LD
LU
KOIM/249
-45.58
39
13
Damian Machura
Wiktoria Hałas
2.0
1.0
SL
KOIM/249
-48.58
41
24
Oskar Trybus
Daniel Ryszka
1.5
0.0
MP
KOIM/249
-49.06
Statystyka ośrodków...