Turniej na maksy
Środa, 25 września 2019
Wyniki z 4 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
3
58
Mirosław Sady
Jan Skuciński
12.0
5.0
MP
MP/40
61.32
15
5
69
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MP
MP/40
61.16
14
13
50
Marek Kiepura
Marek Adamczyk
5.0
7.0
MP
MP/40
57.62
9
14
41
Dariusz Motyl
Piotr Radzikowski
1.5
9.0
MP
MP/40
57.57
9
15
66
Waldemar Rybka
Jacek Gurgul
5.0
5.0
MP
MP/40
57.15
8
17
62
Szymon Superson
Maciej Kędzierski
2.5
4.0
MP
MP/40
56.78
7
21
34
Wojciech Garncarz
Patryk Mrukot
2.5
1.5
MP
MP/40
56.23
5
22
65
Tadeusz Garbacik
Jerzy Michałek
15.0
21.0
MP
SL
MP/40
56.00
4
27
59
Bogusław Wardzała
Zbigniew Przeginiak
7.0
5.0
MP
MP/40
-0.37
54.59
3
28
56
Marian Czopek
Maria Krasowska
7.0
5.0
MP
MP/40
54.58
3
29
71
Marcin Krawczyk
Mirosław Kołton
12.0
9.0
MP
MP/40
54.45
3
35
68
Andrzej Borek
Stanisław Urbanowski
5.0
7.0
MP
MP/40
52.60
3
36
43
Kazimierz Gałka
Tadeusz Biernat
7.0
12.0
MP
MP/40
52.45
2
38
55
Małgorzata Praszałowicz
Hanna Leskiewicz
5.0
4.0
MP
MP/40
52.37
2
42
57
Jerzy Pasich
Ryszard Cieślik
7.0
3.0
MP
MP/40
51.28
2
48
46
Przemysław Ciosek
Andrzej Miazga
0.5
0.5
MP
MP/40
50.64
1
49
42
Józef Barczyk
Tytus Bisping
7.0
7.0
MP
MP/40
50.40
1
50
40
Leszek Ochał
Zdzisław Gędłek
3.0
5.0
MP
MP/40
50.39
1
51
52
Włodzimierz Wierzbicki
Andrzej Żywiecki
5.0
0.0
MP
MP/40
50.13
1
52
54
Małgorzata Madej
Jerzy Jasiński
0.0
1.5
MP
MP/40
50.07
1
54
63
Reginald Sukiennik
Bogdan Palczyński
12.0
9.0
MP
MP/40
50.04
1
56
37
Andrzej Lubojemski
Jarosław Duda
13.0
4.0
MP
MP/40
49.53
57
49
Aleksander Barylak
Jan Surdej
1.0
1.0
MP
MP/40
49.50
60
45
Marek Dąbek
Leszek Faber
3.0
4.0
MP
MP/40
48.52
64
72
Artur Korzybski
Sławomir Skocz
2.0
2.0
MP
MP/40
48.01
65
60
Jerzy Batko
Władysław Kaczor
5.0
4.0
MP
MP/40
48.00
66
47
Piotr Stopa
Łukasz Lebioda
13.0
19.0
MP
MP/40
47.98
68
35
Marek Górecki
Adam Lenda
7.0
4.0
MP
MP/40
-0.37
47.95
72
73
Grzegorz Superson
Marcin Wilczyński
13.0
5.0
MP
MP/40
47.51
73
51
Józef Gładysz
Aleksander Wodyński
5.0
4.0
MP
MP/40
47.48
74
64
Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MP
MP/40
47.33
81
44
Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.5
1.5
MP
MP/40
46.61
83
61
Bartosz Bańkowski
Marek Jarosz
3.0
5.0
MP
MP/40
46.35
91
74
Adam Cichoń
Maciej Kliś
3.0
4.0
MP
MP/40
44.76
92
38
Piotr Dobrzyński
Piotr Wójtowicz
1.5
1.5
MP
MP/40
44.71
93
33
Jakub Korzeniowski
Jakub Dębski
0.0
0.0
MP
MP/40
44.22
94
39
Aleksandra Jurkiewicz
Barbara Lesiecka
5.0
7.0
MP
MP/40
43.51
98
53
Mateusz Dominik
Krzysztof Cetera
2.0
3.0
MP
MP/40
43.34
99
67
Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
3.0
MP
MP/40
42.89
100
36
Krzysztof Pomorski
Kazimierz Lenda
5.0
4.0
MP
MP/40
42.01
103
48
Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
5.0
MP
MP/40
41.32
104
70
Marek Heichel
Robert Podsiadły
4.0
5.0
MP
MP/40
40.65
Statystyka ośrodków...