Turniej na maksy
Poniedziałek, 29 września 2014
Wyniki z 16 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
140
Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
9.0
12.0
MP
MP/40
67.43
30
20
141
Jarosław Duda
Waldemar Rybka
3.0
4.0
MP
MP/40
58.41
19
53
134
Janusz Natorski
Stanisław Mierzwa
4.0
7.0
MP
MP/40
54.70
6
54
124
Piotr Radzikowski
Piotr Ludwikowski
7.0
4.0
MP
MP/40
54.66
6
62
144
Marek Jaworski
Tadeusz Biernat
9.0
12.0
MP
MP/40
53.72
5
63
132
Wacław Gąssowski
Magdalena Lankosz
12.0
7.0
MP
MP/40
53.70
5
68
139
Kazimierz Gałka
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MP
MP/40
53.46
4
70
133
Aleksander Jezioro
Piotr Stopa
21.0
13.0
MP
MP/40
53.20
4
72
131
Krzysztof Zając
Paweł Skałacki
4.0
7.0
LD
MP
MP/40
53.11
4
76
145
Andrzej Lubojemski
Grzegorz Superson
13.0
7.0
MP
MP/40
52.27
3
85
135
Tomasz Stryszawski
Mieczysław Szwarc
5.0
3.0
MP
MP/40
51.47
3
90
126
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
4.0
7.0
MP
MP/40
51.12
2
95
138
Zdzisław Gędłek
Jerzy Pasich
4.0
7.0
MP
MP/40
50.97
2
118
142
Eugenia Stefanów
Mirosław Kołton
1.5
7.0
MP
MP/40
48.44
124
127
Bożena Czarska
Leszek Faber
7.0
2.0
MP
MP/40
48.21
134
122
Andrzej Borek
Jan Skuciński
5.0
5.0
MP
MP/40
47.57
138
121
Barbara Batkiewicz
Andrzej Żurek
7.0
13.0
MP
MP/40
0.42
47.22
142
129
Piotr Stefanów
Małgorzata Praszałowicz
1.5
5.0
MP
MP/40
47.13
149
125
Barbara Lesiecka
Aleksandra Jurkiewicz
7.0
4.0
SL
MP
MP/40
46.41
153
143
Halina Święch
Maciej Stefaniuk
5.0
12.0
MP
MP/40
45.98
170
123
Reginald Sukiennik
Stanisław Jaros
9.0
5.0
MP
MP/40
44.81
172
136
Robert Podsiadły
Zbigniew Przeginiak
2.0
2.5
MP
MP/40
44.47
184
137
Leszek Ochał
Włodzimierz Wierzbicki
2.0
4.0
MP
MP/40
43.55
207
130
Wojciech Strzemecki
Tytus Bisping
18.0
5.0
SL
MP
MP/40
38.05
210
128
Ewa Kwiecień
Marcin Wilczyński
2.5
3.0
MP
MP/40
37.84
Statystyka ośrodków...