Turniej na maksy
Poniedziałek, 29 września 2014
Wyniki z 16 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
140
Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
9.0
12.0
MP
MP/40
67.43
30
2
214
Piotr Busse
Grażyna Busse
18.0
9.0
LU
WP/52
63.78
30
3
19
Tadeusz Kowalik
Marek Drecki
4.0
7.0
DS
DS/72
62.82
29
4
3
Lech Kostecki
Aleksander Czajka
5.0
7.0
DS
DS/67
62.76
28
5
113
Witold Stachnik
Błażej Krawczyk
7.0
4.0
MP
MP/101
62.61
28
6
50
Wojciech Dolny
Jarosław Michałowski
12.0
18.0
KP
KP/50
62.58
27
7
8
Janusz Drozdowski
Piotr Kulesza
12.0
4.0
DS
DS/67
62.19
27
8
178
Mariusz Winkler
Paweł Rymarowicz
0.0
0.0
WP/151
62.01
26
9
72
Sławomir Tyndorf
Andrzej Sokołowski
2.0
2.0
MA
MA/46
61.97
25
10
53
Rafał Imiela
Piotr Wnuk
3.0
3.0
LD
LD/48
61.17
25
11
215
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WP
WP/52
61.00
24
12
87
Marek Wrocławski
Włodzimierz Rutkowski
3.0
3.0
MA
MA/82
60.17
24
13
190
Ryszard Kapela
Janusz Michalec
3.0
4.0
WP
WP/52
60.17
23
14
57
Andrzej Kaźmierczak
Igor Łobodziński
5.0
5.0
LD
LD/48
60.09
23
15
152
Adam Myśliwiec
Bogdan Zakrzewski
3.0
7.0
PD
PD/70
59.85
22
16
21
Jarosław Molenda
Artur Winkler
7.0
7.0
DS
DS/72
59.75
22
17
93
Aleksander Wypyszyński
Andrzej Kwiatkowski
4.0
0.0
MA
MA/82
58.81
21
18
100
Kinga Kiraga
Zenon Filipiak
1.0
1.5
MA
MA/86
58.56
21
19
65
Dariusz Biedrzycki
Kazimierz Dobrzyniecki
5.0
4.0
MA
MA/164
58.52
20
20
141
Jarosław Duda
Waldemar Rybka
3.0
4.0
MP
MP/40
58.41
19
21
97
Kacper Kopka
Piotr Pęsiek
2.0
2.0
MA
MA/86
58.34
19
22
59
Zbigniew Dworzyński
Adam Adamczyk
0.0
0.0
LD
LD/48
58.32
18
23
104
Andzej Wiśniewski
Paweł Gniado
0.0
0.0
MA
MA/86
58.20
18
24
105
Jarosław Jurkiewicz
Ryszard Skotarski
12.0
9.0
MP
MP/101
58.08
17
25
167
Bogdan Rojkowicz
Bogusław Sygulski
4.0
3.0
PK
PK/71
57.99
17
26
25
Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
3.0
4.0
DS
DS/72
57.70
16
27
46
Jan Nawrocki
Jerzy Kowalski
7.0
13.0
KP
KP/50
57.65
16
28
174
Eugeniusz Osiński
Andrzej Janda
3.0
4.0
PK
PK/71
57.37
15
29
2
Dariusz Budnik
Sammy Bałdysz
1.5
3.0
DS
DS/67
57.26
14
30
149
Adam Chmielewski
Wiesław Sienkiewicz
7.0
5.0
PD
PD/70
57.08
14
31
163
Stanisław Pruś
Marek Hocaniuk
4.0
4.0
PK
PK/71
57.02
13
32
64
Andrzej Niewiadomski
Hilary Ślesicki
4.0
4.0
MA
WP
MA/164
56.94
13
33
107
Adam Krysa
Waldemar Guła
7.0
4.0
MP
MP/101
56.89
12
34
186
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Sławomir Piechocki
7.0
7.0
WP
WP/52
56.66
12
35
27
Krzysztof Grela
Zdzisław Patreuha
4.0
3.0
DS
DS/72
56.60
11
36
162
Marian Urwanowicz
Andrzej Prasalski
7.0
5.0
PD
PD/81
56.43
11
37
196
Jarosław Lubczyński
Marek Domagała
5.0
4.0
WP
WP/52
56.42
10
38
5
Zbigniew Sobczyk
Janusz Pękala
12.0
3.0
DS
DS/67
56.40
10
39
32
Roman Wachowiak
Alicja Kupczyk
18.0
5.0
KP
KP/50
56.31
9
40
120
Maciej Prokuszki
Andrzej Broda
2.0
12.0
MP
MP/101
56.08
8
41
151
Wincenty Wybranowski
Tomasz Szewczyk
3.0
2.5
PD
PD/70
55.89
8
42
216
Michał Nowaczyk
Krzysztof Lewandowski
4.0
5.0
WP
WP/52
55.84
7
43
4
Paweł Litwiński
Andrzej Litwiński
7.0
5.0
DS
DS/67
55.69
7
44
10
Jerzy Więcławski
Janisław Fituch
4.0
3.0
DS
DS/67
55.69
6
45
187
Jerzy Bajka
Zofia Mikołajczyk
4.0
3.0
WP
WP/52
55.61
6
46
74
Albin Borkowski
Marcin Piotrowski
5.0
5.0
KP
MA/46
55.60
6
47
71
Janusz Kafel
Andrzej Kretkowski
3.0
3.0
KP
ZP
MA/46
55.45
6
48
81
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
1.5
5.0
MA
MA/65
55.22
6
49
77
Bolesław Krzewski
Rafał Maszenda
7.0
2.0
MA
MA/65
55.08
6
50
181
Marek Gapiński
Witold Chmarzyński
0.0
0.0
WP/151
55.02
6
51
36
Tomasz Borucki
Robert Rychlicki
5.0
4.0
KP
KP/50
54.88
6
52
193
Włodzimierz Kwiatkowski
Ewa Mielcarzewicz
12.0
4.0
WP
WP/52
54.82
6
53
134
Janusz Natorski
Stanisław Mierzwa
4.0
7.0
MP
MP/40
54.70
6
54
124
Piotr Radzikowski
Piotr Ludwikowski
7.0
4.0
MP
MP/40
54.66
6
55
207
Cezary Serek
Olech Bestrzyński
9.0
13.0
WP
WP/52
54.51
5
56
218
Tomasz Wasilewski
Marek Sosiński
5.0
5.0
WP
WP/52
54.50
5
57
166
Stanisław Malinowski
Zbigniew Wilisowski
4.0
4.0
PK
PK/71
54.14
5
58
165
Zygmunt Szczudło
Tadeusz Urbanek
1.5
5.0
PK
PK/71
53.95
5
59
20
Antoni Ochot
Andrzej Kaźmierczak
12.0
9.0
DS
DS/72
53.86
5
60
192
Leszek Zembrowski
Andrzej Kędzierski
3.0
4.0
WP
WP/52
53.75
5
61
69
Szczepan Okonkowski
Leszek Czarnomski
0.0
0.0
NZ
MA/46
53.74
5
62
144
Marek Jaworski
Tadeusz Biernat
9.0
12.0
MP
MP/40
53.72
5
63
132
Wacław Gąssowski
Magdalena Lankosz
12.0
7.0
MP
MP/40
53.70
5
64
84
Kazimierz Falkowski
Piotr Sobczak
5.0
4.0
MA
MA/65
53.66
5
65
118
Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
7.0
4.0
MP
MP/101
53.55
4
66
41
Benedykt Mieszczak
Roman Grabowski
2.0
2.0
KP
KP/50
53.50
4
67
109
Maciej Rodzaj
Kazimierz Banek
5.0
7.0
MP
MP/101
53.48
4
68
139
Kazimierz Gałka
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MP
MP/40
53.46
4
69
95
Tadeusz Wojtyś
Tadeusz Osiecki
1.5
1.5
MA
MA/86
53.24
4
70
133
Aleksander Jezioro
Piotr Stopa
21.0
13.0
MP
MP/40
53.20
4
71
213
Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
7.0
7.0
WP
WP/52
53.17
4
72
131
Krzysztof Zając
Paweł Skałacki
4.0
7.0
LD
MP
MP/40
53.11
4
73
83
Leszek Łuniewski
Dariusz Krajewski
12.0
13.0
MA
MA/65
52.97
4
74
34
Józef Palewicz
Czesław Bury
4.0
4.0
KP
KP/50
52.77
4
75
197
Janusz Zwierzyński
Jacek Kokociński
7.0
5.0
LB
WP
WP/52
52.41
4
76
145
Andrzej Lubojemski
Grzegorz Superson
13.0
7.0
MP
MP/40
52.27
3
77
183
Krzystof Janecki
Sławomir Pawlak
0.0
0.0
WP/151
52.17
3
78
44
Lesław Pieśnin
Jerzy Grundkowski
3.0
2.0
KP
KP/50
52.04
3
79
75
Andrzej Rywocki
Anna Leśniewska
2.5
2.5
KP
MA/46
52.02
3
80
39
Stanisław Łański
Andrzej Buczkowski
7.0
3.0
KP
KP/50
51.91
3
81
159
Marian Krasowski
Mirosław Hryszko
3.0
3.0
PD
PD/81
51.84
3
82
212
Jerzy Nowak
Janusz Kalida
12.0
5.0
WP
WP/52
51.78
3
83
103
Krzysztof Pietruszka
Maciej Osmolak
1.5
1.5
MA
MA/86
51.70
3
84
189
Piotr Boroń
Jerzy Rodziewicz
4.0
4.0
WP
WP/52
51.58
3
85
135
Tomasz Stryszawski
Mieczysław Szwarc
5.0
3.0
MP
MP/40
51.47
3
86
51
Teresa Pudelewicz
Mirosław Marszał
3.0
4.0
LD
LD/48
51.43
3
87
206
Jacek Wędrychowicz
Andrzej Ostrowski
12.0
1.5
WP
WP/52
51.41
2
88
172
Tadeusz Książek
Zdzisław Żuber
2.0
2.5
PK
PK/71
51.32
2
89
209
Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
4.0
3.0
PM
WP/52
51.19
2
90
126
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
4.0
7.0
MP
MP/40
51.12
2
91
191
Jerzy Kamiński
Grzegorz Proniewicz
1.5
2.0
WP
WP/52
51.10
2
92
6
Piotr Klubiński
Kamila Kukuła
7.0
3.0
DS
DS/67
51.08
2
93
17
Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
3.0
DS
DS/72
51.03
2
94
184
Michalina Anioła
Justyna Fąs
0.0
0.0
WP/151
51.00
2
95
138
Zdzisław Gędłek
Jerzy Pasich
4.0
7.0
MP
MP/40
50.97
2
96
16
Leszek Haber
Jerzy Neter
4.0
5.0
DS
DS/67
50.73
2
97
155
Stanisław Lisowski
Grzegorz Świętochowski
3.0
2.0
PD
PD/81
50.72
1
98
33
Leszek Falkowski
Mariusz Bielski
12.0
3.0
KP
KP/50
50.61
1
99
157
Adam Szempliński
Roman Kruk
4.0
7.0
PD
PD/81
50.51
1
100
160
Janusz Pawluczuk
Władysław Szałkiewicz
5.0
3.0
PD
PD/81
50.10
1
101
171
Marek Szczudło
Józef Turecki
1.5
2.0
PK
PK/71
49.79
1
102
45
Urszula Kuklińska
Eugeniusz Kukliński
4.0
7.0
KP
KP/50
49.72
1
103
60
Andrzej Krakowiak
Zbigniew Szymczyk
5.0
5.0
LD
LD/48
49.68
1
104
40
Marek Warda
Wojciech Giżyński
4.0
4.0
KP
KP/50
49.64
1
105
91
Teresa Siedlecka-Wójcikowska
Grażyna Śniadewicz
0.0
0.0
MA/82
49.50
1
106
88
Barbara Jarota
Lechosław Piotrowski
7.0
7.0
MA
MA/82
49.50
1
107
26
Jerzy Brandt
Ireneusz Ślęzak
0.0
0.5
DS
DS/72
49.41
1
108
61
Wojciech Adamkiewicz
Adam Karczmarz
3.0
4.0
MA
MA/164
49.41
109
92
Barbara Adaszewska-Jaroń
Halina Wypyszyńska
0.0
4.0
MA
MA/82
49.34
110
15
Wojciech Potoczny
Stanisław Kulpaczyński
4.0
4.0
DS
DS/67
49.25
111
115
Robert Mostek
Maciej Prokuszki
3.0
2.0
MP
MP/101
49.24
112
156
Andrzej Błachno
Stefan Kopyt
4.0
2.5
PD
PD/81
49.06
113
43
Wiesław Niewiadomy
Kazimierz Ligęza
3.0
5.0
KP
KP/50
48.70
114
94
Tadeusz Gawart
Andrzej Kuligowski
4.0
2.0
MA
MA/82
48.70
115
13
Marcin Motykiewicz
Krzysztof Obłój
2.5
3.0
DS
DS/67
48.62
116
106
Marek Surmiak
Mariusz Kita
5.0
12.0
MP
PK
MP/101
48.61
117
82
Jarosław Szczygieł
Maciej Wiącek
3.0
9.0
MA
MA/65
48.57
118
142
Eugenia Stefanów
Mirosław Kołton
1.5
7.0
MP
MP/40
48.44
119
117
Leszek Gabriel
Sebastian Piotrowski
7.0
0.5
MP
MP/101
48.36
120
201
Justyna Stachowiak
Beata Bojarska
4.0
4.0
WP
WP/52
48.36
121
70
Lech Bramorski
Sławomir Malanowski
0.5
1.5
KP
MA
MA/46
48.33
122
188
Krzysztof Wośkowiak
Wiesław Lisowski
4.0
7.0
WP
WP/52
48.32
123
111
Andrzej Hycnar
Sławomir Reising
12.0
2.0
PK
MP
MP/101
48.28
124
127
Bożena Czarska
Leszek Faber
7.0
2.0
MP
MP/40
48.21
125
42
Zbigniew Dąbek
Jerzy Bronisławski
4.0
4.0
KP
KP/50
48.16
126
147
Tomasz Zaleski
Jacek Pióro
2.0
1.0
PD
PD/70
48.07
127
85
Teresa Olczyk
Sławomir Woźniak
4.0
1.5
MA
LD
MA/82
48.03
128
29
Jerzy Rosenthal
Leszek Gozdek
3.0
1.0
KP
KP/50
47.96
129
170
Zbigniew Kozioł
Andrzej Stasiński
3.0
4.0
PK
PK/71
47.94
130
90
Tadeusz Pawlak
Tomasz Mikołajczyk
3.0
3.0
MA
MA/82
47.91
131
101
Radosław Strzelczyk
Filip Przyłuski
1.0
0.5
MA
MA/86
47.84
132
203
John Catlow
Krzysztof Galubiński
0.0
0.0
WP/52
47.78
133
18
Piotr Rapacki
Franciszek Sromek
1.0
0.0
DS
DS/72
47.60
134
122
Andrzej Borek
Jan Skuciński
5.0
5.0
MP
MP/40
47.57
135
35
Zenon Biczkowski
Andrzej Drzewiecki
5.0
4.0
KP
KP/50
47.50
136
182
Paweł Kasprzak
Arek Budziszewski
0.0
0.0
WP/151
47.34
137
110
Piotr Markiewicz
Adam Stono
5.0
7.0
MP
PK
MP/101
47.31
138
121
Barbara Batkiewicz
Andrzej Żurek
7.0
13.0
MP
MP/40
0.42
47.22
139
66
Stanisław Bronowski
Jan Malinowski
4.0
5.0
MA
MA/164
47.19
140
168
Zbigniew Niziołek
Zbigniew Pękala
0.0
0.0
PK/71
47.18
141
49
Andrzej Kranc
Henryk Jeliński
0.0
1.5
KP
KP/50
47.14
142
129
Piotr Stefanów
Małgorzata Praszałowicz
1.5
5.0
MP
MP/40
47.13
143
96
Karolina Kupczyk
Halina Kobierecka
1.5
0.0
MA
MA/86
47.06
144
67
Grzegorz Górecki
Stanislaw Holtyn
3.0
1.5
MA
MA/46
47.01
145
37
Rafał Konieczny
Adam Drążek
7.0
1.5
KP
KP/50
46.82
146
12
Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
3.0
4.0
DS
DS/67
46.70
147
198
Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
3.0
4.0
WP
WP/52
46.60
148
175
Bronisław Mycielski
Jan Warchoł
4.0
2.0
PK
PK/71
46.60
149
125
Barbara Lesiecka
Aleksandra Jurkiewicz
7.0
4.0
SL
MP
MP/40
46.41
150
98
Dariusz Olejnik
Przemysław Nitek
1.5
1.5
MA
MA/86
46.31
151
114
Tadeusz Murczek
Zbigniew Świderek
7.0
3.0
MP
MP/101
46.29
152
80
Ireneusz Głowacki
Andrzej Jaroński
3.0
4.0
MA
MA/65
46.00
153
143
Halina Święch
Maciej Stefaniuk
5.0
12.0
MP
MP/40
45.98
154
154
Krzysztof Krajewski
Adam Wszeborowski
5.0
4.0
PD
PD/70
45.93
155
56
Stanisław Dróżdż
Andrzej Skowroński
0.0
2.0
LD
LD/48
45.78
156
158
Jan Ciulkin
Jan Gardocki
4.0
7.0
PD
PD/81
45.78
157
150
Zygmunt Cichocki
Zygmunt Piaścik
0.0
1.0
PD
PD/70
45.58
158
161
Stanisław Pochodowicz
Zbigniew Ruchlicki
5.0
2.0
PD
PD/81
45.56
159
202
Edward Malinowski
Edward Niewierowski
3.0
7.0
ZP
WP/52
45.55
160
205
Aleksandra Graczyńska
Jan Rosochowicz
4.0
2.0
WP
WP/52
45.39
161
116
Jan Szybiak
Krzysztof Jakubas
1.0
2.5
MP
MP/101
45.35
162
169
Jan Lipior
Tomasz Mazur
5.0
2.0
PK
PK/71
45.28
163
177
Iza Budziszewska
Mateusz Polaszek
0.0
0.0
WP/151
45.27
164
185
Jadwiga Nowak
Barbara Podgórska
7.0
3.0
WP
WP/52
45.27
165
76
Bogdan Manelski
Jacek Krajewski
1.5
0.0
KP
NZ
MA/46
45.14
166
48
Andrzej Karczewski
Bolesław Mikulski
3.0
0.0
KP
KP/50
45.13
167
108
Maciej Grabiec
Maciej Kita
4.0
4.0
MP
MP/101
45.07
168
199
Witold Szczepaniak
Janusz Suszczyński
4.0
3.0
WP
WP/52
44.87
169
52
Henryk Żywioł
Jan Dziubałtowski
0.0
0.0
LD
LD/48
44.83
170
123
Reginald Sukiennik
Stanisław Jaros
9.0
5.0
MP
MP/40
44.81
171
179
Hanna Czerwińska
Nina Halicka
0.0
0.0
WP/151
44.80
172
136
Robert Podsiadły
Zbigniew Przeginiak
2.0
2.5
MP
MP/40
44.47
173
78
Krzysztof Fleming
Roman Kiełkiewicz
7.0
4.0
MA
MA/65
44.46
174
68
Jacek Nowicki
Marek Kanty
0.0
0.0
NZ
MA/46
44.33
175
208
Waldemar Nowak
Hieronim Nowacki
3.0
5.0
WP
WP/52
44.23
176
63
Urszula Wądołowska
Andrzej Wądołowski
0.0
4.0
MA
MA/164
44.20
177
55
Jerzy Gaworczyk
Marcin Mazerant
4.0
0.0
LD
LD/48
44.14
178
153
Waldemar Blusiewicz
Tadeusz Kucharzewski
1.0
0.0
PD
PD/70
44.07
179
79
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
2.5
2.5
MA
MA/65
44.05
180
58
Andrzej Mikołajewski
Michał Maciołek
0.0
0.0
LD
LD/48
43.95
181
210
Tomasz Lipiński
Zbyszko Paluczek
3.0
4.0
WP
WP/52
43.81
182
62
Sławomir Grabowski
Marian Rutkowski
4.0
4.0
MA
MA/164
43.74
183
38
Bohdan Pliszka
Piotr Proporowicz
5.0
3.0
KP
KP/50
43.57
184
137
Leszek Ochał
Włodzimierz Wierzbicki
2.0
4.0
MP
MP/40
43.55
185
148
Lech Wyrwas
Stanisław Walewski
1.5
1.5
PD
PD/70
43.54
186
24
Albina Suder
Ryszard Suder
2.0
2.0
DS
DS/72
42.97
187
112
Krzysztof Kapusta
Andrzej Pietrucha
4.0
7.0
MP
MP/101
42.95
188
54
Adam Żywiec
Zbigniew Kowalczyk
3.0
1.0
SL
LD
LD/48
42.89
189
173
Ryszard Jackowski
Jerzy Matelowski
3.0
2.0
PK
PK/71
42.80
190
14
Bohdan Błęcki
Jacek Krystecki
7.0
2.0
DS
DS/67
42.72
191
195
Marian Kanikowski
Stefan Żuberek
2.5
4.0
WP
WP/52
42.52
192
180
Roman Fąs
Maciej Cieślukowski
0.0
0.0
WP/151
42.39
193
194
Janusz Kopras
Mirosława Miętkiewska
2.5
2.0
WP
WP/52
42.37
194
211
Maciej Wiliński
Przemysław Nowakowski
3.0
2.0
WP
WP/52
42.30
195
99
Sławomir Moroz
Ireneusz Liberadzki
1.5
1.0
MA
MA/86
42.15
196
31
Michał Dolny
Andrzej Marjanowski
2.0
1.5
KP
KP/50
42.02
197
7
Marian Krzypkowski
Andrzej Szczotka
0.0
1.5
DS
DS/67
41.98
198
217
Mieczysław Szczechowiak
Andrzej Dymek
3.0
4.0
WP
WP/52
41.45
199
47
Andrzej Kolański
Marek Bałabuch
1.0
0.0
KP
KP/50
41.23
200
11
Anna Jankowska
Barbara Radomska
1.5
3.0
DS
DS/67
41.12
201
204
Piotr Długi
Maciej Kokorniak
1.5
1.5
WP
WP/52
40.82
202
200
Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
4.0
WP
WP/52
40.65
203
23
Andrzej Suder
Janusz Kozioł
0.0
2.0
DS
DS/72
40.65
204
9
Dariusz Marczak
Wiesław Musiałczyk
4.0
2.0
DS
DS/67
39.35
205
164
Damian Smulski
Bogdan Ortyl
2.5
0.0
PK
PK/71
38.99
206
1
Wojciech Skonieczny
Ryszard Rolka
5.0
4.0
DS
DS/67
38.46
207
130
Wojciech Strzemecki
Tytus Bisping
18.0
5.0
SL
MP
MP/40
38.05
208
86
Zbigniew Tukaj
Andrzej Dachowski
2.0
2.0
MA
MA/82
38.04
209
119
Adam Dmochowski
Jerzy Wójtowicz
5.0
0.0
MP
MP/101
37.86
210
128
Ewa Kwiecień
Marcin Wilczyński
2.5
3.0
MP
MP/40
37.84
211
73
Mirosław Witkowski
Zbigniew Leśniewski
0.0
0.0
NZ
MA/46
36.42
212
102
Wojciech Stencel
Stanisław Wysocki
0.0
0.0
MA
MA/86
36.12
213
22
Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
1.5
0.5
DS
DS/72
26.86
Statystyka ośrodków...