Turniej na maksy
Poniedziałek, 22 lipca 2019
Wyniki z 22 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
18
158
Jacek Brózda
Rafał Śmiałek
5.0
5.0
MP
MP/40
60.55
29
19
168
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
13.0
21.0
MP
SL
MP/40
60.22
29
24
163
Magdalena Lankosz
Andrzej Trygar
9.0
12.0
MP
MP/40
59.74
26
59
155
Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.5
5.0
MP
MP/40
56.79
11
67
180
Elżbieta Chodacka
Maksymilian Chodacki
2.5
9.0
SL
MP/40
56.29
8
81
170
Katarzyna Michałek
Marek Heichel
7.0
4.0
MP
MP/40
54.85
7
101
178
Tadeusz Garbacik
Maciej Kliś
13.0
4.0
MP
MP/40
53.16
5
103
181
Jakub Lenkiewicz
Piotr Wzorek
2.5
3.0
MP
MP/40
52.99
5
105
157
Waldemar Rybka
Marek Kowalski
5.0
3.0
MP
MP/40
52.78
5
125
164
Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MP
MP/40
52.01
3
128
171
Włodzimierz Wala
Maciej Szczerczak
19.0
4.0
MP
MP/40
51.95
3
133
159
Tadeusz Biernat
Adam Brodowski
12.0
2.0
MP
MP/40
51.44
3
134
161
Wiesław Dymek
Anna Dymek
2.5
2.5
MP
MP/40
51.42
3
136
167
Wacław Gąssowski
Zbigniew Przeginiak
12.0
5.0
MP
MP/40
51.28
2
143
162
Władysław Kaczor
Dorota Gadaś
4.0
3.0
MP
MP/40
50.91
2
149
154
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
9.0
12.0
MP
MP/40
50.47
1
157
176
Leszek Faber
Zdzisław Burda
4.0
1.5
MP
MP/40
50.24
1
167
179
Halina Święch
Bogusław Wardzała
7.0
7.0
MP
MP/40
49.63
168
169
Robert Rostek
Piotr Stefanów
4.0
2.0
LU
MP
MP/40
49.62
174
175
Kazimierz Chłobowski
Mirosław Kołton
11.0
9.0
MP
MP/40
49.32
202
160
Marek Adamczyk
Paweł Skałacki
7.0
7.0
MP
MP/40
47.75
220
156
Wit Klapper
Andrzej Lubojemski
21.0
13.0
SL
MP
MP/40
46.86
222
177
Ryszard Woliński
Józef Tokarz
12.0
7.0
MP
MP/40
46.70
270
166
Tytus Bisping
Piotr Dziedzic
7.0
1.5
MP
MP/40
43.61
276
174
Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
7.0
3.0
MP
MP/40
43.34
277
172
Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MP
MP/40
43.31
288
165
Jerzy Batko
Ryszard Calik
5.0
4.0
MP
MP/40
42.34
294
153
Hanna Leskiewicz
Kazimierz Gałka
4.0
7.0
MP
MP/40
41.18
322
173
Colin Haldenby
Maria Haldenby
0.0
0.0
MP
MP/40
30.37
Statystyka ośrodków...