Turniej na maksy
Poniedziałek, 22 lipca 2019
Wyniki z 22 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
278
Jerzy Mścisz
Marek Szukała
13.0
19.0
WP
WP/244
66.70
37
2
121
Margaretta Piechotta
Marek Frądczyk
6.0
6.0
GER
MA/41
66.20
37
3
33
Artur Winkler
Jarosław Molenda
9.0
9.0
DS
DS/72
65.81
36
4
256
Wiesław Puchała
Józef Sordyl
5.0
5.0
SL
SL/106
65.24
36
5
71
Andrzej Drgas
Ryszard Jakubczak
3.0
2.5
LB
LB/75
65.08
35
6
60
Andrzej Drzewiecki
Zenon Biczkowski
5.0
5.0
KP
KP/50
64.31
35
7
79
Arkadiusz Skonieczny
Tomasz Konopka
3.0
3.0
LB
LB/75
64.19
34
8
103
Wojciech Palmowski
Dariusz Biedrzycki
9.0
7.0
MA
MA/321
62.56
34
9
276
Jan Borychowski
Jacek Kokociński
13.0
5.0
WP
WP/244
62.45
33
10
183
Jacek Pióro
Tomasz Zaleski
3.0
5.0
PD
PD/70
62.31
33
11
67
Krzysztof Tumielewicz
Piotr Dobecki
9.0
3.0
LB
LB/263
62.03
32
12
16
Janusz Drozdowski
Piotr Kulesza
12.0
7.0
DS
DS/67
61.88
32
13
274
Maciej Młynarczyk
Maciej Szczepański
5.0
2.5
WP
WP/147
61.59
31
14
18
Dariusz Artmański
Lech Kostecki
5.0
5.0
DS
DS/67
61.19
31
15
223
Robert Krawczyk
Adam Suchodolski
5.0
4.0
PM
PM/102
61.16
30
16
300
Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WP
WP/244
60.74
30
17
211
Tadeusz Chmielowiec
Marek Garlewicz
4.0
3.0
PK
PK/51
60.70
30
18
158
Jacek Brózda
Rafał Śmiałek
5.0
5.0
MP
MP/40
60.55
29
19
168
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
13.0
21.0
MP
SL
MP/40
60.22
29
20
293
Witold Szczepaniak
Krzysztof Jordan
5.0
2.5
WP
WP/244
60.08
28
21
45
Tadeusz Wasilewski
Piotr Szczuka
5.0
9.0
KP
KP/50
60.02
28
22
309
Jan Rosochowicz
Jarosław Ostrowski
3.0
15.0
WP
WP/244
60.02
27
23
89
Andrzej Krakowiak
Zbigniew Szymczyk
7.0
5.0
LD
LD/48
59.84
27
24
163
Magdalena Lankosz
Andrzej Trygar
9.0
12.0
MP
MP/40
59.74
26
25
29
Wiesław Ogrodnik
Marek Drecki
5.0
7.0
DS
DS/72
59.52
26
26
120
Renata Koszowska
Zbigniew Koszowski
4.0
5.0
SL
MA/41
59.33
26
27
236
Marek Niesłuchowski
Leszek Ekert
5.0
3.0
PM
PM/102
59.17
25
28
94
Rafał Imiela
Piotr Wnuk
4.0
4.0
LD
LD/48
58.89
25
29
118
Leszek Piwowarski
Krzysztof Ziewacz
0.0
5.0
MA
MP
MA/41
58.88
24
30
86
Mieczysław Niciak
Janusz Dudar
1.0
0.0
LD
LD/48
58.72
24
31
239
Kazimierz Dominiak
Krzysztof Czapczyk
9.0
4.0
PM
PM/102
58.66
23
32
128
Andrzej Chrzanowski
Szymon Dutkiewicz
4.0
5.0
MA
MA/46
58.59
23
33
289
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WP
WP/244
58.59
22
34
138
Maciej Wiącek
Leszek Łuniewski
12.0
12.0
MA
MA/65
58.48
22
35
152
Bogusław Lesiecki
Ryszard Skotarski
12.0
12.0
MP
MA
MP/317
58.44
21
36
261
Roman Kujawski
Marek Wojciechowski
12.0
9.0
WP
WP/147
58.03
21
37
332
Wiesław Adamowicz
Jerzy Czeszewski
2.5
4.0
ZP
ZP/359
57.93
21
38
190
Stanisław Walewski
Jerzy Bagiński
2.0
0.0
PD
PD/70
57.92
20
39
91
Jacek Szkup
Andrzej Kaźmierczak
5.0
5.0
LD
LD/48
57.91
20
40
141
Sławomir Reising
Andrzej Hycnar
4.0
13.0
MP
PK
MP/317
57.86
19
41
320
Witold Mateńko
Bogdan Wiliński
4.0
0.0
ZP
ZP/308
57.77
19
42
224
Wacław Janicki
Sylwester Walerowicz
17.0
15.0
WP
PM/102
57.70
18
43
260
Tomasz Zarębski
Andrzej Starzyk
2.5
5.0
LB
SL
SL/106
57.61
18
44
21
Piotr Klubiński
Wojciech Skonieczny
9.0
5.0
DS
DS/67
57.59
17
45
30
Roland Lippik
Zdzisław Patreuha
5.0
5.0
DS
DS/72
57.56
17
46
49
Mariusz Krakowiak
Mariusz Bielski
5.0
5.0
KP
KP/50
57.51
17
47
233
Remigiusz Góralczyk
Paweł Gruszczyński
5.0
7.0
ZP
WP
PM/102
57.38
16
48
44
Maciej Wawrzyniak
Jacek Rosenthal
2.5
3.0
KP
KP/50
57.32
16
49
100
Dawid Kołodziejski
Sławomir Grędziński
2.5
7.0
WM
MA/321
57.26
15
50
19
Marian Krzypkowski
Marek Kubicki
2.0
0.5
DS
DS/67
57.22
15
51
284
Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WP
WP/244
57.21
14
52
4
Jerzy Romańczyk
Ireneusz Kwiatosz
5.0
0.5
DS
DS/336
57.18
14
53
83
Arkadiusz Gotwald
Mirosław Marszał
3.0
5.0
LD
LD/48
57.16
13
54
246
Jerzy Skwark
Jerzy Ujma
15.0
12.0
SL
SL/106
57.12
13
55
198
Andrzej Raczkowski
Jan Bojaryn
5.0
5.0
PD
PD/81
57.02
13
56
97
Dominik Głowacki
Jakub Milkamanowicz
2.5
2.5
WM
MA/321
56.98
12
57
140
Roman Kiełkiewicz
Kazimierz Falkowski
4.0
5.0
MA
MA/65
56.97
12
58
132
Bolesław Krzewski
Leszek Pęcherzewski
9.0
7.0
MA
MA/65
56.81
11
59
155
Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.5
5.0
MP
MP/40
56.79
11
60
52
Dariusz Bartoś
Piotr Proporowicz
3.0
5.0
KP
KP/50
56.75
10
61
296
Tadeusz Dziadykiewicz
Jan Sztuba
2.0
2.0
WP
WP/244
56.66
10
62
43
Mirosław Graczkowski
Jerzy Kowalski
5.0
13.0
KP
KP/50
56.63
9
63
99
Kazimierz Głowacki
Paweł Wróblewski
2.5
2.5
MA
MA/321
56.38
9
64
54
Grzegorz Rojewski
Leszek Hejne
13.0
7.0
WP
KP
KP/50
56.34
9
65
201
Leszek Rutkowski
Stefan Kopyt
4.0
4.0
PD
PD/81
56.32
8
66
272
Andrzej Chudy
Marek Piechociński
4.0
5.0
WP
WP/147
56.31
8
67
180
Elżbieta Chodacka
Maksymilian Chodacki
2.5
9.0
SL
MP/40
56.29
8
68
20
Anna Jankowska
Barbara Radomska
4.0
4.0
DS
DS/67
56.24
8
69
242
Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
11.0
7.0
SL
SL/106
55.78
8
70
31
Dorota Kwintkiewicz
Tadeusz Kowalik
3.0
5.0
DS
DS/72
55.71
8
71
269
Zbigniew Marciniak
Rafał Mikołajczak
5.0
2.5
WP
WP/147
55.65
7
72
326
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
4.0
4.0
ZP
ZP/359
55.53
7
73
316
Mirosław Sankiewicz
Czesław Wojtaś
5.0
5.0
ZP
ZP/308
55.46
7
74
314
Henryk Pakuła
Lech Sulżycki
4.0
7.0
ZP
ZP/308
55.43
7
75
292
Grzegorz Proniewicz
Andrzej Kędzierski
3.0
5.0
WP
WP/244
55.38
7
76
188
Adam Myśliwiec
Zygmunt Piaścik
4.0
1.0
PD
PD/70
55.28
7
77
331
Józef Klimowski
Ludwik Piotrowski
4.0
9.0
ZP
ZP/359
55.23
7
78
265
Piotr Stefański
Jan Jarmuż
4.0
4.0
KP
WP/147
55.01
7
79
288
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
13.0
11.0
WP
WP/244
54.96
7
80
225
Marek Fijałkowski
Krzysztof Niemkiewicz
2.5
5.0
PM
PM/102
54.91
7
81
170
Katarzyna Michałek
Marek Heichel
7.0
4.0
MP
MP/40
54.85
7
82
262
Wojciech Kordys
Piotr Serkowski
0.5
1.5
WP
WP/147
54.74
7
83
8
Zbigniew Skórecki
Tadeusz Janeczek
3.0
3.0
DS
DS/336
54.71
7
84
200
Feliks Babiracki
Andrzej Zalewski
2.5
2.5
PD
PD/81
54.69
6
85
75
Sławomir Rutecki
Tadeusz Birecki
7.0
5.0
LB
LB/75
54.64
6
86
70
Wiesław Pastuszko
Andrzej Parmonik
7.0
5.0
LB
LB/263
54.62
6
87
144
Kazimierz Banek
Bronisław Micek
7.0
7.0
MP
MP/317
54.54
6
88
294
Paweł Siwak
Wojciech Kaniewski
2.0
4.0
WP
WP/244
54.39
6
89
328
Jan Czajkowski
Zdzisław Sewruk
4.0
0.0
ZP
ZP/359
54.23
6
90
14
Dariusz Budnik
Krzysztof Obłój
3.0
5.0
DS
DS/67
54.17
6
91
149
Wacław Sypień
Waldemar Guła
5.0
5.0
MP
MP/317
54.01
6
92
1
Radosław Surowiak
Zdzisław Niemirski
4.0
0.5
DS
DS/336
54.00
6
93
204
Dariusz Hutnik
Andrzej Jakimiec
7.0
5.0
PD
PD/81
53.76
6
94
210
Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
5.0
2.5
PK
PK/51
53.68
6
95
58
Marian Zarembski
Mariusz Wróblewicz
3.0
2.0
KP
KP/50
53.62
6
96
145
Zbigniew Świderek
Roman Żurowski
4.0
0.0
MP
MP/317
53.57
6
97
92
Jacek Grzelczak
Jerzy Gaworczyk
13.0
5.0
LD
LD/48
53.53
5
98
36
Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
4.0
5.0
DS
DS/72
53.51
5
99
306
Stefan Masternak
Marek Górny
5.0
5.0
WP
WP/244
53.40
5
100
41
Karol Nowak
Zbigniew Mossakowski
2.5
3.0
KP
KP/50
53.30
5
101
178
Tadeusz Garbacik
Maciej Kliś
13.0
4.0
MP
MP/40
53.16
5
102
148
Tadeusz Murczek
Krzysztof Jakubas
11.0
3.0
MP
MP/317
53.12
5
103
181
Jakub Lenkiewicz
Piotr Wzorek
2.5
3.0
MP
MP/40
52.99
5
104
230
Piotr Zamiar
Dariusz Podfigurny
4.0
4.0
PM
PM/102
52.95
5
105
157
Waldemar Rybka
Marek Kowalski
5.0
3.0
MP
MP/40
52.78
5
106
319
Edward Kaczmarek
Marek Tuziemski
9.0
3.0
ZP
ZP/308
52.69
5
107
255
Adam Pietrzak
Bogdan Bialik
9.0
2.5
SL
SL/106
52.53
5
108
217
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
5.0
5.0
PM
PM/102
52.49
5
109
207
Damian Smulski
Wojciech Micek
4.0
4.0
PK
PK/51
52.48
5
110
131
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
4.0
4.0
MA
MA/65
52.42
4
111
219
Edmund Pinkiewicz
Zbigniew Pinkiewicz
12.0
13.0
PM
PM/102
52.41
4
112
143
Mirosław Jastrząb
Zygmunt Wróbel
2.0
2.5
MP
MP/317
52.39
4
113
285
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
3.0
2.5
WP
WP/244
52.27
4
114
304
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.5
WP
WP/244
52.26
4
115
104
Marcin Stryczyński
Andrzej Gotz
4.0
1.0
MA
MA/321
52.26
4
116
322
Anna Kondyjowska
Kazimierz Wiliński
4.0
7.0
ZP
ZP/308
52.25
4
117
321
Jerzy Sadowski
Marek Żakowicz
12.0
12.0
ZP
ZP/308
52.25
4
118
64
Andrzej Rękosiak
Andrzej Skrzydło
7.0
3.0
LB
LB/263
52.21
4
119
101
Wojciech Adamkiewicz
Andrzej Niewiadomski
4.0
5.0
MA
MA/321
52.16
4
120
248
Bożena Szyszko
Jerzy Mojżesz
7.0
4.0
SL
SL/106
52.12
4
121
228
Mirosław Małypan
Marek Kryniewski
4.0
5.0
PM
PM/102
52.10
4
122
27
Sławomir Zimniak
Andrzej Kaźmierczak
7.0
12.0
DS
DS/72
52.04
4
123
254
Janusz Hamryszak
Tadeusz Owczarz
2.0
3.0
SL
SL/106
52.04
3
124
226
Artur Toeplitz
Krzysztof Przybielski
5.0
4.0
PM
PM/102
52.01
3
125
164
Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MP
MP/40
52.01
3
126
249
Jerzy Stworzewicz
Kazimierz Lichawski
12.0
11.0
SL
SL/106
51.97
3
127
117
Janina Orłowska
Andrzej Gintrowicz
1.5
1.0
MA
SW
MA/41
51.96
3
128
171
Włodzimierz Wala
Maciej Szczerczak
19.0
4.0
MP
MP/40
51.95
3
129
199
Mirosław Hryszko
Krzysztof Baranowski
5.0
3.0
PD
PD/81
51.86
3
130
76
Franciszek Bułyszko
Zbigniew Józefiak
4.0
4.0
LB
LB/75
51.76
3
131
122
Włodzimierz Andrejew
Jacek Kowalewski
11.0
2.5
LD
MA
MA/41
51.71
3
132
310
Maciej Kokorniak
Piotr Długi
2.5
2.5
WP
WP/244
51.46
3
133
159
Tadeusz Biernat
Adam Brodowski
12.0
2.0
MP
MP/40
51.44
3
134
161
Wiesław Dymek
Anna Dymek
2.5
2.5
MP
MP/40
51.42
3
135
221
Aleksander Kasprzak
Michał Samet
18.0
2.0
PM
PM/102
51.42
3
136
167
Wacław Gąssowski
Zbigniew Przeginiak
12.0
5.0
MP
MP/40
51.28
2
137
270
Tadeusz Kubów
Jacek Gronowski
1.0
1.0
WP
WP/147
51.26
2
138
42
Włodzimierz Maćkowski
Andrzej Karczewski
2.5
4.0
KP
KP/50
51.24
2
139
312
Ewa Morawska
Jakub Nawrocki
1.5
1.5
WP
WP/244
51.12
2
140
9
Zbigniew Sobczyk
Lech Warężak
12.0
11.0
DS
DS/67
51.05
2
141
90
Igor Łobodziński
Marcin Zbroja
5.0
5.0
LD
LD/48
51.00
2
142
111
Joanna Kotarba
Paweł Kotarba
4.0
5.0
MP
MA/41
50.93
2
143
162
Władysław Kaczor
Dorota Gadaś
4.0
3.0
MP
MP/40
50.91
2
144
308
Jarosław Marczewski
Tomasz Powęzka
2.5
2.0
WP
WP/244
50.87
2
145
215
Małgorzata Rojkowicz
Robert Piechota
5.0
5.0
PK
PK/51
50.86
2
146
253
Łukasz Stworzewicz
Piotr Kamiński
2.0
5.0
SL
SL/106
50.56
2
147
68
Halina Grześkowiak
Krzysztof Bak
1.5
2.0
LB
LB/263
50.52
2
148
123
Sławomir Tyndorf
Grzegorz Górecki
3.0
4.0
MA
MA/46
50.49
2
149
154
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
9.0
12.0
MP
MP/40
50.47
1
150
187
Krzysztof Krajewski
Bogdan Zakrzewski
7.0
7.0
PD
PD/70
50.47
1
151
24
Robert Łukomski
Zdzisław Malkiewicz
3.0
4.0
DS
DS/67
50.43
1
152
229
Krzysztof Antas
Janusz Kobylarski
19.0
5.0
PM
PM/102
50.37
1
153
107
Jerzy Sadowski
Marian Rutkowski
4.0
5.0
WM
MA
MA/321
50.27
1
154
209
Józef Turecki
Zdzisław Żuber
4.0
3.0
PK
PK/51
50.26
1
155
298
Halina Mikołajczak
Andrzej Pietrkiewicz
0.0
5.0
NZ
WP
WP/244
50.24
1
156
232
Witold Kaliński
Antoni Sękowski
12.0
18.0
PM
PM/102
50.24
1
157
176
Leszek Faber
Zdzisław Burda
4.0
1.5
MP
MP/40
50.24
1
158
95
Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
3.0
3.0
WM
MA/321
50.07
1
159
252
Jerzy Miś
Krzysztof Gacek
5.0
4.0
SL
SL/106
49.99
1
160
313
Krzysztof Orzechowski
Jerzy Schulz
5.0
9.0
ZP
ZP/308
49.93
1
161
330
Bolesław Aleksandrowicz
Bogdan Lipiński
1.5
1.5
ZP
ZP/359
49.92
1
162
203
Stanisław Niedźwiecki
Henryk Stecewicz
0.0
3.0
PD
PD/81
49.87
163
184
Wincenty Wybranowski
Tomasz Szewczyk
4.0
3.0
PD
PD/70
49.85
164
214
Ryszard Jackowski
Marek Szczudło
4.0
2.5
PK
PK/51
49.81
165
195
Stanisław Pochodowicz
Sławomir Juchnicki
5.0
5.0
PD
PD/81
49.76
166
208
Marek Naprawa
Jacek Gąsiorek
0.0
2.5
PK
PK/51
49.66
167
179
Halina Święch
Bogusław Wardzała
7.0
7.0
MP
MP/40
49.63
168
169
Robert Rostek
Piotr Stefanów
4.0
2.0
LU
MP
MP/40
49.62
169
47
Lucyna Gozdek
Mieczysław Romanowski
1.5
2.5
KP
KP/50
49.54
170
212
Tadeusz Urbanek
Zbigniew Wilisowski
5.0
5.0
PK
PK/51
49.54
171
116
Ewa Ziółkowska
Kazimierz Wierzbowski
0.0
0.0
MA
KP
MA/41
49.49
172
291
Edward Niewierowski
Jerzy Wilczek
11.0
3.0
WP
WP/244
49.44
173
80
Jerzy Ryndak
Zbigniew Zalesiński
5.0
1.0
LB
LB/75
49.41
174
175
Kazimierz Chłobowski
Mirosław Kołton
11.0
9.0
MP
MP/40
49.32
175
98
Witold Biedrzycki
Mirosław Komorowski
0.0
0.0
MA
MA/321
49.32
176
146
Andrzej Pietrucha
Marek Surmiak
7.0
5.0
MP
MP/317
49.22
177
2
Zdzisław Klimczak
Bogdan Nowakowski
4.0
4.0
DS
DS/336
49.19
178
194
Marian Krasowski
Mirosław Morchat
7.0
5.0
PD
PD/81
49.16
179
72
Lech Jaworski
Wiesław Wiśniewski
2.5
5.0
LB
LB/75
49.14
180
125
Szczepan Okonkowski
Sławomir Malanowski
0.0
2.5
MA
MA/46
49.05
181
126
Andrzej Sokołowski
Dariusz Piotrkiewicz
2.5
2.5
MA
MA/46
49.00
182
150
Adam Krysa
Jarosław Jurkiewicz
11.0
13.0
PK
MP/317
48.95
183
7
Marcin Rój
Lech Moliński
2.5
2.5
DS
DS/336
48.92
184
129
Andrzej Kretkowski
Janusz Kafel
4.0
3.0
MA
KP
MA/46
48.81
185
315
Janusz Linkiewicz
Bogusław Maryńczak
4.0
5.0
ZP
ZP/308
48.80
186
302
Aleksandra Graczyńska
Jerzy Stefanowski
5.0
4.0
WP
WP/244
48.65
187
327
Roman Chmielecki
Zbigniew Lange
1.5
1.5
ZP
ZP/359
48.54
188
6
Marek Rzeszutek
Aleksander Zdybel
7.0
9.0
DS
MP
DS/336
48.46
189
139
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
2.0
2.0
MA
MA/65
48.39
190
124
Dariusz Jagodziński
Maciej Wilkowski
2.0
0.0
MA
MA/46
48.35
191
105
Bogdan Jaskulski
Waldemar Surmacz
4.0
2.0
MA
MA/321
48.32
192
329
Robert Kirlejza
Jan Kolczyński
0.0
0.0
ZP/359
48.19
193
268
Wojciech Zimniak
Ryszard Szamałek
5.0
4.0
WP
WP/147
-0.58
48.18
194
35
Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
4.0
5.0
DS
DS/72
48.14
195
197
Roman Kruk
Adam Szempliński
7.0
5.0
PD
PD/81
48.13
196
112
Marzena Pancewicz
Wanda Nowicka
1.0
1.0
KP
MA/41
48.03
197
258
Agnieszka Pietrzyk
Artur Głowacki
7.0
2.5
SL
SL/106
47.98
198
5
Daniel Mujstra
Wacław Rój
1.0
1.5
DS
DS/336
47.80
199
311
John Catlow
Małgorzata Augustyn
2.5
2.5
WP
WP/244
47.80
200
281
Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
3.0
5.0
WP
WP/244
47.78
201
290
Andrzej Richter
Maciej Wybranowski
4.0
5.0
WP
WP/244
47.78
202
160
Marek Adamczyk
Paweł Skałacki
7.0
7.0
MP
MP/40
47.75
203
28
Stanisław Horochowski
Ireneusz Ślęzak
1.0
1.5
DS
DS/72
47.67
204
61
Kazimierz Ligęza
Bogdan Zieliński
5.0
5.0
KP
KP/50
47.59
205
119
Izabela Listewnik
Zbigniew Listewnik
0.0
1.5
WM
MA/41
47.54
206
324
Andrzej Kryń
Leszek Pietroń
1.0
0.0
ZP
ZP/359
47.53
207
13
Sławomir Zagórski
Jan Sadowski
3.0
4.0
DS
DS/67
47.50
208
12
Ireneusz Pikulski
Kazimierz Komorowicz
5.0
4.0
DS
DS/67
47.43
209
231
Dariusz Wiktorko
Szczepan Chruścicki
1.5
4.0
PM
PM/102
47.42
210
244
Mariusz Bakalarski
Roman Puzoń
2.0
0.0
SL
SL/106
47.29
211
48
Wiesław Paczkowski
Włodzimierz Heymann
5.0
4.0
KP
KP/50
47.28
212
63
Arkadiusz Jaranowski
Mirosław Bublewicz
2.5
11.0
LB
LB/263
47.19
213
206
Wiesława Rusek
Marek Rusek
0.5
3.0
PK
PK/51
47.18
214
235
Jan Lech
Krzysztof Dubno
5.0
2.0
PM
PM/102
47.15
215
134
Tadeusz Szczepański
Jerzy Znajdek
2.0
2.0
MA
LD
MA/65
47.11
216
56
Jarosław Michałowski
Marek Bałabuch
18.0
2.5
KP
KP/50
47.04
217
305
Jacek Wędrychowicz
Jerzy Bajka
12.0
5.0
WP
WP/244
47.01
218
108
Urszula Wądołowska
Andrzej Wądołowski
2.0
4.0
MA
MA/321
46.97
219
114
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.5
2.5
MA
MA/41
46.91
220
156
Wit Klapper
Andrzej Lubojemski
21.0
13.0
SL
MP
MP/40
46.86
221
69
Marek Marciniak
Czesław Plachimowicz
4.0
5.0
LB
LB/263
46.81
222
177
Ryszard Woliński
Józef Tokarz
12.0
7.0
MP
MP/40
46.70
223
227
Janusz Przybyszewski
Jacek Lew
11.0
15.0
PM
PM/102
46.65
224
82
Tadeusz Witek
Stanisław Zbroja
0.0
0.5
LD
LD/48
46.48
225
10
Jerzy Więcławski
Andrzej Sobina
5.0
3.0
DS
DS/67
46.45
226
283
Piotr Biderman
Zygfryd Banecki
4.0
4.0
WP
WP/244
46.41
227
81
Lesław Pyda
Tadeusz Kołat
1.0
2.0
LD
LD/48
46.41
228
77
Janusz Starke
Edward Poniewiera
1.0
3.0
LB
LB/75
46.38
229
185
Michał Korwek
Bartosz Bejenka
0.5
1.0
PD
PD/70
46.23
230
136
Krzysztof Wośkowiak
Michał Maszenda
7.0
4.0
MA
MA/65
46.15
231
133
Leszek Szeląg
Adam Amrozy
5.0
4.0
MA
MA/65
46.11
232
109
Piotr Wróblewski
Andrzej Biliński
2.5
0.0
MA
DS
MA/41
46.09
233
307
Andrzej Dymek
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WP
WP/244
45.99
234
243
Marian Pająk
Jerzy Rebajn
0.0
4.0
SL
SL/106
45.92
235
127
Tadeusz Wiśniewski
Zdzisław Marcinkowski
3.0
1.5
MA
MA/46
45.71
236
250
Roman Mosór
Jan Szybalski
4.0
4.0
SL
SL/106
45.71
237
38
Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
3.0
DS
DS/72
45.70
238
17
Andrzej Suchodolski
Wojciech Szałapak
5.0
4.0
DS
DS/67
45.64
239
57
Andrzej Sielużycki
Stanisław Łański
3.0
9.0
KP
KP/50
45.52
240
251
Iwona Kręcioch
Jarosław Kręcioch
1.0
1.0
SL
SL/106
45.46
241
191
Lech Liberadzki
Jolanta Liberadzka
0.5
0.5
PD
PD/70
45.35
242
263
Remigiusz Szymczak
Stanisław Kowalczewski
1.0
1.0
WP
WP/147
45.34
243
37
Kazimierz Wawrzynowicz
Krystyna Wawrzynowicz
0.0
0.0
DS
DS/72
45.15
244
137
Tadeusz Gawroński
Jarosław Szczygieł
5.0
4.0
MA
MA/65
45.15
245
93
Andrzej Mikołajewski
Tadeusz Przygodzki
0.0
0.0
LD
LD/48
45.05
246
266
Janusz Reisner
Leszek Karwasiński
3.0
4.0
KP
WP
WP/147
45.04
247
66
Barbara Soroko
Mieczysław Kańdulski
2.5
2.0
LB
LB/263
44.98
248
73
Tadeusz Marcinkowski
Zdzisław Dolata
2.5
3.0
LB
LB/75
44.95
249
247
Bolesław Ficek
Stanisław Waliczek
1.0
4.0
SL
SL/106
44.88
250
295
Hanna Kempka
Robert Kempka
0.0
0.0
WP
WP/244
44.84
251
87
Maciej Maciołek
Michał Maciołek
1.5
1.5
LD
LD/48
44.83
252
245
Tadeusz Dudziak
Janusz Kozula
4.0
4.0
SL
SL/106
44.81
253
279
Zenon Wierzbicki
Janusz Zwierzyński
5.0
11.0
WP
WP/244
44.66
254
115
Dominik Zawada
Jakub Gawron
1.0
0.5
MP
MA/41
44.64
255
84
Krzysztof Cieślak
Jan Dziubałtowski
1.5
1.5
LD
LD/48
44.45
256
257
Joanna Kokot
Adrian Bakalarz
2.5
7.0
DS
SL
SL/106
44.41
257
222
Roman Gajdzis
Andrzej Chabierski
0.0
3.0
PM
PM/102
44.35
258
147
Stanisław Prokuszki
Robert Mostek
4.0
4.0
MP
MP/317
44.35
259
240
Leszek Szkudlarek
Jarosław Drewing
9.0
5.0
PM
PM/102
44.30
260
280
Michał Kanikowski
Marian Kanikowski
5.0
3.0
WP
WP/244
44.12
261
303
Eugeniusz Dota
Roman Wojciechowski
2.5
1.5
WP
WP/244
-0.38
44.11
262
15
Lilianna Szatańska
Marcin Motykiewicz
3.0
4.0
DS
DS/67
44.07
263
317
Józef Kowalczyk
Tadeusz Mediuch
0.0
0.5
ZP
ZP/308
43.98
264
11
Waldemar Majewski
Andrzej Bojda
4.0
1.5
DS
DS/67
43.91
265
32
Jan Kulczycki
Zofia Diakowska
2.0
3.0
DS
DS/72
43.90
266
267
Mirosław Jankowski
Leszek Nowakowski
0.5
2.0
WP
WP/147
43.81
267
264
Leszek Grzelak
Andrzej Przybylski
0.0
2.5
WP
WP/147
-0.58
43.78
268
59
Danuta Żmudzka
Marek Skonieczny
1.5
1.5
KP
KP/50
43.72
269
186
Wiesława Alińska
Hanna Bogadzka
0.0
0.0
PD/70
43.71
270
166
Tytus Bisping
Piotr Dziedzic
7.0
1.5
MP
MP/40
43.61
271
26
Leszek Haber
Ryszard Pelczar
5.0
0.0
DS
DS/67
43.46
272
275
Barbara Podgórska
Ryszard Nowicki
5.0
5.0
WP
WP/244
43.42
273
102
Stanisław Głosek
Witold Bogdan
0.0
0.0
MA/321
43.39
274
23
Andrzej Chodowski
Stanisław Greszta
2.5
2.0
DS
DS/67
43.39
275
220
Dariusz Zieliński
Lechosław Suszka
5.0
5.0
PM
PM/102
43.35
276
174
Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
7.0
3.0
MP
MP/40
43.34
277
172
Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MP
MP/40
43.31
278
237
Katarzyna Liszewska
Jacek Liszewski
0.0
0.5
PM
PM/102
43.05
279
213
Bogdan Rojkowicz
Janusz Hołdan
5.0
0.0
PK
PK/51
43.04
280
53
Lech Kobajło
Ryszard Kurpios
1.5
2.0
KP
KP/50
43.02
281
238
Waldemar Niewiński
Wiesław Andruk
1.0
9.0
PM
MA
PM/102
42.95
282
113
Mira Ellmann
Grażyna Szota
0.0
0.0
KP
MA/41
42.88
283
216
Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/51
42.83
284
287
Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
9.0
9.0
WP
WP/244
42.60
285
323
Kazimierz Sobolewski
Bogdan Szczepański
0.0
0.0
ZP/359
42.56
286
241
Jan Pustelnik
Tomasz Kuś
7.0
7.0
SL
SL/106
42.48
287
135
Sylwester Sokół
Krzysztof Pietruszka
4.0
2.5
LD
MA
MA/65
42.41
288
165
Jerzy Batko
Ryszard Calik
5.0
4.0
MP
MP/40
42.34
289
88
Kazimierz Dróżdż
Marcin Mazerant
3.0
0.0
LD
LD/48
42.15
290
286
Alicja Stefanowska
Jerzy Kamiński
3.0
2.5
WP
WP/244
41.99
291
142
Zbigniew Maj
Wiesława Kotelon
0.0
2.5
MP
MP/317
41.93
292
65
Wiesław Skowron
Janusz Śniadecki
4.0
3.0
LB
LB/263
41.66
293
50
Michał Dolny
Wojciech Giżyński
2.5
5.0
KP
KP/50
41.37
294
153
Hanna Leskiewicz
Kazimierz Gałka
4.0
7.0
MP
MP/40
41.18
295
78
Mieczysław Skowroński
Wojciech Stachowski
1.0
0.5
LB
LB/75
41.17
296
62
Marian Jankowski
Zbigniew Dąbek
4.0
5.0
KP
KP/50
41.04
297
193
Jerzy Firs
Tomasz Zalewski
1.5
1.0
PD
PD/81
41.01
298
39
Tadeusz Kazimirowicz
Piotr Rapacki
0.5
1.5
DS
DS/72
40.62
299
282
Danuta Kazmucha
Jadwiga Nowak
17.0
11.0
WM
WP
WP/244
40.41
300
325
Kazimierz Kłys
Marek Leś
1.0
1.0
ZP
ZP/359
40.35
301
271
Jerzy Pawełczak
Zbigniew Hęćka
2.0
3.0
WP
WP/147
40.27
302
25
Marcin Pastudzki
Szymon Niewiadomski
3.0
2.5
DS
DS/67
40.25
303
51
Włodzimierz Suchodolski
Krzysztof Dembek
1.0
0.5
KP
KP/50
40.02
304
273
Antoni Kiełpiński
Robert Góralczyk
0.0
2.0
WP
WP/147
39.83
305
3
Barbara Hołyszewska
Kazimierz Hołyszewski
0.0
0.0
NZ
DS/336
39.73
306
106
Andrzej Wardziński
Paweł Gacek
1.0
1.0
MA
MA/321
39.63
307
297
Waldemar Paternoga
Aneta Klaczyńska
0.0
0.0
WP
WP/244
39.40
308
301
Jacek Płoszyński
Justyna Łaniewska
2.5
2.0
WP
WP/244
39.19
309
218
Grzegorz Kujawiński
Robert Kras
1.5
2.0
PM
PM/102
39.18
310
189
Jakub Wierzbowski
Adam Rogowski
0.5
0.5
PD
PD/70
38.88
311
234
Tomasz Czekała
Mirosław Giełczyński
1.5
1.5
PM
PM/102
38.63
312
196
Stanisław Lisowski
Bogusław Kozakiewicz
4.0
1.5
PD
PD/81
37.97
313
46
Bogumił Drews
Czesław Bury
1.0
4.0
KP
KP/50
37.38
314
34
Janusz Kozioł
Wanda Kowalik
2.5
0.0
DS
DS/72
36.73
315
299
Witold Lachowski
Renata Lachowska
0.0
0.0
WP
WP/244
36.58
316
110
Anna Ptaszyńka
Michał Germak
0.0
0.0
MA
MA/41
35.40
317
96
Edward Gilert
Kazimierz Duszczyk
0.0
0.0
MA
MA/321
34.43
318
85
Urszula Jakubowska
Jerzy Jakubowski
1.5
1.5
LD
LD/48
33.58
319
74
Stanisław Kondraciuk
Jerzy Musielak
0.0
1.0
LB
LB/75
33.28
320
151
Zbigniew Szkołut
Marcin Radwański
5.0
2.0
MP
MP/317
32.28
321
318
Jan Jermakowicz
Bolesław Tomaszewski
0.0
0.0
ZP/308
31.43
322
173
Colin Haldenby
Maria Haldenby
0.0
0.0
MP
MP/40
30.37
Statystyka ośrodków...