Turniej na maksy

Środa, 25 września 2019

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
1104Andrzej Pietrkiewicz
Jan Borychowski
5.0
13.0
WPWP/24463.0616
2108Olech Bestrzyński
Jerzy Mścisz
15.0
13.0
WPWP/24462.7516
358Mirosław Sady
Jan Skuciński
12.0
5.0
MPMP/4061.3215
48Andrzej Łagosz
Maciej Fularz
11.0
1.5
LBLB/28561.2914
569Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MPMP/4061.1614
682Andrzej Mazurek
Karol Mońko
12.0
5.0
WPWP/24460.6913
714Henryk Krzymiński
Zbigniew Kwiatkowski
4.0
5.0
LBLB/28559.7613
894Krzysztof Buzała
Jan Rosochowicz
5.0
3.0
WPWP/24459.0312
913Paweł Pietrażycki
Adam Małecki
5.0
5.0
LBLB/28558.7112
1019Robert Chmielak
Magdalena Czajkowska
7.0
2.0
MAMA/5558.7011
1176Marek Szukała
Jerzy Nowak
19.0
13.0
WPWP/24457.7510
1275Jacek Wędrychowicz
Jadwiga Nowak
12.0
11.0
WPWP/24457.6710
1350Marek Kiepura
Marek Adamczyk
5.0
7.0
MPMP/4057.629
1441Dariusz Motyl
Piotr Radzikowski
1.5
9.0
MPMP/4057.579
1566Waldemar Rybka
Jacek Gurgul
5.0
5.0
MPMP/4057.158
16106Ryszard Nowicki
Piotr Surdyk
5.0
3.0
WPWP/24457.008
1762Szymon Superson
Maciej Kędzierski
2.5
4.0
MPMP/4056.787
1883Paweł Biś
Jarosław Marczewski
2.0
2.5
WPWP/24456.766
1926Jan Misiuk
Edward Windorpski
7.0
4.0
MAMA/5556.396
2024Tomasz Wolfke
Maciej Kulikowski
2.0
4.0
MAMA/5556.335
2134Wojciech Garncarz
Patryk Mrukot
2.5
1.5
MPMP/4056.235
2265Tadeusz Garbacik
Jerzy Michałek
15.0
21.0
MP
SL
MP/4056.004
23105Jerzy Kamiński
Grzegorz Proniewicz
2.5
3.0
WPWP/24455.854
24109Stefan Masternak
Marek Lis
5.0
3.0
WPWP/24455.744
2531Stefan Zieliński
Tomasz Kozłowski
3.0
3.0
MAMA/5554.883
2615Aleksander Krych
Roman Kowalewicz
7.0
2.5
MAMA/5554.673
2759Bogusław Wardzała
Zbigniew Przeginiak
7.0
5.0
MPMP/40-0.3754.593
2856Marian Czopek
Maria Krasowska
7.0
5.0
MPMP/4054.583
2971Marcin Krawczyk
Mirosław Kołton
12.0
9.0
MPMP/4054.453
3081Krzysztof Galubiński
John Catlow
2.5
2.5
WPWP/24454.063
31103Krzysztof Staśkiewicz
Włodzimierz Robak
3.0
3.0
WPWP/24453.613
32100Zenon Wierzbicki
Przemysław Jaworski
5.0
2.0
WPWP/24453.483
333Stanisław Pryputniewicz
Zbigniew Nahorski
5.0
11.0
LBLB/28553.323
341Jan Obuchowicz
Zbigniew Blinkiewicz
9.0
4.0
LBLB/28552.843
3568Andrzej Borek
Stanisław Urbanowski
5.0
7.0
MPMP/4052.603
3643Kazimierz Gałka
Tadeusz Biernat
7.0
12.0
MPMP/4052.452
3730Andrzej Kondeja
Jacek Metter
13.0
2.5
MAMA/5552.392
3855Małgorzata Praszałowicz
Hanna Leskiewicz
5.0
4.0
MPMP/4052.372
3917Piotr Tokarski
Anna Nożyńska
2.0
2.0
MAMA/5551.702
4027Robert Głowacki
Mirosław Zawiślak
13.0
2.5
MAMA/5551.442
417Zofia Miechowicz
Tomasz Bartnicki
5.0
7.0
LBLB/28551.392
4257Jerzy Pasich
Ryszard Cieślik
7.0
3.0
MPMP/4051.282
4379Janusz Suszczyński
Hieronim Nowacki
5.0
5.0
WPWP/24451.272
4422Krzysztof Kobyliński
Andrzej Ziomek
11.0
9.0
MAMA/5551.232
4590Aleksander Buchholz
Piotr Czarnecki
2.0
2.0
WPWP/24451.062
4620Janusz Królikowski
Wacław Kryński
2.5
1.5
MAMA/5550.981
474Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
7.0
5.0
LBLB/28550.731
4846Przemysław Ciosek
Andrzej Miazga
0.5
0.5
MPMP/4050.641
4942Józef Barczyk
Tytus Bisping
7.0
7.0
MPMP/4050.401
5040Leszek Ochał
Zdzisław Gędłek
3.0
5.0
MPMP/4050.391
5152Włodzimierz Wierzbicki
Andrzej Żywiecki
5.0
0.0
MPMP/4050.131
5254Małgorzata Madej
Jerzy Jasiński
0.0
1.5
MPMP/4050.071
5391Elżbieta Kamińska
Roman Wojciechowski
1.5
1.5
WPWP/24450.071
5463Reginald Sukiennik
Bogdan Palczyński
12.0
9.0
MPMP/4050.041
5518Grzegorz Kula
Witold Żygulski
11.0
1.5
MAMA/5549.941
5637Andrzej Lubojemski
Jarosław Duda
13.0
4.0
MPMP/4049.53
5749Aleksander Barylak
Jan Surdej
1.0
1.0
MPMP/4049.50
5877Jerzy Bajka
Adam Talarczyk
5.0
1.0
WPWP/24449.16
59102Jacek Nawrocki
Rafał Malinowski
1.5
1.5
WPWP/24448.65
6045Marek Dąbek
Leszek Faber
3.0
4.0
MPMP/4048.52
612Waldemar Prętki
Jacek Mania
2.5
4.0
LBLB/28548.41
6229Krzysztof Hordyński
Andrzej Miszewski
3.0
18.0
MAMA/5548.32
639Jerzy Szramowski
Marian Purczyński
1.0
0.5
LBLB/28548.13
6472Artur Korzybski
Sławomir Skocz
2.0
2.0
MPMP/4048.01
6560Jerzy Batko
Władysław Kaczor
5.0
4.0
MPMP/4048.00
6647Piotr Stopa
Łukasz Lebioda
13.0
19.0
MPMP/4047.98
67101Włodzimierz Kwiatkowski
Krzysztof Jordan
12.0
2.5
WPWP/24447.98
6835Marek Górecki
Adam Lenda
7.0
4.0
MPMP/40-0.3747.95
6986Zbigniew Borejsza-Wysocki
Witold Beger
2.5
4.0
WPWP/24447.94
7089Mariusz Winkler
Grażyna Winkler
1.0
0.5
WPWP/24447.93
7188Adam Meller
Tadeusz Dziadykiewicz
5.0
2.0
WPWP/24447.69
7273Grzegorz Superson
Marcin Wilczyński
13.0
5.0
MPMP/4047.51
7351Józef Gładysz
Aleksander Wodyński
5.0
4.0
MPMP/4047.48
7464Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MPMP/4047.33
7510Irena Hugiel
Lesław Hugiel
7.0
9.0
LBLB/28547.33
7684Stefan Gronowski
Arkadiusz Pohl
1.0
1.5
WPWP/24447.07
7711Leszek Latocki
Janusz Sidelnik
5.0
3.0
LBLB/28547.02
7823Waldemar Kostrzewa
Lech Sadoś
4.0
12.0
MAMA/5546.93
7996Piotr Stanikowski
Andrzej Kędzierski
3.0
5.0
WPWP/24446.78
8092Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.5
WPWP/24446.71
8144Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.5
1.5
MPMP/4046.61
825Ryszard Chmiel
Piotr Ciesielski
9.0
3.0
LBLB/28546.56
8361Bartosz Bańkowski
Marek Jarosz
3.0
5.0
MPMP/4046.35
8428Jan Wadowski
Marian Stupkiewicz
2.0
3.0
MAMA/5546.03
8598Sławomir Tomaszewski
Janusz Borowski
2.5
3.0
WPWP/24445.89
8697Janusz Michalec
Ryszard Kapela
4.0
4.0
WPWP/24445.45
876Zbigniew Telec
Antoni Gocyła
3.0
7.0
LBLB/28545.22
8895Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
5.0
WPWP/24444.99
8980Wojciech Kaniewski
Eugeniusz Dota
4.0
2.5
WPWP/24444.98
9087Aleksander Minta
Ryszard Baranowski
1.0
0.0
WP
NZ
WP/24444.87
9174Adam Cichoń
Maciej Kliś
3.0
4.0
MPMP/4044.76
9238Piotr Dobrzyński
Piotr Wójtowicz
1.5
1.5
MPMP/4044.71
9333Jakub Korzeniowski
Jakub Dębski
0.0
0.0
MPMP/4044.22
9439Aleksandra Jurkiewicz
Barbara Lesiecka
5.0
7.0
MPMP/4043.51
9516Joanna Derewońko
Krzysztof Gołaś
4.0
5.0
MAMA/5543.45
9678Zofia Szczerkowska
Marek Janik
3.0
5.0
WPWP/24443.41
97107Barbara Speth
Lidia Suszczyńska
2.0
0.0
WPWP/24443.36
9853Mateusz Dominik
Krzysztof Cetera
2.0
3.0
MPMP/4043.34
9967Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
3.0
MPMP/4042.89
10036Krzysztof Pomorski
Kazimierz Lenda
5.0
4.0
MPMP/4042.01
10125Stefan Cabaj
Bogusław Pawszak
9.0
12.0
MAMA/5541.90
10285Małgorzata Zielonacka
Janusz Kopras
2.5
4.0
WPWP/24441.49
10348Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
5.0
MPMP/4041.32
10470Marek Heichel
Robert Podsiadły
4.0
5.0
MPMP/4040.65
10593Bogusław Matuszewski
Wojciech Zimniak
5.0
5.0
WPWP/24440.40
106110Maciej Mizerka
Rafał Szymański
3.0
5.0
WPWP/24438.58
10799Hanna Derdowska-Zimpel
Barbara Matuszewska
1.5
1.5
WPWP/24436.57
10821Zenon Skrzypczak
Jerzy Popowicz
0.0
0.0
MA
MA/5534.58
10912Roman Pilecki
Marek Matwijewicz
2.0
4.0
LBLB/28529.29

Statystyka ośrodków...